💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 320
  • 696
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 35 109
Ама то и предния път си беше в 2 дни. Няма нищо странно.
Яница без ноктите, косата и грима, сигурно сама няма да може да се познае.
Почти съм сигурна, че съм гледала снимки от тяхната сватба някъде, не помня защо Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 27 160
Дама Пика,
Аз го предвидих това и изобщо не съм очаквал нещо друго от Нова, но това че бях наясно още към 21:10 ч. не значи, че ми харесва. Мне, не ми харесва и вече втора поредна година споделям това мнение и в темите за ИВ и тук. Не е това моя начин за презентация, но така са решили от предаването. Няма драми.

# 662
  • Мнения: X
Докторите са сухари и не са свикнали да правят компромис с хубавото, та ще им дойде много нанагорно в палатката. То не че на някой би му харесало в палатката, но така като гледам никоя от останалите двойки нямаше да направи чак такава драма, Яница евентуално, но не знам дали правилно я преценявам.

Ралица - нещо не е нейната прическа това, някак си я прави обикновена и леко я състарява може би.

За Дени/Дани (момичето, че не мога да им различа имената) си мислех, че е на 30-32, а тя на колко била, направо не мога да повярвам.

Георги от първи сезон, прилича на баща си визуално. Родителите му изглеждат приятни хора.

# 663
  • София
  • Мнения: 15 219
Майката на Георги има разкошна коса.

# 664
  • Мнения: 553
Това ли са всички двойки или утре ще има още?

# 665
  • София
  • Мнения: 15 219
Утре ще има още.
И утрешното изпитание изглежда по-интересно.

# 666
  • Мнения: 553
Е, тогава трябваше да има еднакви изпитания и утре да пратят последните в палатката. Сигурно някои не шофират от утрешните участници.

# 667
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Освен че са им различни изпитанията, утрешните не знаят, че във вилата вече има някой.
Както и днешните не знаят за утрешните.

# 668
  • Мнения: 1 666
Дамата от Германия изглежда наистина доста по-възрастна и закостеняла. Всички останали спрямо възраст и уседналост са напълно адекватни. Не ми се иска предаването да се превърне в Биг Брадър, ние го гледаме семейно точно заради добрия тон и забавните е моменти.

# 669
  • Мнения: 6 417
А Тяна дали се казва така или е примерно Татяна?
Тяна си е.

# 670
  • София
  • Мнения: 11 561
Според мен не е проблем, че са им различни, все пак са им първите. А и щеше да е много досадно утре пак да ги гледаме с колите. Пък и шофирането не е задължително умение, няма да е честно за хората, които не са шофьори. Все пак не е само до въртене на волан, колата беше със скорости.

# 671
  • Мнения: 6 215
Не се бях замислила за това,явно наистина са без книжки утрешните участници,или поне една част.

# 672
  • Мнения: 1 195
Жената от Германия не ми допадна особено, както и докторската двойка. Не заради разликата във възрастта. Странно ми се струва поведението им, пресилено бих казала. Все едно не са сигурни обичат ли се, не се ли обичат, пък тръгнали на нас да ни доказват, не знам...
Утрешното изпитание ми изглежда по- забавно.

# 673
  • Мнения: 4 976
Засега май никоя от двойките не ми е направила кой знае какво впечатление. Май наистина тези от Шумен и по-възрастната двойка са ми най-симпатични. Ще видим утре другите. Малко ми дискуча това шофиране днес.

# 674
  • Мнения: 10 372
На мен докторската двойка и тази от Германия най-малко ми харесаха като присъствие. По-скучни ми се виждат, малко са ми сухари. Яница пък изобщо не ми хареса. Приказва като кречетало, тунинговала се като някоя фолк певица. Добре, че съм далече от Силистра, представям си да ида за нещо в общината и с тия нокти да ми затрака по компютъра. И щяла да доказва колко умни са хубавите!?!?!?!?!?!?!?!?

Общи условия

Активация на акаунт