Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 10

  • 41 119
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 43
Някой правил ли е операция про Стоянов за повдигане и увеличаване?Заедно ли направихте и двете операции и каква беше цената за тях?
Декември бях при него на консултация, цената беше 7400 евро за операция 2 в 1, но като цяло каза, че е по- добре две отделни, а като цяло каза да не си правя нищо , защото няма да получа желания резултат. Насочих се към друг.

И какво и как направи накрая?
Имах час за операция за края на март при доц. Янков във Варна, но се отмени заради вируса, надявам се септември да се оперирам, искам лятото да си ходя спокойно на плаж. При него цената е 11 хил лв за повдигане и поставяне на импланти. Също ходих на консултация при Заякова , там цената беше 10500 лв.

# 61
  • Мнения: 1 725
Здравейте, бях питала как се коригира голям, но провиснал бюст, става въпрос за майка ми. Нещо такова е polovenieto горе-долу: https://www.instagram.com/p/B76FK4vnWKL/
Живот и здраве ни предстои консултация, интересуваме при такава операция слагат ли се импланти или се ползва собсъвен материал?
Според мен е най-добре само повдигане. Възрастния човек има придружаващи болести да кажем малко или много, а силикона може да предизвика доста обърквания в организма. Аз примерно бих го махнала на една възраст, за да не злоупотребявам допълнително с тялото си. А и тези гърди имат доста материал. Силикона допълнително дава тежест, може и пак да увиснат.

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 09:20 от Петя Танева 604618

# 62
  • България
  • Мнения: 70
Момичета,нормално ли е да си напипмам единият имплант от долната страна на гърдата?Това с времето променяли се?
И друго се сещам да питам,когато са поставени имплантите под мускулна,с времето ли гърдите изпъкват напред,защото от момента на първият ми оглед гърдите ми много малеят и наподобяват моите от преди ,а са 390?

# 63
  • Мнения: 1 725
Момичета,нормално ли е да си напипмам единият имплант от долната страна на гърдата?Това с времето променяли се?
И друго се сещам да питам,когато са поставени имплантите под мускулна,с времето ли гърдите изпъкват напред,защото от момента на първият ми оглед гърдите ми много малеят и наподобяват моите от преди ,а са 390?
Ако искаш качи снимка. Как така да си напипваш единия имплант от долната страна, за ръба ли говориш?

# 64
  • България
  • Мнения: 70
Така мисля,може и ръб да е.А снимка незнам как да кача.

# 65
  • Мнения: 1 725
Може да напипваш всичко Simple Smile Нали е чуждо тяло. Може да седи изтръпнало, може да седи по студено мястото отдолу, тъй като няма толкова твоя тъкан. Може всичко Simple Smile

# 66
  • България
  • Мнения: 70
А за изтъкването напред с времето И малко по закръглени дали ще стане,какво мислиш?

# 67
  • Мнения: 1 725
Ти си имала и обиране, т.е. част от собствения ти обем е отстранен, но е добавен нов. Може и да са почти същите сега, трябва да изчакаш. Не знам с доктора какво сте се разбирали - да имаш стегнат бюст или и променя в размера с доста по-голям. Все пак си имала увисване и това е била най-наложителната поправка, а със силикона се получава добре оформен бюст и запълване и в горния плюс. Трябва да изчакаш. При някой лекари се отпуска мускула и излиза обема на цялата гърда, при други не толкова. Всеки си има почерк. За Ковачев не знам нищо. Зависи също какъв ти е старта и тн.

# 68
  • България
  • Мнения: 70
Около 290-300 ми беше старта.
А втори сутиен ,за да мога да изпера този от къде да си  поръчам и какъв модел да е?

# 69
  • Мнения: 33
Около 290-300 ми беше старта.
А втори сутиен ,за да мога да изпера този от къде да си  поръчам и какъв модел да е?
На мен ми препоръча доктора Triumph Triaction, конкретно този модел

# 70
  • Мнения: 80
Момичета, имам въпрос към оперираните:
Колко време носите медицински сутиен след операцията? През нощта е ясно, че спя още с него, но питам за носене през деня - колко време е препоръчително да се носи?

# 71
  • Мнения: 127
JuDi_82, аз ги носих плътно 2 месеца.. когато съм си вкъщи винаги съм с тях, на мен са ми много удобни

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 290
Момичета, имам въпрос към оперираните:
Колко време носите медицински сутиен след операцията? През нощта е ясно, че спя още с него, но питам за носене през деня - колко време е препоръчително да се носи?
Един месец се носи денонощно. След първия месец се спи само с него ... Мисля че до края на третия , но не съм 100%... Ще попитам екипа на доктора ми и ще пиша.

# 73
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, днес ми е 6 ти ден от операцията, вчера на 5 тия ден ми свалиха дренажите, защото съм с мрежи и проблемът ми е че едната гърда много ме боли още от самото начало е така. Дясната ми е супер, но лявата ми се струва по подута и ме боли отвътре. Имах малки кисти и в двете. Някой може ли да каже дали е имам подобен проблем и дали е нормално?

# 74
  • България
  • Мнения: 70
Момичата,може ли да помоля за снимка на вече оперилаа се с белег от ореората до под гърдата(не разрез под гърдата).Много ме притесняват моите белези.Просто с тях смисъла от разкрасяването на гърдите се губи.Имайки предвид,че трябваше да имам белег само около ореората.

Общи условия

Активация на акаунт