Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 10

  • 40 953
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
И аз сама си решавам как да си харча парите. Семеен бюджет, сметка, общи пари никога не сме имали и няма да имаме. Изкарваме еднакво и всеки сам си решава, разбира се за по-големи  разходи си споделяме и питаме за мнението, но аз реша ли никой не може да ме спре 😂.

Между другото, ако бях се решила точно след кърменето да предприема операцията, нямаше да се сблъскам с проблема, който имам сега. Нямаше да са увиснали и да се получи Дабъл Бабъла. Но тогава ми се струваше глупаво да ползвам малкото спестени пари за това.

# 691
  • Мнения: 57
И аз сама си решавам как да си харча парите. Семеен бюджет, сметка, общи пари никога не сме имали и няма да имаме. Изкарваме еднакво и всеки сам си решава, разбира се за по-големи  разходи си споделяме и питаме за мнението, но аз реша ли никой не може да ме спре 😂.

Между другото, ако бях се решила точно след кърменето да предприема операцията, нямаше да се сблъскам с проблема, който имам сега. Нямаше да са увиснали и да се получи Дабъл Бабъла. Но тогава ми се струваше глупаво да ползвам малкото спестени пари за това.
Аз за жалост кърмих само 2 месеца и не са мръднали. Така де ,надявам се скоро да си сбъдна мечтата 😅

# 692
  • София
  • Мнения: 3 864
То пък този силикон, все едно милиони струва. Да речем, общо семейно жилище, автомобил, струват доста повече. Няма защо една жена да се чувства виновна, че е дала няколко хиляди за бюст.

# 693
  • Мнения: 118
Днес ми е 4ти ддн от операцията и се скъсах от обикаляне. Първо на превръзки. После мерих 100 сутиена да си намеря моя, пак не си намерих удобен. След всяко махане на сутиена усещах напрежение, все едно падат надолу. Докторът каза да се пазя, аз се втурнах с колата и сега ми е гузно, да не ми пропаднат новите бомбички 😀

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 290
По въпроса за датите за операция при доктор Молов спрямо Консултацията - октомври ми насрочиха дата за консултация в края на ноември. Почти веднага след това поисках дата за операция - първата възможна беше средата на февруари, обаче съвпадаше с пътуване в чужбина . Новата дата - 29 февруари, но реално аз отложих за 7 март поради лични причини. Да отбележа, че съм от Бургас и докторът посещава града само за два дни ( не съм сигурна обаче) , вероятно заради това времето от консултация до операция е по дълго в Бургас.

По отношение на подкрепата в къщи за поставяне на импланти, мъжът ми сам предложи . Ввидя случайно на телефона ми , че разглеждам галерия снимки преди и след. изобщо даже не бях отваряла дума за това все още. Според мен се касае повече за възприятия на даден човек, тъй като се сблъсках с достатъчно хора, които смятат поставянето на силикон за " фолкаджийска прищявка" и предразсъдъците са повечко у нас, българите. Разказвала съм преди тук, как най добрата ми приятелка, абсолютно против пластичните операции , адски одобри промяната в мен .

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 21:48 от Z-Тина

# 695
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета, нова съм в групата и ще съм благодарна на помощ от ваша страна Simple Smile . Доста е дълга темата, има доста мнения и полезна информация. Имам желание да си сложа импланти, но сега дойде въпроса на кого доктор да се доверя. Колебая се между д-р Молов и д-р Романски. Ще се радвам и на мнение относно марката импланти. Чета много положителни коментари за Ментор, но ми казаха, че щели да ги спират и че Мотива или Инфотек били по-добри - като доколкото разбрах само д-р Кънев ги слага тях🤔
Моля за актуална информация и съвет 😊

# 696
  • Мнения: X
JoyJoyJoy да спрат Ментор, абсурд! Те са най-сигурните и препоръчвани в САЩ и едни от малкото с ФДА сертификат. За Мотива съм писала няколко пъти дори в тази тема. Мотива слага и жената в Пловдив (забравих името - Хатър, Харпър...) и мисля още някой слагаше в София. Но Мотива са само кръгли ( ергономикс и нормални) и не стават за всяко тяло. Аз исках такива ергономикс, но за мен трябваха анатомични и изборът ми се сведе до Ментор и Ментор Grinning

# 697
  • Мнения: 6
Здравейте  един въпрос.  Simple Smile Дали някой има опит с експлантация. Имам Алерган, от тези които изтеглиха от пазара и по набор от причини обмислям да ги махна. Ако някой има информация, ще се радвам да сподели.

# 698
  • Мнения: 61
JoyJoyJoy да спрат Ментор, абсурд! Те са най-сигурните и препоръчвани в САЩ и едни от малкото с ФДА сертификат. За Мотива съм писала няколко пъти дори в тази тема. Мотива слага и жената в Пловдив (забравих името - Хатър, Харпър...) и мисля още някой слагаше в София. Но Мотива са само кръгли ( ергономикс и нормални) и не стават за всяко тяло. Аз исках такива ергономикс, но за мен трябваха анатомични и изборът ми се сведе до Ментор и Ментор Grinning

Благодаря за отговора. Вие при кой доктор сте ги сложили?

# 699
  • Мнения: 1 725
Здравейте  един въпрос.  Simple Smile Дали някой има опит с експлантация. Имам Алерган, от тези които изтеглиха от пазара и по набор от причини обмислям да ги махна. Ако някой има информация, ще се радвам да сподели.
Здравословни ли са проблемите?

# 700
  • София
  • Мнения: 3 864
И аз искам да знам, защото и моите импланти са Макган, които по-късно ги прекръстиха на Алерган.

# 701
  • Мнения: X
Darmichka При Живко Кънев, но избора на марката импланти си е мой. Той първоначално ми предложи Политех, защото са по-меки.

# 702
  • Мнения: 57
Здравейте, момичета, нова съм в групата и ще съм благодарна на помощ от ваша страна Simple Smile . Доста е дълга темата, има доста мнения и полезна информация. Имам желание да си сложа импланти, но сега дойде въпроса на кого доктор да се доверя. Колебая се между д-р Молов и д-р Романски. Ще се радвам и на мнение относно марката импланти. Чета много положителни коментари за Ментор, но ми казаха, че щели да ги спират и че Мотива или Инфотек били по-добри - като доколкото разбрах само д-р Кънев ги слага тях🤔
Моля за актуална информация и съвет 😊
Аз мисля ,че освен тук  е хубаво да прочетеш изобщо инфо в интернет ,например в страницата на др веселин Молов и мнението му за Ментор. Или Николай Георгиев .. просто мнение на доктори относно имплантите. Защото информацията ,която са ти дали лично според мен е нелепа. И разбира се направи 1/2 консултации може и повече за да добиеш реална представа ,че тук може и да ти стане каша в главата . Аз съм решила да е Молов и за сега даже не искам другаде на консултация .

# 703
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Момичета, тази мадама с какви импланти е според вас? Май капкивидни 🤔

# 704
  • Мнения: 2 741
Момичета, тази мадама с какви импланти е според вас? Май капкивидни 🤔
Даа, не са кръгли определено

Общи условия

Активация на акаунт