💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 5

  • 32 535
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 868
Дали са на Анси и Марти някаква сума, както и на другите отпаднали двойки, спрямо престоя им.

# 751
  • Мнения: 5 386
Четох по-напред, че Данчо и Иси се отказали на предизвикателството с катерене по стената и после им било неудобно... Отказват се, защото правилата им позволяват, няма за какво да им е неудобно. Повече от 1 час са висели там, направили са усилия, не са успели, по регламент не отпадат  и продължават на финала, където пък показаха стоицизъм и спечелиха. Искрени са, добри са, човечни са. Искра искрено показа притеснение за Пламен. И двете двойки са реални победители.

# 752
  • Мнения: 4 868
Много яко са им го организирали участието в на кафе, със забавни предизвикателства

# 753
  • Мнения: 6 493
Честито и на трите двойки! Revolving Hearts
Страхотно предаване с инквизиционен финал. И по една раница с камъни да им бяха метнали на гърбовете, че да докажат колко са един за друг Neutral Face
Анселита и Мартин мокри и треперещи над три часа седят на пейката наметнати с одеала?
Финала трябваше да е комплексна и някак положителна игра. Хубаво лиценз, но може да се преговаря за промени в игрите, които са съобразени не само с участниците, а и с очакванията на тв-аудиторията в дадена държава.

И при проверка виждам, че шоуто си е с продуцент Нова броудкастинг. Тупарев няма връзка, нали така?

# 754
  • Мнения: 240
Отново много злобни коментари, драма, етикети.

На мен самата игра също не ми хареса, но и трите двойки ми направиха хубаво впечатление.
Мартин видя, че на Анси ѝ е трудно и се отказаха.
Пламен и Елена отказаха да се променят правилата заради тях.
Данчо и Изи постъпиха достойно.

Чудесни двойки, хубаво е да виждаме повече такива български семейства.

Бих гледала следващия сезон с удоволствие! Simple Smile

# 755
  • София
  • Мнения: 3 951
А аз не разбирам защо някои казват, че Елена и Пламен е трябвало да си разделят наградата с Анси и Марти, след като те издържаха 2 часа повече. За каква подялба изобщо може да става въпрос?

# 756
  • Мнения: 96
Цитат
сигурна съм, че никой човек няма да се запише за реалити просто така. Всеки влиза и се бори за пари, всичко друго е замазване на очите.

Това наистина ли го мислите?!

# 757
  • Мнения: 3 608
Финала беше ужасен! Нищо романтично не видях. Жалко за цялото предаване. Всичко беше много добре, но това просто.... Кошмарно!
Честно казано, не трябваше Изи и Данчо да отправят такова предложение. Все пак, който се контузи в състезание - отпада. Те са истинските победители. И постъпката им беше велика. Браво! Два пъти победители!

# 758
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Честно казано аз също бих разделила наградата, но с огромно нежелание!

# 759
  • Мнения: X
Цитат
сигурна съм, че никой човек няма да се запише за реалити просто така. Всеки влиза и се бори за пари, всичко друго е замазване на очите.

Това наистина ли го мислите?
С ръка на сърцето казвам, че аз бих се записала, за да участвам само заради емоцията и преживяването. Голям бонус са и новите приятелства, които завързваш в предаването.

# 760
  • София
  • Мнения: 2 239
И аз бих участвала заради новите контакти, които се създават в такава среда. Не мисля, че бих стигнала до победа в такива битки, но съм комуникативен човек и бих се радвала на нови срещи и адреналин. Абсолютно вярвам на тези, които казаха, че не са там за парите. В крайна сметка по 35000 си разделиха само двете финални двойки, останалите са със заработените си хонорари и новите контакти.

На мен лично на финала ми липсваха Ива и Святослав. Те ми бяха първите фаворити, смятам, че имаха потенциал и за победата.

# 761
  • Мнения: 4 868
Мърча на Кики и Елена за мъжки и дамски тениски:






# 762
  • София
  • Мнения: 12 401
Сладурски са тениските.

# 763
  • Мнения: X
Ми готини са много! 🌞

# 764
  • Мнения: 4 868
И последния дизайн:

Общи условия

Активация на акаунт