💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 338
  • 696
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 11 567
Е, гадно ще е в палатката. Някои с такова конвекторче не могат си отоплят една стаичка в апартамент.
Че и фаворитите ми, пуу.

# 646
  • Мнения: 9 436
Родителите на Георги нещо не ми вдъхнаха доверие. Тя е прекалено ухилена, от онези насила усмивки. Почти съм сигурна, че е потискана жена, доста неща го показаха, ама няма да влизам в подробности. Може и да си проличи нататък.

След 30 и кусур години брак, колко пък да е подтискана?

# 647
  • UK
  • Мнения: 957
Засега докторската двойка не ми е много симпатична, германците - жената ми изглежда пренавита, мъжът изглежда по-забавен и двойката с изневярата - имаха голяма хармония в играта, ама някак си не мисля, че е много удачно да си развяваш семейните драми така в ефир.
Утрешното изпитание изглежда забавно Laughing

# 648
  • Мнения: 15 314
h. d., повярвай ми с тоя конвектор в тая палатка няма да умрат от студ. Е, баш горещо няма да им е, ще е поносимо и под завивка ще изкарат вечерта. От студ няма да умрат, вярно е, но от друга страна е гадничко без нагласа и за хора, които никога не са нощували в палатка.

# 649
  • Мнения: 1 167
За момента само един участник харесах - Момчил, не се впрегна ни за момент на врещящото какаду до него. С усмивка си приемаше всичко, шегуваше се...ей такъв мъж ако мога да си намеря Grinning

# 650
  • Мнения: 3 845
Ми той Момчил ако се впрягаше най-вероятно изобщо нямаше да си вземе тази Яница, ще бяга с 200 от нея Simple Smile

# 651
  • Мнения: 9 051
Тяна наистина я спомена изневярата съвсем целенасочено да ѝ се извинят още един път в ефир и да се насладим на нейното великодушие.
Шуменци са ми много забавни засега.
Ще си проличат по-нататък характери и отношения между двойките когато започне да става по-трудно.
Двойката в палатката са ми меко казано странна двойка. Тя е хубава жена, но той е такъв дечко.

# 652
  • Мнения: 6 219
Брех как спечелиха Момчил,хем грешки имаха.Аз мислех че изневеряващите ще спечелят.Още не мога да им запомня имената.Много странно са ги разделили,а и утрешните двойки различна игра ще играят.Докторицата хич не остана очарована от палатката.Фаворити май нямам все още,миналата година веднага си харесах Искра и Данчо и Светослав и как беше неговата.Тази година шуменци и възрастните май най ми допадат до сега.

# 653
  • Мнения: 35 110
Аз съм на докторите още... Тия колко са изкуствени. Галене на ръчичката беше ....хммм

# 654
  • София
  • Мнения: 11 570
А Тяна дали се казва така или е примерно Татяна?

# 655
  • Мнения: 10 998
И на мен шуменци и силистренци са ми най-симпатични. Засега

# 656
  • София
  • Мнения: 27 175
Още е рано разбира се, но след днешния ден ми харесват и ще стискам палци за Яни и Момчи ; Тяна и Иво ; Зори и Вальо ; Рали и Жельо и Валя и Детелин. А от тези пет, двойката от Силистра до тук ми е номер 1. Щях да симпатизирам по-силно и на Тяна и Иво, но не ми харесват изневерите.
Няма двойка, която да ми е станала антипатична, всички по някакъв начин ми харесват, но сякаш имам леки резерви към Дени и Дани (най-вече към тях и то заради Дани) и Милена и Иван-Асен.

# 657
  • София
  • Мнения: 1 324
На мен Яница в лицето ми прилича малко на Тита.

# 658
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Продължава странното представяне на участниците в реалитата по Нова. ..... А тук 7 двойки ги представят 2 часа, а останалите 6 двойки утре.
Хаотично ми е.
А на мен пък ми е странно при положение, че са обявили начало в два поредни дни по два часа, какво толкова си очаквал, че чак пък да ти е хаотично. Grinning
Поне добре са си разчели времето, че като знам миналата година как се мъчеха да запълват предвидените по схема два часа. По едно време пък, след като им намалиха времето на час и половина, къде не им стигаше, къде пак предсрочно приключваше. Не знам толкова ли монтажистите не са знаели какво да правят, ама мъка голяма беше. Да видим нататък как ще е в този сезон, де...

# 659
  • София
  • Мнения: 15 219
Много се надявам и този сезон двойките да са толкова приятелски настроени, колкото и в предишния, да се опазят от интриги и скандали. Оставят приятно първо впечатление. Само докторите не харесах. Много им се иска всички да повярват, че наистина са един за друг, ама..... незнамнезнам..... Като са си само двамата - може и да им се получава химията. Ще ги видим.
Не ми е жал, че точно те са в палатката. Simple Smile Другите двойки ми харесват повече.

Общи условия

Активация на акаунт