Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 27

  • 39 955
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 830
Благодаря ви, записвам си ги! Mr. Selfridge със сигурност ще ми хареса, преди време гледах The Paradise и беше много симпатичен! А Upstairs Downstairs е с актрисата, която гледам в момента в The Durrells in Corfu.
Последно също гледах Howards End, но сякаш филмът от 90-те е достатъчен.

# 136
  • Мнения: 4
Здравейте, нуждая се от помощ за намиране на сериали подобни на The blacklist и Blindspot(любимите ми) , да са с повечко излезнали сезони, че не съм от търпеливите да захващам нов сериал и да чакам цялла седмица за нов епизод Simple Smile Общо взето моят вкус е криминални сериали, които освен разследване на случаи, да има и някаква мистерия, тайна около персонажите, като сериалите, които дадох за пример. Благодаря предварително.

# 137
  • Мнения: 4 194
Започнах "Панаир на суетата". Забавно сериалче

# 138
  • Мнения: 2 282
Аз пак да препоръчам Seven Seconds (Netflix), мини сериал. Много ми хареса. Показва действителността в Щатите между полицията и черните.

# 139
  • Мнения: 195
Здравейте, нуждая се от помощ за намиране на сериали подобни на The blacklist и Blindspot(любимите ми) , да са с повечко излезнали сезони, че не съм от търпеливите да захващам нов сериал и да чакам цялла седмица за нов епизод Simple Smile Общо взето моят вкус е криминални сериали, които освен разследване на случаи, да има и някаква мистерия, тайна около персонажите, като сериалите, които дадох за пример. Благодаря предварително.

Можеш да пробваш "Наричана още" (Alias), хора от екипа му после са работили и по The Blacklist и са доста близки като усещане.

# 140
  • София
  • Мнения: 27 420
Приключих с американската версия на Гранд Хотел. Испанската 'класика' съм я свалил ама не се знае кога ще я гледам, защото са доста епизоди.
Не е зле, обаче завърши така, че ако няма втори сезон ще е супер провал.

Grand Hotel
https://www.imdb.com/title/tt7671068/?ref_=nv_sr_srsg_3

приключи и сезон 3 на 9-1-1
естествено, подновен е за 4 сезон
https://www.imdb.com/title/tt7235466/?ref_=nv_sr_srsg_1

Хареса ми как завърши. Сезонът не бе лош.

# 141
  • Вестерос
  • Мнения: 38 409
Здравейте, нуждая се от помощ за намиране на сериали подобни на The blacklist и Blindspot(любимите ми) , да са с повечко излезнали сезони, че не съм от търпеливите да захващам нов сериал и да чакам цялла седмица за нов епизод Simple Smile Общо взето моят вкус е криминални сериали, които освен разследване на случаи, да има и някаква мистерия, тайна около персонажите, като сериалите, които дадох за пример. Благодаря предварително.
Препоръчвам ти The Killing, Covert Affairs, Castle, Bones.

# 142
  • Мнения: 11 343
Изгледах La casa de papel, Tales from the loop, Devs и Start up.
Всичките толкова различни и запленяващи по своему. Чакам с нетърпение да излезе 5 сезон на Къщата.
 Сега съм си заплюла да изгледам Upload и The Valhalla murders.

# 143
  • Мнения: 36 988
Аз чак сега започнах Ъплоуд. Играя в един турнир от десетина дена и ми отнема свободното време за сериали... Е, мога да гледам, докато играя, но се разсейвам...

# 144
  • София
  • Мнения: 27 420
Стъмптаун
https://www.imdb.com/title/tt10313066/?ref_=nv_sr_srsg_0

криминална драма ама от по-леките, може да мине и за лека комедия. По комикс.
18 епизода. Мисля, че е въпрос на време да бъде подновен за сезон 2.
На мен ми хареса шоуто. Коби Смълдърс, която играе частен детектив Декс Париос е страхотна.
-
7.0/7.5

# 145
  • Мнения: 2 282
Препоръчвам "Велика" (ХБО) за ценителите на черния британски хумор. Мен лично много ме забавлява.

# 146
  • София
  • Мнения: 27 420
What We Do in the Shadows
https://www.imdb.com/title/tt7908628/?ref_=nv_sr_srsg_0

препоръчах го след сезон 1, сега и след като свърши сезон 2 отново давам препоръка.
епизодите са кратки, по 20/25 мин. и е много свеж. Искрено ме забавлява.
вампирска сатира.
Подновен е за сезон 3. Simple Smile

# 147
  • Вестерос
  • Мнения: 38 409
Подновени
 Hightown



Спрени

Harlots
Perfect Harmony
Lincoln Rhyme
Flack

# 148
  • Мнения: 14 815
The Valhalla murders много бавно ми вървеше.Blindspot много ми харесваше.После го прекъснаха.Нещо се проточи едно и също,гоненица до безкрай и загубих интерес.Започнах френски,шпионски сериал ''Бюрото на легендите''.По бнт го излъчваха,но с друго заглавие.После ще видя Forbrydelsen.

# 149
  • София
  • Мнения: 27 420
Ами заслужаваха си го за Блудници. Нещастници, осраха страхотното начало.
Жалко за Линкълн Райм обаче.

Аз приключих с Station 19
https://www.imdb.com/title/tt7053188/?ref_=nv_sr_srsg_0

Естествено такива сапунки и бозички си ги подновяват по дифолт, а страдат наистина качествените шоута. Та шоуто е подновено за 4 сезон?! 3 сезон бе най-слабия от всичките, а Анди Херера вече не се издържа. Не е истина как изостави съпругът си след операция и зависим за да си начеса крастата. Гадно егоистче. Жалко за Съливан, че му се падна такава жена. Той е от рядко добрите и реални персонажи в това отроче на Анатомията на Грей.

Общи условия

Активация на акаунт