Равносметка на изневярата

  • 8 268
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 253
НямА как да знаеш как живеят такива хора (криещи тайни) и това, че външно те са запазили брака си, не означава, че всичко е цветя и рози. Лъжата и пазените тайни разяждат отвътре и дори човек да не си дава сметка, това избива отнякъде, ако няма накъде другаде, и във физически проблеми. Както се казва: " нищо не се губи, само се видоизменя".
Е да, ама не. Казва ти го човек бил и от двете страни. Нито съм се разболяла, нито ми пука, нито ме е треснала  съвестта. Въпрос на нагласа и гледна точка. Не бих и признала нещо, което смятам за маловажно и незначително. До кога ще живеете с тези очаквания за моногамност не знам. От никой не очаквам нищо и не искам и от мен да очакват.
 Лайф ис лайф и това е.

# 166
  • Мнения: 110
Остави мъжа си да намери момиче, което ще го обича.

# 167
  • Мнения: 677
Ами може би за които нямат съвест е така. Но аз не бих се чувствала добре сама за себе си, ако лъжа другия. И това не са незначителни неща. Ако не ти пука, значи и за партньора ти не ти пука. Тогава защо си с него? От удобство? Е, има си хора за всичко. Всеки според мисленето си.

# 168
  • Мнения: 5 253
Е как да не ми пука за партньора? Напротив, много го обичам и уважавам. Той няма общо с това, че мен ме е треснал нагона и съм го задоволила, примерно. Това си е мое решение. И изцяло аз съм "виновна" за това.

# 169
  • Мнения: 12
Няма да се разведеш.До този извод стигнах, четейки всичко. И с любовника няма да бъдеш. Ще си останеш с твоят съпруг(може би и той си има друга), ще си намериш след време друг любовник и така.
Нито те съдя, нито оправдавам. Имаш правото да правиш каквото искаш за своето щастие. Децата няма да ги споменавам. Там ти си знаеш най-добре.

# 170
  • Мнения: X
Е как да не ми пука за партньора? Напротив, много го обичам и уважавам. Той няма общо с това, че мен ме е треснал нагона и съм го задоволила, примерно. Това си е мое решение. И изцяло аз съм "виновна" за това.
Другият винаги "има общо", ако твоите решения биха имали последствия за Него... Никога нямаш 100%-ова гаранция, че "решението" ти ще остане тайна... "Когато една тайна се знае от повече от един човек, тя вече Не е тайна.". Simple Smile А и що за любов е тази, съпътствана от тайни, лъжи, измами, предателства?

# 171
  • Мнения: 5 253
Няма как да иамт последствия за него тези решения,  освен ако не го заразя с нещо. Той в секса с другия човек няма да участва (освен ако не иска).

# 172
  • Мнения: 3 693
Няма как да иамт последствия за него тези решения,  освен ако не го заразя с нещо. Той в секса с другия човек няма да участва (освен ако не иска).
Аз винаги искам. При това съм инициатор и организатор.

Общи условия

Активация на акаунт