Майското човече стана на годинка вече - Тема 4

  • 23 005
  • 808
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 528
Тъкмо влязох да питам същото Grinning  На моята майка казах Лего Дупло, че само това не съм взела досега. За друго съм абсолютен пас. Нямам идея.

# 721
  • София
  • Мнения: 4 015
Голям проблем е и при нас това...

# 722
  • София
  • Мнения: 856
Ние му подарихме баланс колело. Свекърите голям самосвал, а майка ми даде пари. Нашият има 2 неща, които го радват: “кола, кола” и да рисува, така че накарах сестра ми да му вземе бебешки перящи се фулмастери.
Давам идея: нашият много играе с коли с дистанционно. Ако не сте провали и имате всичко друго вкъщи 😜

# 723
  • Мнения: 255
Нашият чупи всичко наред , вече не знам какво и имали смисъл да купувам , нищо не оцелява и книжките се късат абеее ужас е ..

# 724
  • Варна
  • Мнения: 737
И моето момченце само повтаря КОЛА КОЛА 😁😄 чак сестричка му покрай него и тя милата кукла не знае, а само КОЛА Simple Smile
ЗА подаръци се замислям дали няма да е добре да им взема детска маса със столчета и още някакви детски мебели , да им обзаведа стаята и съответно да махна голямото легло, а с него и себе си от стаята 😁😄😃 Само ме притеснява факта,  че започват ясла в деня, следващ рождения им и да нямат нужда от мен при адаптирането. Инъче много го мисля вече това отделяне в самостоятелна стая 🤔

# 725
  • Мнения: 5 563
И ние мислим вече всеки да е в стаята си. Обзавеждаме детската, аз още се чудя той къде да спи... не се събужда през нощта изобщо..

# 726
  • Варна
  • Мнения: 737
И ние мислим вече всеки да е в стаята си. Обзавеждаме детската, аз още се чудя той къде да спи... не се събужда през нощта изобщо..
Моите пък постоянно има някой дежурен при мен в леглото,  чак имам чувството,  че се наговарят 😁😆 таткото избяга в младоженската спалня, но аз съм закотвена при тях да ги дундуркам 🙄

# 727
  • Мнения: 5 563
Той и нашия се събуждаше до преди около 8 - 9 месеца.. я за вода, я за игра, я за нещо друго, обаче спря да се събужда и мисля да изчакам да мине лятото, да се нанесем в новото жилище и да го отделим вече, защото все повече се замисляме за второ вече..

# 728
  • Мнения: 529
Нашия от доста отдавна спи в стаята си ,но на последък му никнат последните зъби и взе да се пробужда доста често . За целта аз имам в детската един диван и я аз или таткото при нужда лягаме там. Малкото за сега е в подвижно легло в спалнята при нас ,като започне по рядко да се събужда нощес и то отива при батко си 😄 че иначе две ревящи деца посред нощ не ми се мисли 🙉
Относно подаръка ние се спряхме на баланс колело,то друго какво да е 🤷♀ Нашия също само с коли си играе и това е ,друго всичко е захвърлено и не се използва.
Ох момичето до къде стигнахте с гърнето ,при мен имам чевството че никога няма да се научи 😭😭😭😭

# 729
  • Мнения: 2 528
Ние май ще идем на куклен театър. И други преживявания му планирам, но покрай рождения ден сигурно ще е това.
Гърнето ми остана много на заден план. Като го сложа, повечето пъти е успешно, но така и не пробвах да махна памперса за по-дълъг период от един час. По едно време беше много ентусиазиран, че го махам, говореше, че е без и т.н., после обаче започна да го иска да му го слагам и... го слагам. Ще видя като се затопли.

# 730
  • Мнения: 2 840
Изобщо не се притеснявам за гърнето, когато - тогава. Засега няма желание за гърне, пробвахме 2 модела...
Нека се стопли още малко, тогава пак ще направя опит.
За кукленкя театър може ли повече информация - има за 2 годишни ли?

# 731
  • Мнения: 2 528
Не, мисля, че всички са от 3г. нагоре, поне така пишат. Само "Ние, врабчетата" я водят "семейна", без да е упоменато възрастово ограничение. Съмнявам се обаче някой да ни върне само защото е по-малко детето. Сега, ако нещо не съм преценила добре и се разплаче или започне да нервничи, ще си ходим, но доколкото си знам детето, едва ли ще се наложи. Смятам, че ще му бъде много интересно, а и постановките са по 45мин някъде, не е прекалено дълго.
Това е програмата: http://www.sofiapuppet.com/programa.php?year=2021&month=05

# 732
  • София
  • Мнения: 856
Аз като най-стара и опитна ще ви дам непоискан съвет- може сега да ви е досадно висенето на врата и ритането през ноща, но после това многоооо ще ви липса. С първото дете и аз исках отделяне, възпитание и Т.н. Сега е 160 см и като легна при нея да я гушна и тя ми бяга. Сега като знам, че това ми е за последно си оставям малкия и си го гушкам, и си го целувам.
Между другото на сила отделяне е мн трудно. Каката сама на 4 г. каза искам си стая и повече не я видяхме при нас

# 733
  • София
  • Мнения: 4 015
Баткото ми никак не е от любвеобвилните. Никога не ме целува, рядко ме гушка. Малкия за сметка на това постоянно ми обяснява колко много ме обича и ме целува по 1000 пъти на ден. Баткото беше на 3, когато отиде в другата стая да спи на самостоятелно легло (с баща си в стаята все пак). Малкия спи на спалнята с мен и нощем ме търси да ме държи за ръка. Не ми е неприятно и не ме дразни, но се чудя дали е добре така.., дали няма да му е много кофти на яслата после, дали ще мога да го оставям при баба му без проблеми. Но ще поживеем и ще видим.

# 734
  • Мнения: 148
По темата с рождените дни искам да ви питам за украсите за момичешките партите. Какво купихте, от къде, имаше ли тема? Аз много исках да й направим хубав рожден ден тази година, но бебе 2 също е майско и даже не знам дали няма да съм в болницата на рождения ден на малката (тя е родена на 29ти, а термина на братчето й е 27ми, с таткото много ги целим нещата, точки за породени ала бала 😂😂😂) И в този ред на мисли, ако има такива от вас, който спасят от украсата и са от София, готова съм да изкупувам в последния момент.

Общи условия

Активация на акаунт