💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 327
  • 696
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11
Е Яница и Момчил как спечелиха с толкова много грешки?!То като се гледа само времето да баха карали напряко всичките, без значение колко конуса ще съборят

# 676
  • Мнения: X
Ами просто никой не се сети, Емо колко пъти повтори играете за време ... И аз си го помислих да бяха карали направо, но предполагам, че ако съборите много неща по пътя няма да излезе сметката, но това далеч не означаваше да слизат да мислят за всяко колче, спокойно по-сложни те направо можеха да ги ударят, а по-лесно те да заобиколят. Виж варелите добавяха по 2 мин. , там повече трябваше да се внимава.

# 677
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Грешките се наказваха. В първата част - с по 20 секунди към времето, във втората - с по 2 минути.
Точно това, че са съобразили, че бутането на препятствие им отнема много по-малко време, отколкото чуденето и маенето как да ги заобикалят, им е помогнало да победят.
С Almond12 сме писали заедно. Но наистина беше въпрос на досетливост и съобразителност, не само на добро шофиране.

# 678
  • Мнения: 10 374
Мисля, че специално при тях не беше от много обмисляне, просто си караха както им падне. Аз също съм пробляла, че 20 секунди е добавката, ако закачиш препятствие в първата част. Дори да събориш три колчета това е 1 минута - половин варел.

# 679
  • Мнения: 2 466
Засега най-симпатична ми е двойката от Шумен. Забавни са. Последната двойка можеше и да ми допадне, но след като чух за изневярата на мъжа автоматично им теглих чертата.
Беше ми интересно да видя визитките на участниците, а не толкова самата игра.

# 680
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Poni69, дори и да не е от обмисляне, понякога да си джаста-праста помага. Другите пък да бяха се досетили да го обмислят. Все пак Емо наистина нееднократно им напомняше, че играта е за време. На някои даже направо си им казваше, че много повече се бавят да преценяват, отколкото е добавката при грешка.

# 681
  • Мнения: 10 374
Даже по-скоро бих го нарекла късмет. С което не искам да кажа, че късметът е лошо нещо.

# 682
  • София
  • Мнения: 4 429

Един за друг (20.02.2021)
Сезон 2 Епизод 1





Линк епизод 1

Скрит текст:



   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
   но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението
 




В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 03:23 от Mari_Mar

# 683
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Гледах ги всички, не ми харесват Яница и Тяна. Много ми харесват тези с голямата разлика, супер готина е жената, тези с 35г брак и тези от Шумен. Останалите са ми неутрални. 👌🏻

# 684
  • София
  • Мнения: 1 580
Точно по повод изневярата на този симпатяга, вчера с ММ си коментирахме, че е 1 на милион след изневяра 1) всичко да се забрави и прости, 2) да им помогне да се сближат още повече. Разбира се, ако е вярно де, а не всичко за пред хората.

Тези от Шумен и на мен са ми симпатични. И тези след тях, които влязоха, уважавам млади хора с акъл. Мацката направо ме смая, на 22 години на каква позиция е в работата си и са супер сладки, млади хора, които се обичат и подкрепят.

# 685
  • Мнения: 35 110
Представям си тая, с която е изневерил как гледа предаването и си вика: говори си , миличка, хвали се ама мъжът ти беше с мен.
Според мен , те си доукрасиха историята, за да е захаросана и идеална

# 686
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Включвам се и аз в темата Blush Засега всички двойки са ми симпатични по един или друг начин, очаквам естествено това да се промени Grinning

За споменаването на изневярата - мисля, че Тяна го прави точно за да не се чувства явно като глупачка, а да покаже и подчертае, че знае за нея. При всички случаи ми се струва излишно акцентирането там.

# 687
  • Мнения: 4 561
Относно изневярата - не ми стана ясно Тяна ли го е хванала, той ли си е признал или някои доброжелатели са я уведомили. При всички случаи обаче Иво ще внимава много в бъдеще. Със сигурност и тя.

# 688
  • Мнения: 2 527
Какво значение има кой кого. И кой на кого, и защо.
Назад имаше видео с психолог, която повтаря как счупеното не се лепяло и дрън, че пляс.
Нищо не казва.
Тук във форума, и не само тук, постоянно се насажда мнение как едва ли не след такова "голямо прегрешение" хората непременно трябва да се разделят.
И струва ми се това се говори съвсем тенденциозно. Да няма брак. И то и вече го няма като институция.
Има такива хора стават, изтупват се и продължават напред.
Ако е имало любов.
А при такива двойки я има.
Иначе ме дразни това, че докато са в предаването Тяна и съпруг сигурно това основно ще се коментира. Те затова и ни го казаха, де.

# 689
  • Мнения: X
Вярвам, че има двойки, които могат да продължат напред след изневяра. Но тогава защо ще я споменава в национален ефир? И аз си мисля, че тепърва ще разберем всички подробности около изневярата и тя ще бъде представена като голямо изпитание за семейството, в общи линии за това ще си говорят тази двойка. А може ако са го споменали на първоначалния кастинг и продукцията да гледа да изкопчи що сеир може да се изкопчи за зрителя.
Във всеки случай не съм убедена, че нормална двойка, която иска да забрави това, ще го спомене изобщо на кастинга или в хода на предаването.

Общи условия

Активация на акаунт