На море в Гърция 2020 - II

  • 54 705
  • 775
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 444
Препоръчайте ми добре оборудвана вила в Гърция с поне 2 спални, в близост до хубав плаж. Благодаря!

# 286
  • Мнения: 11 091
Airbnb.com - има хиляди такива! Търсиш според дестинацията, която те интересува и цената, която си готова да платиш.

# 287
  • Мнения: 44
Здравейте!
Някой знае ли последно дали PCR теста отпадна при влизане в Гърция след 15.06? За карантината разбрах вече, но за това с тестовете малко се обърквам. Да не говорим, че разговарях с домакина ни в Гърция и той каза, че карантината отпадна, ама правели някаква организация за изследване/тест на границата. Не става ясно дали е PCR или просто мерене на температурата...

Поздрави!

# 288
  • Мнения: 140
За PCR тестовете на влизане към момента (със самолет, за наземен транспорт не знам) изискват престой 1 вечер в хотел, докато излезе резултатът на следващия ден. Предполагам е валидна и опцията с предварителен тест в страната на пътуващия.

# 289
  • Мнения: 11 091
Няма да има PCR, нито карантина. Последното е - безконтактно мерене на температурата и декларации по летища и пристанища.

# 290
  • София
  • Мнения: 28 571
До края на юни са разрешени международни полети единствено от и до Атина – https://www.ekathimerini.com/253001/article/ekathimerini/busines … ly-until-end-june

# 291
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Няма да има PCR, нито карантина. Последното е - безконтактно мерене на температурата и декларации по летища и пристанища.

Ама от коя дата ?

# 292
  • Мнения: 222
Знае ли някой кои ГКПП-та са отворени или ще отварят от 15.06.

# 293
  • Мнения: 37
Препоръчайте ми плаж , място в Гърция.Да има заведения , ресторанти, подходящо и за деца.Не търся луксозни хотели, а готини, модерни къщи, вили, хотели.Не повече от 6-7 часа път с кола.

# 294
  • Мнения: 4 571
Знае ли някой кои ГКПП-та са отворени или ще отварят от 15.06.
  На сайта на МВР пише изрично кои гранични пунктове са отворени и кой може да преминава през тях.

# 295
  • Мнения: 3 609
Препоръчайте ми плаж , място в Гърция.Да има заведения , ресторанти, подходящо и за деца.Не търся луксозни хотели, а готини, модерни къщи, вили, хотели.Не повече от 6-7 часа път с кола.

На първо четене се сещам за къмпинг Арменистис, иначе вили и къщи има безброй в AirBnB.
Била съм в Арменистис 2 пъти и много ми харесва.

# 296
  • Мнения: 11 091
Къмпинг Арменистис мисля, че по нищо не отговаря на това условие, освен че има плаж Simple Smile
На Касандра има такива места.

# 297
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте момичета, много се радвам че ще можем да почиваме и тази година в гърция. Ние си търсим малко китно селце и хубави рестиранти и плаж. Подхидящо за 3 годишно дете. Имали такова в близост до БГ или вече всичко е пренаселено. Търсим да на 4-5 часа от Пловдив като ориентир

# 298
  • София
  • Мнения: 1 247
И аз бях много впечатлена от плажа на Арменистис, но като гледам  съвсем са прекалили с ценообразуването. Бунгало на плажа 180 евро, айде нЕма нужда Simple Smile

# 299
  • София
  • Мнения: 5 362
Била съм там доста отдавна. Таверната не беше лоша и плажа беше много хубав.
Но мисля, че жената не търси вила в къмпинг. В Арменистис вилите не бяха топ.

Общи условия

Активация на акаунт