Ах, тези 40-годишни

  • 14 223
  • 244
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 347
Авторката, какво стана?
Отказа ли се, или нещо направи?
Пиши, похвали се.
Не знам какво се вижда в 40 годишните мъже.... След 10-15 години ще имат проблеми с простатата, а ти ще си в една прекрасна възраст, където определено ще ти се иска повече от сега внимание.... За протокола, аз съм на 30, а либидото ми е по-високо отколкото преди 8-10 години.
Освен това с мъж на 40 почти не може да се реализира еднократна връзка, защото те точно тогава искат семейство.
Освен ако не е останал все още плейбой на тази възраст.
А всъщност какво искаш ти?
Секс за една нощ или по-дълготрайна връзка?

# 226
  • Мнения: 12 725
Та, авторке, има ли развитие?

# 227
  • Мнения: 35 950
Дами и господа, личните спорове водете на лични съобщения. Моля тук да пишете по темата.

# 228
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Авторката, какво стана?
Отказа ли се, или нещо направи?
Пиши, похвали се.
Не знам какво се вижда в 40 годишните мъже.... След 10-15 години ще имат проблеми с простатата, а ти ще си в една прекрасна възраст, където определено ще ти се иска повече от сега внимание.... За протокола, аз съм на 30, а либидото ми е по-високо отколкото преди 8-10 години.
Освен това с мъж на 40 почти не може да се реализира еднократна връзка, защото те точно тогава искат семейство.
Освен ако не е останал все още плейбой на тази възраст.
А всъщност какво искаш ти?
Секс за една нощ или по-дълготрайна връзка?
Мхм. Ходи го обяснявай това на 26-30 годишните жени, излизащи, че и връзки дългосрочни имащи с над 50 годишни. Там е ясно за какво става дума, без и да обяснявам. Няколко са вариантите.

Съгласен съм с думите ти за женското либидо в диапазона 30-40.  Hands Plus1
Особено ако е родила "нормално рано" жената, детето е поотраснало, грижите не са чак толкова, придобива повече време и психика да мисли и прави секс, особено с качествен партньор.
При повечето не се случва. Късметлийките са малко. Сексуални са много и игриви докато родят, после "забравят" и стават доста асексуални, а мъж с "начале" към редовен секс, няма как да не потърси задоволяване на нуждите "навън".

Говорил съм си с доста момичета в диапазона 23-27, като извънземно ме гледат, обяснявайки им, но един ден ще се сетят някои за думите ми и ще разберат.

Мъж на 35-40 може да има "еднократна" връзка с 23-25 годишна и още как. То от тази "еднократност" се започва. Mr. Green Преди да се стигне до "сериозна" връзка, т.е. жената вече да се чувства ангажирана, се минава именно през "пробата" гаджерлуване, опознаване, секс. Няма как да знаеш иначе и етапите, фазите Mr. Green не се прескачат. И с времето нещата си задълбават. По възможност да е от само себе си, без тиктакащи часовници, бързане и "юркане". Simple Smile

bubanka, темата каква е всъщност? Да се дават единствено и само конкретни схеми и формули за привеждане в действие от девойчето в реала към въпросния, или може да се подхване по-широко, коментирайки тези "40 годишни", което може да се тълкува като хора в диапазона 30-45, каквито сме повечето тук. Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 11:12 от FragranceFanatic

# 229
  • Мнения: 35 950
конкретни схеми и формули по въпроса на авторката

# 230
  • Мнения: 89
Благодаря на всички за мненията и съветите! На въпроса какво съм направила, първо ще помисля върху съветите ви и ще реша впоследствие, а през това време ще усъвършенствам себе си. Съдейки по коментарите, повечето хора са реалисти, което ме навежда на мисълта, че идеалистичните възгледи и подходи впечатляват повече много младите и евентуалният ми подход трябва да е различен. Ако има развитие по темата, ще пиша отново. Благодаря Ви!

# 231
  • Мнения: 4 347
Да, повечето сме реалисти.
Но всичко зависи от твоето конкретно желание какво искаш да постигнеш с него.
Именно това ще ти подскаже верният подход. Успех!

# 232
  • Мнения: 44
Благодаря на всички за мненията и съветите! На въпроса какво съм направила, първо ще помисля върху съветите ви и ще реша впоследствие, а през това време ще усъвършенствам себе си. Съдейки по коментарите, повечето хора са реалисти, което ме навежда на мисълта, че идеалистичните възгледи и подходи впечатляват повече много младите и евентуалният ми подход трябва да е различен. Ако има развитие по темата, ще пиша отново. Благодаря Ви!


Не съм се включвала до сега, но и аз да ти споделя личният ми опит. Аз съм на 27 и Съпругът ми е на 41 и е с 2 деца, като майката не е в картинката, защото има неизживян живот и децата й не са й приоритет.
Омъжена съм от 2г за него. Как бях сигурна, че исках да съм с него - не бях, и на моменти ( когато интригата на едното от децата се заплете, примерно )  се смятам за влюбена глупачка, но го обичам брзкрайно и за мен той е най - милият и ерудиран и внимателен мъж на света.
Лесно е да се прелъсти мъж, пък камо ли мъж на 40, който е сам... Аз лично поканих моя на дискотека... ясно е натам... така се случи всичко. После играта на котка и мишка ( и от двете страни, заради ФАКТА - деца..., при теб дете) Това е много голяма топка за преглъщане. На моменти аз се усещам, че все още не съм готова за нея, а живея така доста време. Едното дете е прекрасно, ако беше само то, никога нямаше да попадна в тази тема, ако ме разбираш. Другото е самият дявол.
Та обратно към темата, човек трябва да изживее тръпката си. Ако този мъж ти е тръпка, действай, но не бързай! Ако не ти е такава тръпка, съветът ми е да бягаш далеч! Защото любовта и тръпката не се срещат само веднъж или два пъти в този живот. 
Винаги мога да ти дам повече инфо на ЛС, като човек с брачна халка от такъв мъж....

# 233
  • Мнения: 18 876
Самотен баща с две малки деца на дискотека... Дано в картинката да има свекърва или детегледачка, която са ги гледа, докато бащата ходи по дискотеки

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 5 630
Значи имаме 40 годишен, разведен, с дете, без пари. Защо ти е бе дете?
От друга страна кой бяга от малко емоции за месец, два?
За кеф и разнообразие е супер. Но за дълга връзка - не се занимавай!

# 235
  • Мнения: X
limonche, обещах ти преди време мнение като горното Simple Smile

# 236
  • Мнения: 4 347
Абе не съм много сигурна, ама ако в началото на връзката мацката е на 25 ( пр.), а той е на 41, секса на ниво ли ще бъде след 10 год.? Или след 10 год. ще се търси нов тип, а досегашният да върви по дя... ?
Нямам спомен да съм си задала въпросът, ама ей-така превентивно да си го задам.....

# 237
  • Мнения: 8 937
Още ли върлува митът, че всички мъже на 50-55 не могат?

# 238
  • София
  • Мнения: 17 773
Не, но още върлува митът, че на 50+ правят деца като на 30.

# 239
  • Мнения: X
Още ли върлува митът, че всички мъже на 50-55 не могат?
Тази тийнка опровергава този мит:
https://youtu.be/XoQMHXokslE?t=155

Общи условия

Активация на акаунт