Избор на сушилня - Тема 15

  • 33 723
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 11 575
Скрит текст:
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718


Добра е що годе, но много вода и ток гори. Няма ли място върху пералнята
За тока си прав. Повечко е. За водата, обаче, изобщо не съм съгласна. Колкото повече вода, толкова по-добре пере пералнята, че аман от боклуци, които перат без вода.
Авторката, изглежда прилична машината.

Не си ме разбрала правилно. Тя докато пере харчи малко вода, но докато суши също използва вода защото помпата може да изпомва от някакъв минимун нагоре или да ти го кажа така. Помпата не може да изпомва малко воса затова тя долива. Също и да охлажда радиатора взима вода докато суши. Някъде към 60 литра харчи при пране и 70 за да изсуши
Нищо подобно. Имам комбинирана и никога, ама никога не налива вода, когато суши.
Добре да ти снимам клип как пуска вода във един съд. Даже е дадено на някои перални в описанието колко вода ползват по време на сушене. И друго, някой се беше заял с мен и след намесата на администратор вече нямам проблеми. Искам да попитам petiaivanov, ти ли беше. Тваята каква марка е. Само термопомпената на Аег не долива вода.
Не съм писала на никого за теб. Нямам представа за какво става дума. Аз пиша директно в темите- "право куме в очи".
Моята е АЕГ с термопомпа.

# 646
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Скрит текст:
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718


Добра е що годе, но много вода и ток гори. Няма ли място върху пералнята
За тока си прав. Повечко е. За водата, обаче, изобщо не съм съгласна. Колкото повече вода, толкова по-добре пере пералнята, че аман от боклуци, които перат без вода.
Авторката, изглежда прилична машината.

Не си ме разбрала правилно. Тя докато пере харчи малко вода, но докато суши също използва вода защото помпата може да изпомва от някакъв минимун нагоре или да ти го кажа така. Помпата не може да изпомва малко воса затова тя долива. Също и да охлажда радиатора взима вода докато суши. Някъде към 60 литра харчи при пране и 70 за да изсуши
Нищо подобно. Имам комбинирана и никога, ама никога не налива вода, когато суши.
Добре да ти снимам клип как пуска вода във един съд. Даже е дадено на някои перални в описанието колко вода ползват по време на сушене. И друго, някой се беше заял с мен и след намесата на администратор вече нямам проблеми. Искам да попитам petiaivanov, ти ли беше. Тваята каква марка е. Само термопомпената на Аег не долива вода.
Не съм писала на никого за теб. Нямам представа за какво става дума. Аз пиша директно в темите- "право куме в очи".
Моята е АЕГ с термопомпа.


Tака съм съгласен само тя не долива вода. И извинявай че те набедих.

# 647
  • Мнения: 1 079
Всички комбинирани освен термопомпената Аег, ползват вода при сушенето за охлаждане на нещо си, имам опит със Samsung и Hotpoint от преди.

# 648
  • София
  • Мнения: 2 178
Е, явно не сме запознати, защото сме в темата за отделна сушилня.

# 649
  • Мнения: 11 575
Vasil Vasilev, няма за какво.

Всички комбинирани освен термопомпената Аег, ползват вода при сушенето за охлаждане на нещо си, имам опит със Samsung и Hotpoint от преди.
Не знам защо си мислех, че е с термопомпа. Чак след включването на Васил се зацепих, че не е такава и погледнах продуктовия фиш:  https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718

# 650
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Vasil Vasilev, няма за какво.

Всички комбинирани освен термопомпената Аег, ползват вода при сушенето за охлаждане на нещо си, имам опит със Samsung и Hotpoint от преди.
Не знам защо си мислех, че е с термопомпа. Чак след включването на Васил се зацепих, че не е такава и погледнах продуктовия фиш:  https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718
Vasil Vasilev, няма за какво.

Всички комбинирани освен термопомпената Аег, ползват вода при сушенето за охлаждане на нещо си, имам опит със Samsung и Hotpoint от преди.
Не знам защо си мислех, че е с термопомпа. Чак след включването на Васил се зацепих, че не е такава и погледнах продуктовия фиш:  https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718
А доволна ли си от нея

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Благодаря на всички отзовали се. Ако някой има доволен от определена марка комбинирана пералня със сушилня, моля да даде един съвет коя марка е за предпочитане.

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Благодаря на всички отзовали се. Ако някой има доволен от определена марка комбинирана пералня със сушилня, моля да даде един съвет коя марка е за предпочитане.

Вече ще се намеся-тази тема е за сушилня ОТДЕЛЕН УРЕД,за комбинирана пералня със сушилня има друга тема!Прехвърлете споделянето си в точната тема!

# 653
  • Мнения: 11 575
Благодаря на всички отзовали се. Ако някой има доволен от определена марка комбинирана пералня със сушилня, моля да даде един съвет коя марка е за предпочитане.
Ето тук попитай:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1153754

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Скрит текст:
Благодаря на всички отзовали се. Ако някой има доволен от определена марка комбинирана пералня със сушилня, моля да даде един съвет коя марка е за предпочитане.
[/quote]


Ето тук попитай:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1153754

Благодаря.

# 655
  • Мнения: 761
Аз, да си кажа честно, не разбрах защо не трябва да се използва омекотител при прането. Много често ползвам и дезинфектант. И той ли е проблемен?
За омекотителя казват, че можело да се запали. Друг проблем - удължава се времето за сушене.
От моя опит - ползвах в началото, не ме притесняваха горните доводи. Докато не отворих да почистя кондензатора - голям зор видях. Беше се образувал някакъв налеп и много трудно се чистеше. От тогава не ползвам омекотител, а понякога спрей за сушилня или нищо. Спреят ми е за дрехи, които се наелектризират.
За дезинфектант - нямам идея дали ще навреди на уреда. По-скоро и той може да образува налеп, но само предполагам, не знам.
Благодаря за изчерпателният отговор! Спирам с омекотителите. А дали това важи и за праховете, които съдържат Ленор например? Според мен би трябвало да е проблемна самата консистенция на омекотителите, т.е. с праховете не би трябвало да има проблем Thinking

# 656
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Направо изгарям от желание да чуя мнение за тази

# 657
  • Мнения: 1 079
Направо изгарям от желание да чуя мнение за тази
Прилича ми ма турско изпълнение тип Беко. Нещо не ме грабва.

# 658
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Аз също спрях да ползвам омекотител,освен посочените по горе причини,нямаше никакъв смисъл от него,тъй като аромата му напълно изчезва след сушене в сушилнята.
Ароматизиращите перли за пране дали могат да се ползват в пералнята и след това дрехите да се сушат в сушилня или и с тях няма да остане аромат?

# 659
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Има ароматизирани кърпички за сушилня - с тях ароматът е силен и траен. При мен може усещането да е обострено, защото отадвана не ползвам нито ароматизиран прах, нито други ароматизатори. Но  след едно ползване на кърпичка - усещам аромат и при следващите няколко цикъла - по-слаб, но го усещам.

Общи условия

Активация на акаунт