👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 448
  • 820
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 927
Ние няма как да се изкажем, понеже не можем да пробваме. А щом вкусът бил определящ....
Нали въпросните сърми на Насето нямали вкус изобщо на лозови листа, на киселко... Супер визия, но без вкус на лозови сърми.  При Цецо - няма сирене, няма яйце, егати пататника...

Реджеп газ п*кае. Много е злобен, той просто не може да губи. Нямам търпение да видя на финала как ще реве като Атанас победи. Това момче просто е изтъкано от злоба.

Изобщо не е злобен. Най-добър е от всички,  но го мразите заради произхода му и това подхранва всеки хейт каквото и да направи той.  Злобен е този, който коментира. И изречението "нямам търпение да видя на финала как реве", го доказва.

# 46
  • Мнения: 4 892
Ае,стига де! С ръце без ръце яде,голямо тикане на  Наско.

# 47
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Ама и сценарий....две на две....Ангелов ще е решаващия глас...blush:  съвсем за идиоти ни вземат....

# 48
  • Мнения: X
Ма как може да ми представят за космически, зелени палачинки с ориз, бе, хора?! Те дори на вид приличаха на ядени вече веднъж... Верно за идиоти ни взеха. Изобщо, представяте ли си вкуса на палачинки с ориз? Текстури? Тесто с друг въглехидрат! Текстурата и вкуса на лозовите листа, не могат да се заместят с нищо!

# 49
  • Мнения: 4 892
Айде пак погна Цецо.Реджеп и той,Недялка вирна носа.Галя го отнесе,Наско чакам.
Недялка,еххх как да не и лопнеш един черпак!

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Абсолютна глупост е това с космическите чинии. Много приказки за нищо. Какво да сервират на извънземни като не ги знаят какво ядат?
Ангелов много грозно започна да обръща "мишлена" на Цецо, принизява го.   

# 51
  • Мнения: X
Ясно е кого ще пробутат за победител... Навъсеното човече! Frowning1

# 52
  • Мнения: 11 565
На Недялка и Атанас ми харесаха чиниите.
Много се смях с теменужките върху свинското на Галя- на цвят се надявала заради цветята.
Вече ми е все едно кой ще спечели.
Разпасана команда.

# 53
  • Мнения: 40 744
Гледам го, не е като да не го гледам, но имам усещането, че тази година са намерили най-лоши готвачи като цяло. Може би все по-малко добри такива са навити да се подлагат на това унижение и този чанч. А и все едно и също се върти -  всяка седмица индивидуално готвят добре и се дънят на отборното, като така и не се научиха ни омлет да правят, ни картофки да пържат. Просто не го проумявам това. Уж са професионалисти, пък не опитват, не проверяват и повтарят ли повтарят едни и същи грешки. За мен това е пълна идиотщина. Или нарочно са избирали нефелни хора, или е нещо сценарий.  Как един път не успяха да сготвят добре. Не вярвам също, че някой поръчва наистина храна за вкъщи, и после я отказва.
Конкурентното предаване по БТВ за мен е по-добро. А кой ще спечели не ме трогва особено.

# 54
  • Мнения: 3 510
Изобщо не е злобен. Най-добър е от всички,  но го мразите заради произхода му и това подхранва всеки хейт каквото и да направи той.  Злобен е този, който коментира. И изречението "нямам търпение да видя на финала как реве", го доказва.
Изобщо не го казвам, заради етноса му, а защото е такъв. Да, позволих си да го обидя на етнос, но не защото имам нещо против етносът му, а защото той самият ме дразни и такова нещо би го обидило. Факт, глупаво от моя страна, не се съобразих, че така обиждам и други хора, не само него. НО точно хората от неговия етнос трябва да се срамуват от него, защото той е някаква представителна извадка и създава грешно впечатление за хората като него. Точно заради такива, после има мнение, че еди кой си бил такъв или онакъв. Изобщо не ви прави добра услуга. И да, нямам търпение да видя как реве, заради огромното му его и самочувствие, което ще бъде сринато. Литнал е много високо, но от високо се пада най-лошо.

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Изобщо, представяте ли си вкуса на палачинки с ориз? Текстури? Тесто с друг въглехидрат! Текстурата и вкуса на лозовите листа, не могат да се заместят с нищо!
Точно за това щях да пиша и аз! Що за оценяващи!?

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
Нещо жените от журито се губеха на фона на мъжете, едни такива се изказваха, все едно са им секретарки на мъжете, а не равни.

# 57
  • Мнения: 10 927
И да, нямам търпение да видя как реве, заради огромното му его и самочувствие, което ще бъде сринато. Литнал е много високо, но от високо се пада най-лошо.

Принципно, редактори и режисори ги карат как и какво да говорят пред камера. "Покажи самочувствие, заканвай се малко"... познавам хора, участвали в другото шоу, конкурентното по БТВ, яка режисура е какво да говорят пред камерата, когато коментират. Не всичко зависи от участниците. Всичко се прави в интерес уж на зрителите, да им бъде интересно, тоест да има сеир и зрелища.

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 23:02 от diziler

# 58
  • София
  • Мнения: 11 537
Тесто с друг въглехидрат е вкусно, родопският клин например си е класика в нашата кухня, а аз имам украинци в семейството и абсолютно задължително на събирания има тесто с картофи - вареники, пирожки, плацинди и тн.

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да де, ама тук тестото трябваше да влезе в ролята на лозов лист

Общи условия

Активация на акаунт