Ах, тези 40-годишни

  • 14 253
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 286
За какво ти е тоя чичак? Ако е само за секса бива. Ако е без деца е съмнителен, ако обаче има си е тъпо отвсякъде да се заробваш с мъж с деца. А бе ориентирай се към наборите.

# 16
  • Мнения: 89
Бе... я не се занимавай с глупости - прати му 2-3-5-10 снимки по бельо и той ще разбере намека.
Хахаха то това си е направо покана, но не там работата. Трябва да е по-деликатно, а и не мисля, че е от този тип мъже

# 17
  • Мнения: 10 993
Бе... я не се занимавай с глупости - прати му 2-3-5-10 снимки по бельо и той ще разбере намека.

Ето това е едно интелигентно и продуктивно мнение, изцяло по темата. Друго си е мъж да се включи.

# 18
  • Мнения: 9 685
E, Papi, ако от първата снимка не разбере, то си е е*@л0  родителк@т@.

# 19
  • Мнения: 3 542

За 3 години май ги поизясних вече Grinning Наистина всеки ден мислех за това

Но това сериозно ли? 3 години за 20 годишно момиче си е век, само този принц ли сънуваш? Нямаш ли връстници, състуденти, компания?

# 20
  • Мнения: 89
За какво ти е тоя чичак? Ако е само за секса бива. Ако е без деца е съмнителен, ако обаче има си е тъпо отвсякъде да се заробваш с мъж с деца. А бе ориентирай се към наборите.
Не, не е заради секс. ПредИ да го срещна имах изисквания какво трябва да притежава идеалния мъж, след като го срещнах видях, че не е идеален, но няма и нужда да е такъв

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Вдигни си поличката, като сте насаме, и съм сигурна, че ще се впечатли.

# 22
  • Мнения: X
Не искам да предизвикам присмех
Не прави смешни неща тогава.

# 23
  • Мнения: 39 286
Ако на 22 си с много снижени изисквания, то на неговите съвсем няма да пробираш.
Господинът семеен ли е?

# 24
  • София
  • Мнения: 35 088
Рожбе, жена му знае ли, че искаш да ти къса цветето?

# 25
# 26
  • Мнения: 89

За 3 години май ги поизясних вече Grinning Наистина всеки ден мислех за това

Но това сериозно ли? 3 години за 20 годишно момиче си е век, само този принц ли сънуваш? Нямаш ли връстници, състуденти, компания?
Напълно сериозно, затова се убедих, че не е временно. Социална съм, имам състуденти и приятелска компания, в която присъстват младежи, но не е там въпросът. Имало е периоди, в които не го виждам с месеци и нито ден, в който да не мисля за него

# 27
  • Мнения: X
Понеже тук сме като едно семейство - я дай на чичковците и лелите си да го видим тоя сладур - изтипосай му фейсбука тук!

Може пък жена му да си го познае и да ти даде идеи какво му харесва.

# 28
  • Мнения: 6 622
Не отговори семеен ли е?

# 29
  • Мнения: 9 685
Тоя пич знае ли за съществуването ти?

Общи условия

Активация на акаунт