Мами от близо и далече Март ще гушнат своето човече

  • 15 579
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...Дори не ми се повръща,само дето в устата ми е един ужасен горчив гаден вкус,все едно има умряла гадина в стомаха ми.А и дъха ми е същия,...
Като изключим миналата седмица, когато гаденето беше перманентно, преди това и сега ми е единствено като съм гладна, а съм гладна пет минути след всяко ядене, а като съм гладна и ми се гади и ми стържи и прималява на корема. Дъхът ми и съответно коремчето ми са, както като съм болна. Ужасен дъх имам, все едно всички зъби са ми развалени.
Другите приятни неща са кървящи венци, при миене на зъби. Взех да се жабуря с някви боклуци, белкем малко ми се стегнат венците, а от понеделник съм на зъболекар, че май имам една дупчица, която от как съм забременяла е станала двойна  Confused

# 46
  • Мнения: 781
Мда гаденето е гадна работа, аз от два месеца съм така и оправия няма. Но имам и едни гадни киселини и то започват след 17ч. вечер и продължават докато заспя и не минават от нищо, дори понякога повръщам от тях.
Надявам се скоро да мине това неразположение, че ще откача.
Да не говорим, че не мога да влезна във кухнята, защото ще си обърна корема обратно, горкия ми мъж Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 13:34 от marchella

# 47
  • Мнения: 126
Ужасен дъх имам, все едно всички зъби са ми развалени.
[/quote]
 Embarassed
Проблема със сигурност не е в зъбите ми,защото в началото на годината съм си оправила всички кариеси до един.Просто се чудех дали е нормално да имам толкова ужасен дъх и дали е само при мен!?
Мисля си дали не е да имам някакво възпаление на дихателните пътища,защото ми се е случвало ако спра цигарите да имам подобни симптоми.
Бимба,като теб сутрин ми е едно...все едно сто кила сол съм изяла.А и гърлото ми пресъхва.....
Дано по-бързо да отмине  това!!! Heart Eyes
Весел ден!!!
Отивам да поспя... smile3507

# 48
  • Мнения: 1 004
Така като ви чета Shocked, киселини с повръщане, кървящи венци...че на мен това чак накрая ми се появи предния път....надявам се и този да е така Confused
А за дъха ми е много странно, никога не съм имала такова чувство от гадене..а то всъщност само чувство ли е или е наистина newsm78

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 529
момичета няма ли някоя щастливка която да си е взела сбогом с гаденето,че да ни даде кураж,ще се повторя,но освен чисто физически това гадене ме изтощи напълно  психически.

# 50
  • Мнения: 416
момичета няма ли някоя щастливка която да си е взела сбогом с гаденето,че да ни даде кураж,ще се повторя,но освен чисто физически това гадене ме изтощи напълно  психически.

Да, отряза ме от раз! Няма и помен от гадене!

# 51
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...а то всъщност само чувство ли е или е наистина newsm78
Ами радвай се, че незнаеш какво е. Ами гаденето с и е гадене  Sick, сбръчква ми се брадичката и имам чувството, че всеки момент мивката ще ме призове. А дъхът е като на болен и гладен човек, идва от стомха ми някъде, но като хапна малко изчезва, до след няколко минути  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 004
На мен все още ми се гади понякога, някои дни повече, други почти хич, обаче като не ми се гади какъв апетит ме гонииии....направо ще изям хладилника ooooh!

# 53
  • Мнения: 126
...а то всъщност само чувство ли е или е наистина newsm78
Ами радвай се, че незнаеш какво е. Ами гаденето с и е гадене  Sick, сбръчква ми се брадичката и имам чувството, че всеки момент мивката ще ме призове. А дъхът е като на болен и гладен човек, идва от стомха ми някъде, но като хапна малко изчезва, до след няколко минути  Mr. Green
mango ,описала си го абсолютно точно.Едно към едно е същото и при мен.Значи не съм сама! Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 319
При мен гаденето изчезна, ама с хапчета Tired Ако се интересувате от името на хапчетата, името е Diclectin. Не знам дали в БГ се продават и ако да, дали са със същото име. Но поне тук в Канада са доста скъпи. То не че при мен беше ежедневно гадене, 2-3 пъти в седмицата, ама доктора настоя да ми ги предпише.

# 55
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
До ала - бала - ще чакам да ми пишеш като си дойдете от море, ние вече бяхме, нещо не ми се печеше.

# 56
  • Мнения: 750
Момичета вие сте нашата надежда , че и ние ще се отървем от това гадене  Rolling Eyes
имали от вас отслабнали? А з свалих вече 3 кг. и загубих интересен към всякакви удоволствия. ...Пък това секс какво беше newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Здравейте мартенски мами в новата тема, която е направена перфектно - поздравления за авторката   bouquet
Абе, момичета, как сте със сексуалното желание  Embarassed При мен никакво го няма, дори ми се гади при мисълта за секс! При вас как е?

# 58
  • Мнения: 126
През последната година толкова много правехме секс,че сега ми липсва тази нежност!Имам нужда от секс и много ми се иска,но като мъж ми не е на близо....А и се страхувам какво ще стане за в бъдеще с нашия любовен живот,който беше супер....... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
А що се отнася до отслабване - напротив,дебелея си,защото съм вечно гладна и едва се възпирам!!! Sad
Днес съм една идея по-добре с гаденето! SickДа не ме чуе!!!!....

# 59
  • Мнения: 388
Обещах да сложа снимка за крема който си купих

Mustela 9 Месеца Начален комплект:
125 ml туба
+ 2 мини-продукта
+ книжка с полезни съвети за здравето на кожата
и още един крем  си купих на DEVA
Направих си изследванията, ще ходя да ги показвам на Доки
maria1998 И аз дебелея, не повръщам вече и трупам
А пусти страх от спонтанния аборт. С мъжа ми сме на сухо още 6/7 месеца.
А бе момичета вий като ходихте на море по колко време стояхте на плажа.
Аз живея на морето а само ходя да се мокря краката и коремчето newsm03

Общи условия

Активация на акаунт