💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 5

  • 32 459
  • 774
  •   1
Отговори

Анкета

Коя двойка искате да спечели?

Опции:

# 15
  • София
  • Мнения: 11 435
Гласувах за Елена и Пламен и ги намирам за по-интелигентни от Божидара.
Смятам, че са доста комплексни играчи, физически са добре подготвени, Пламен ме изуми с дрелките и пясъка, Ели пък е много пластична и има голям хъс у нея.

# 16
  • Мнения: 10 729
Гласувах за Елена и Пламен и ги намирам за по-интелигентни от Божидара.


То и аз като чух за космѝ и космѝте .... от новите лафове на Божидара, вече се замислям за същото.
А Елена е над нещата и не се обижда. Иначе поставете се на нейно място, някой да ви каже пред другите, а и пред камерите, пред цяла България: "ти не си контролирала нищо в живота си", как ще реагирате? Нито е приятно, нито му е мястото да се каже, все едно си лоша майка, лоша домакиня и направо безгласна буква, от която никой и нищо не зависи. Но тя не се обиди, вижда се, че му е свикнала на цапнатия език. А и той явно така си говори и не влага нищо обидно в това

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Iseto6 , на поезия чак те изби!
Скрит текст:


Моите две двойки фаворити /Ивелина и Святослав, Калина и Емо/ вече не са в играта, така че гласувах за Елена и Пламен.
Не харесвам останалите три двойки.
От зор Смайли, от зор. 😂 Толкова много искам Божка да си ходи, че не само на поезия, направо на агресия ще ме избие. 😂 Органически не понасям такъв тип хора. Неприятни са ми, втрисам се от тях, не ги понасям и няма как да бъдат част от обкръжението ми. Simple Smile И не на последно място, не искам и по ТВ-то да ги гледам - лош пример дават!

# 18
  • София
  • Мнения: 11 435
То и аз като чух за космѝ и космѝте .... от новите лафове на Божидара, вече се замислям за същото.
А Елена е над нещата и не се обижда. Иначе поставете се на нейно място, някой да ви каже пред другите, а и пред камерите, пред цяла България: "ти не си контролирала нищо в живота си", как ще реагирате? Нито е приятно, нито му е мястото да се каже, все едно си лоша майка, лоша домакиня и направо безгласна буква, от която никой и нищо не зависи. Но тя не се обиди, вижда се, че му е свикнала на цапнатия език. А и той явно така си говори и не влага нищо обидно в това
След постовете на Божидара, в които бърка и и й, съм убедена, че Елена е по-интелигента от нея.
И да, Пламен прави много непремерени изказвания, но той така си говори, не цели да я обижда и въобще не се усеща. Аз също смятам, че не влага нищо в много от тези си изказвания. Това много си пролича в разговора им за ботушите, той дори смяташе, че й е казал, че ще купят нови, защото преди това два пъти са го обсъждали, че ще купят нови, но всъщност в играта наговори доста глупости, които той дори не помнеше. Смятам, че той много я обича и не цели да я обижда, но е дразнещо, че е голям празнословец.

# 19
  • Мнения: 8 837
Ето точно това не харесвам в Пламен-не се усеща пред камерата! ,кой знае като няма камери какви ги плещи с дебелашкия си хумор.И така ми олеква,а не е глупав,просто много му важно да е шутът на компанията.И когато изтърси ,че вече бил пипал змия и посочи Елена,на нея пак не ѝ стана приятно.То шеги,шеги,но има една приказка-"дайте да се пошегуваме та да си кажем истината" -нещо такова.
А Елена е умна,приятна и хем фина хем борбена мацка!

# 20
  • Мнения: X
Гласувах отново за Анси и Мартин. Безкрайно са ми симпатични, много се надявам да не отпаднат довечера.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 065
Божеее, че то има ли мъж, който да не се е шегувал, че жена му е змия? Grinning Grinning Точно пък от това не й стана неудобно на Елена, а даже се засмя.

# 22
  • Мнения: 892
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Данчо си вкара автогол като каза на всичко Искра.Те двете като видеха, че е казал Искра на няколко и решиха, че е време да е казал и майката, но уви.Божидара била обърнала вота в тяхна полза!Още си вярва, че с мили думички лицемерни и прегръдки ще я харесат...
Не мисля, че има игра, в която всички да са равностойни.Всеки има силни и слаби страни...В това е забавното.
Има ли вероятност ако Божидара и Деян загубят днес да са на елиминация?Силно стискам палци, защото ми се гледат симпатични, позитивни и достойни хора.

# 23
  • Мнения: 8 837
Говоря за Пламен пред камерата с Ели когато говореше,че е студенокръвна,а не в тъмната стая!Естествено,че там беше смешно и тя се засмя и аз бих.

# 24
  • Мнения: 240
Аз гласувах за Искра и Данчо.
Не мога да разбера защо в днешно време се счита за негатив да си обран и спокоен. В крайна сметка не може всички да са шутове и истерици.

А относно Пламен и Елена, на нея не ѝ стана приятно и за готвенето. Ама той ѝ спести, че нищо не готвела, това го каза само пред Емо.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Скрит текст:
Аз гласувах за Искра и Данчо.
Не мога да разбера защо в днешно време се счита за негатив да си обран и спокоен. В крайна сметка не може всички да са шутове и истерици.

А относно Пламен и Елена, на нея не ѝ стана приятно и за готвенето. Ама той ѝ спести, че нищо не готвела, това го каза само пред Емо.
E така де, "само" пред Емо и помежду другото, и пред цяла България. 😂🤣😂

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 835
Благодаря за темата!

Днес изгледах от вчера предаването, Анси с това за обувките от змия ме уби!

# 27
  • Мнения: 5 382
За Елена гласувах, а той - мъжът ѝ, върви с нея. Simple Smile
Данчо също ми е любимец. Искра върви с него. И тя има  качества - сглоби стола за 13 мин, но не поставя Данчо преди себе си и е доста суетна, бая скъпи дрешки напазарува за лична употреба, а за него - колкото да не е без хич и както дойде за останалите пари.
Но най-вече тези опулени кръгли очи и неприятен поглед(кравешки) кифленски...

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 13:55 от *Камея

# 28
  • Мнения: 8 600
за играта с гадинките:
прокрадна ми се репликата на Божидара, че знае как да се контролира с дишане и т н. Какво мислите има ли начин да симулираш пищейки и да вдигнеш пулса? Тя веднага 'изчисли' че се се стреми към висок пулс, за да помогне на партньора.  Какво мислите за тези измервания на пулс? Може ли да се твърди, че са добър измерител на емоциите?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Колкото и да си контролираш дишането, не мисля, че това трайно би се отразило на пулса. Тоест, пулсът отразява моментното емоционално състояние (шок, ужас, паника, страх). Много й се иска на Божидара да е по-по-най във всичко, друг е въпросът, дали й се получава. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт