Октомврийче скоро ще пълзи, готово за бели. - Тема 7

  • 15 376
  • 787
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 368
Шезлонга и активната гимнастика отдавна не са му интересни и ги прибрах. Харесват му шумолящи торбички, шишета и да му чета книжки. През останалото време или сме на вън в количката или вкъщи и го държим за ръцете за да върви. Утре става на 8 м, желание за пълзене няма никакво😄

# 466
  • Мнения: 989
Момичета, на нас лимфоцитите са ни леко завишени без да е болничък. Вашите как са? Дали е много притеснително?

# 467
  • Мнения: 1 136
И при нас са леко завишени. На референтната стойност от изследването пише до 70. Нашите са 72. Не е болен. Изследвахме го точно 1 седмица след ваксината. Чудя се дали е възможно от това да е.

# 468
  • Мнения: 549
Здравейте!

При нас забавленията са пълзене из хола и като види вратата отворена се запътва към кухнята и спалнята. Там бута разни празни кутии, катери се по прозореца на терасата, лиже стъклото Joy, играе си с една точилка, много му е интересен кафе автоматът като почне да мели кафето. Голям кеф.
В хола има една щайга с играчки. Не им обръща много внимание, обаче аз като почна да ровя и да ги разглеждам и той веднага идва и с голям интерес започва да се занимава. Активната гимнастика я използва, за да се крие в нея, качва си я на главата и правим Дзак Joy Катери се по секцията, дивана, общо взето навсякъде. Не смея вече да го оставя самичък, защото ще вземе да тупне някъде и да се удари. Самичък си играе като сме с баща му на земята и си говорим, той се успокоява и си играе.
Снощи го научихме как прави лъва Joy И тази сутрин още със събуждането беше ръмжене. Сън не е спал човекът Joy

И така.. Не разчитам сам да се занимава с нещо. В този период искат много внимание, всичко трябва да видят, пипнат.


Хубав ден от нас!

# 469
  • Мнения: 1 521
И при нас пълзенето е мираж, за сметка на това ходи по дивана сам и ако го държа за ръце ходи..... направо не ми се мисли.
И при нас най- голям фаворит са донашните чехли.
Много мрънка, нон стоп, иска да се движи, да достига някакви неща и не може и мрънка и реве.
От Два дни нещо не иска и да яде, дали защото вече има други интереси, в стола много не иска да седи и хапва 5 лъжички и започва мрънкане да става и се върти и бута лъжицата....

# 470
  • Мнения: 610
Привет, лелел какви пъргави бебоци браво. Моята пухкавелка не лази още, избутва се леко и се върти в кръг като е по корем, но бързо се изнервя.
Тя по 1 час може да седи на земята или дивана и да се занимава с играчките, аз през това време си върша разни неща.
Държим я под мишниците права и се избутва с крачета, ритка и прави опити да ходи, НО е дааалеч от този момент.
Все още не яде и вода много не пие. Въпреки зъбчетата, които напъват си има апетит и си я кърмя, знам също, че това им помага в този период и ги успокоява. За резултатите от изследванията - ако е след ваксина е напълно възможно да са завишени.

# 471
  • Мнения: 215
Привет, само да се включа за изследванията. На мен педи ми каза, че на лабораториите не са йм точни референтниъе стойности за бебета и да не ги гледам. Също така ми каза, че е нормално при бебетата да има по-високи лимфоцити и това си е съвем ок .

# 472
  • Мнения: 1 472
Идеята с басейна с топките ми допадна, вчера и аз гледах в Емаг имат разни намаления, но се чудих дали за нашата възраст са подходящи, но щом сте ги изпробвали направо взимам (мале къщата ще стане в топчета).
Ние изобщо не лазим, зацикля по корем и боксува на едно място и гьол от лигите му дето му капят хахаха
Иначе и аз се изненадах с какъв интерес в колата си игра с една визитна картичка през целия път до вкъщи, тъкмо се бях притиснила, че започва мрънкане и не иска играчките и тази картичка спаси положението.

# 473
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен Simple Smile
Ние приключихме с ваксините за БЦЖ. Та да споделя какво се случи Simple Smile на 01 юни бебки бяха на проба манту в поликлиниката, където ни е педиатърката. В дясната ръчичка се боцкат до сгъвката на лакътя. След което ни казаха да минем през педиатърката да ги прегледа дали са здравички и днеска ни извикаха за ваксина. Отидохме и там, където беше боцнато от пробата манту провериха дали има топченце, но нямаше нищо. Та пробата беше отрицателна и им биха ваксинките в раменцата. Това беше за сега всичко е спокойно, то казаха че нямало да се вдигне температура или други неразположения Simple Smile

# 474
  • Мнения: 799
И при нас са леко завишени. На референтната стойност от изследването пише до 70. Нашите са 72. Не е болен. Изследвахме го точно 1 седмица след ваксината. Чудя се дали е възможно от това да е.
Преди 2 дена правих изследвания на малката, ще стане на 8 месеца в събота, и в лабораторията, където ходих, реф. Стойности са от 29 до 73 %. Не знам дали има разлика за момчета/момичета. Но знам, че различните лаборатории имат разлики.

# 475
  • Мнения: 549
Мами, здравейте,

Да се похваля - имаме първо зъбче. Bowtie
Засега избива без особени драми, дано така да остане.

Да ви питам нещо- какво обувки слагате на малките навън? Аз започнах да го качвам на люлки по разни площадки, но не ми се струва добре да е по чорапи. Още повече ако тръгне да пълзи там или да се изправя...

Последна редакция: пт, 05 юни 2020, 11:11 от computer79

# 476
  • Мнения: 1 136
По принцип знам, че много хвалят тези Biomecanics, ама са скъпички - 100-120лева и не съм сигурна толкова чак ли са хубави. Може би ще започнем с Колев и Колев.

# 477
  • Мнения: 989
Ние засега имаме 2 чифта чисто декоративни обувки- маратонки и кецове. Те не са с твърда подметка. За истински ще мисля доста по- нататък.
Декоративни обувчици има във всички детски магазини, ако искаш виж нещо подобно. За люлки си е супер.

# 478
  • Мнения: 610
Честито зъбче.
Аз извеждам малката по чорапи, тя си събува обувките и само ги събирам. Рита и търка едното краче в другото или в количката и ги събува.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте и от нас!
Днес сме супер криви. Защото не й давам любимата цица, гледам я е разранила. И даже имаше кръв и е пила известно количество така. Четох, че не било толкова страшно, ама снощи като видях и се стреснах.
Та днес само за малко смукна и я държа на лявата гърда, която има малко мляко и не я харесва. Та затова ли или заради друго, но реве яко днес. Сега най-после заспа в количката, въпреки, че е мрачно и валежно, но ще стоя навън и тва е.
Иначе вчера беше приятно, слънчево. Бяхме на разходка из зоопарка. Не ги отразява животните, но нищо.

Общи условия

Активация на акаунт