Избор на сушилня - Тема 15

  • 33 948
  • 724
  •   2
Отговори
# 660
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Направо изгарям от желание да чуя мнение за тази
Heinner ли е,много ми прилича на нея.Ако е тя засега съм доволна.Взех си такава преди около 3 седмици и засега нямам забележки.Беше единствената по-бюджетна,която имаше хубави оценки в Емаг, освен това я взех намалена на 600 лв и с безплатна доставка до вкъщи.Предната ми беше Сименс,внос втора ръка от Германия,и изкарах почти 10 години с нея,накрая просто отказа да тръгне.Подизирам,че не се е счупила,закарах я при свекъра,той ако може ще я оправи,но исках нова...

# 661
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Направо изгарям от желание да чуя мнение за тази
Heinner ли е,много ми прилича на нея.Ако е тя засега съм доволна.Взех си такава преди около 3 седмици и засега нямам забележки.Беше единствената по-бюджетна,която имаше хубави оценки в Емаг, освен това я взех намалена на 600 лв и с безплатна доставка до вкъщи.Предната ми беше Сименс,внос втора ръка от Германия,и изкарах почти 10 години с нея,накрая просто отказа да тръгне.Подизирам,че не се е счупила,закарах я при свекъра,той ако може ще я оправи,но исках нова...
не шарп е но е с много добри показатели

# 662
  • Мнения: 449
ted.  при мен си остава аромат и от праха и от омекотителя . Щом ти изчезва аромата и с перлите пак няма да го има . И аз бях спряла да използвам омекотител , но сега пак слагам по по-малко , че мъжа ми е свикнал да му миришат дрехите , а от праха само миришат по-слабо .

# 663
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
И при мен остава аромата на омекотител

Последна редакция: ср, 11 ное 2020, 13:21 от Vasil Vasilev 676271

# 664
  • Мнения: 87
Четох, четох и не можах да намеря много мнения и отзиви за сушилните на Електролукс. Аз съм хвърлила око на този модел - https://www.electrolux.bg/laundry/laundry/dryers/heat-pump-dryer/ew8h358s/. Какво ще кажете?

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 4 034
Четох, четох и не можах да намеря много мнения и отзиви за сушилните на Електролукс. Аз съм хвърлила око на този модел - https://www.electrolux.bg/laundry/laundry/dryers/heat-pump-dryer/ew8h358s/. Какво ще кажете?

Добри са Електролукс в сушилните.

# 666
  • Мнения: 424
Здравейте! Никога не сме имали сушилня и ще съм благодарна,ако ми помогнете в избора до 700-800лв, ще бъде сложена в коридора в един гардероб. Надявам се на черния петък да купим сушилня на промоция.

# 667
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Здравейте! Никога не сме имали сушилня и ще съм благодарна,ако ми помогнете в избора до 700-800лв, ще бъде сложена в коридора в един гардероб. Надявам се на черния петък да купим сушилня на промоция.
Не е препоръчително до е в гардероб понеже трябва да има добра циркулация на въздух.

# 668
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
ted.  при мен си остава аромат и от праха и от омекотителя . Щом ти изчезва аромата и с перлите пак няма да го има . И аз бях спряла да използвам омекотител , но сега пак слагам по по-малко , че мъжа ми е свикнал да му миришат дрехите , а от праха само миришат по-слабо .

Незнам защо при мен се получава така,от гела за пране остава много лек,едвам доловим аромат(ползвам течен Ариел).Днес взех ароматизиращи кърпички за сушилня от Т-маркет,много измислена марка ми се вида,но нямах възможност да обикалям и търся други,ще споделя впечатление след като ги пробвам.

# 669
  • Мнения: 2 571
Здравейте! Никога не сме имали сушилня и ще съм благодарна,ако ми помогнете в избора до 700-800лв, ще бъде сложена в коридора в един гардероб. Надявам се на черния петък да купим сушилня на промоция.

И аз съм си приготвила толкова парички,но не съм се спряла на конкретна марка и модел все още.

Моля да дадете съвет 👍

# 670
  • Мнения: 449
За под 1000лв няма да намерите хубава сушилня . По-добре дайте още малко пари и вземете хубав клас и на електроенергия и на кондензация Hug

# 671
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
За под 1000лв няма да намерите хубава сушилня . По-добре дайте още малко пари и вземете хубав клас и на електроенергия и на кондензация Hug
Повярвяй ми за под 1000 лева има добри сушилни. Може да не са маркови но са икономични

# 672
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Моята не е известна марка(поне аз за пръв път се сблъсках с това),обаче засега съм доволна.Ще мога да се изкажа по-компетентно след някой друг месец.Малко по-назад писах,че я взех за 600 лв ,защото бе намалена и имаше и безплатна доставка.Но аз не ползвам сушилня за всичко,а също и през топлото време-някои тъкани не бих рискувала да ги бутна вътре,а лятото не виждам смисъл да хабя ресурси при положение,че слънцето ще се справи с това.Истината е,че първо се загледах в една Уърпул за около 900 лв,но за нея нямаше нито едно ревю в Емаг,откъдето я купих,а за тази която избрах имаше 14-15,само едно бе 4 звезди,всички други-5.

# 673
  • Мнения: 449
Споделете марките и моделите на тези по-евтини сушилни от които сте доволни . Да могат да си изберат потребителите Blush

# 674
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Аз съм с АЕГ но имам  наблюдения върху много сушилни ето няколко по-добри.

 https://zora.bg/product/yt-m11-83k-rx-eu,

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-CANDY-CSO-H8A3TE-S/p/688643

https://www.technomarket.bg/sushilni/whirlpool-ft-m11-8x3-eu-09176688

Общи условия

Активация на акаунт