Избор на сушилня - Тема 15

  • 33 948
  • 724
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 285
Благодаря ви! Поръчвам я, няма да чакам черен петък.

# 631
  • Мнения: 300
Snoopi само супер позитивни коментари искам Simple Smile
Тъкмо ще поръчвам онлайн BEKO DPY 8506 GXB1 от Технополис онлайн цена 899 . И да гледам и да чета и да го мисля, само ще загубя още време. А+++ и А на конденза. Модели по 1300 1500 и на АЕГ и други клас B и се чудя защо. Anyway в магазина попитах с инверторен мотор ли е, казах не, е как не, отварям продукта в сайта на Беко и си пише с инверторен, а те ми казват, щом не е написан, значи няма. Дойде друг служител, каза, че има. Бонус си е опцията обръщане на вратата.

Та поръчвам, че ако продължавам да чета тук, ще се откажа Simple Smile а за намачкани, смалени и повредени дрехи, си е до програми. Физичните и химичните закони няма как да ги промените.

Само да попитам ползвателите на BEKO DPY 8506 GXB1, понеже моята ще е в градероб в коридора, вашите всичките ли дишат отпред, тоест на просторни място са или има някой, който пред сушилнята на 1см от нея има врата на шкаф, гардероб и etc.?
Аз съм със същата купена преди близо две години, на същата цена. Държи си цената явно този модел 🙂 Машинката е супер... и тук идва само че... Моя вътрешен филтър е не добре отлят и къса дрехи. Това разбира се не го установих съвсем веднага, а на второ, трето пускане. Поръчах си нов от България сервиз Груп защото те са официалния вносител и сервиз за Беко. Ами новия филтър беше още по зле. При него направо се виждаше как отзява и къса още повече. Аз въпреки това си я харесвам а и съм си намерила решение на проблема. Съвета ми е ако все пак след това което ти написах решиш да я вземеш, първото нещо което пускаш да се суши да са хавлиите. При тях ще се види веднага. Ако има надърпани дълги конци значи филтъра е зле. Може просто аз да съм изтеглила късата клечка ( два пъти 🤬) защото от други ползватели във тази група които са с това Беко или подобно, такива оплаквания не съм чула.

# 632
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Някай да притежава пералня или сушилня sharp. Аз имам наблюдения над тяхна сушилня с термопомпа и е добре. Сега имат и по-висок клас сушилня, но над пералня Sharp нямам наблюдения

# 633
  • София
  • Мнения: 1 345
Поръчах си нов от България сервиз Груп защото те са официалния вносител и сервиз за Беко. Ами новия филтър беше още по зле. При него направо се виждаше как отзява и къса още повече. Аз въпреки това си я харесвам а и съм си намерила решение на проблема. Съвета ми е ако все пак след това което ти написах решиш да я вземеш, първото нещо което пускаш да се суши да са хавлиите. При тях ще се види веднага. Ако има надърпани дълги конци значи филтъра е зле. Може просто аз да съм изтеглила късата клечка ( два пъти 🤬) защото от други ползватели във тази група които са с това Беко или подобно, такива оплаквания не съм чула.

при мен няма проблем с филтъра, два дни не е спирала за да се науча кое как. Аз пък изтеглих късата клечка с връщането на машини, тази ми е третата Joy Сега ми е смешно,но до преди това.... Мъжът ми си отвлече сушилни до 6-ти етаж. Като притежател вече на две години може ли да кажеш имаш ли развалени дрехи?

# 634
  • Мнения: 4 750
Горенето го купих оня ден от техномаркет за 1100лв

# 635
  • Мнения: 300
Поръчах си нов от България сервиз Груп защото те са официалния вносител и сервиз за Беко. Ами новия филтър беше още по зле. При него направо се виждаше как отзява и къса още повече. Аз въпреки това си я харесвам а и съм си намерила решение на проблема. Съвета ми е ако все пак след това което ти написах решиш да я вземеш, първото нещо което пускаш да се суши да са хавлиите. При тях ще се види веднага. Ако има надърпани дълги конци значи филтъра е зле. Може просто аз да съм изтеглила късата клечка ( два пъти 🤬) защото от други ползватели във тази група които са с това Беко или подобно, такива оплаквания не съм чула.

при мен няма проблем с филтъра, два дни не е спирала за да се науча кое как. Аз пък изтеглих късата клечка с връщането на машини, тази ми е третата Joy Сега ми е смешно,но до преди това.... Мъжът ми си отвлече сушилни до 6-ти етаж. Като притежател вече на две години може ли да кажеш имаш ли развалени дрехи?
От сушилнята поразии нямам по нашите дрехи. Проблеми имам примерно с униформите на дъщерята но те се свиват много още в пералнята а аз пера на 40° . Друго ... като купувам ватирани дрехи ги взимам един номер по-големи. Говоря само за дрехите на децата. При нашите няма никакъв проблем. Деля си дрехите не по материя а според това колко са дебели. Анцунг долнище и горнище и дънки суша заедно на програмата за панталони. Иначе си ползвам за всичко останало програма памук екстра.

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718

# 637
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718


Добра е що годе, но много вода и ток гори. Няма ли място върху пералнята

# 638
  • Мнения: 765
Аз, да си кажа честно, не разбрах защо не трябва да се използва омекотител при прането. Много често ползвам и дезинфектант. И той ли е проблемен?

# 639
  • Мнения: 11 642
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718


Добра е що годе, но много вода и ток гори. Няма ли място върху пералнята
За тока си прав. Повечко е. За водата, обаче, изобщо не съм съгласна. Колкото повече вода, толкова по-добре пере пералнята, че аман от боклуци, които перат без вода.
Авторката, изглежда прилична машината.

# 640
  • Мнения: 25
Desislava Rangelova благодаря. Ще пусна първо хавлиени кърпи. Нямам намерение да връщам, но пък има тази опция до 14 дни, защото е онлайн. Но едва ли. Днес или утре ще е първото сушене.

# 641
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718


Добра е що годе, но много вода и ток гори. Няма ли място върху пералнята
За тока си прав. Повечко е. За водата, обаче, изобщо не съм съгласна. Колкото повече вода, толкова по-добре пере пералнята, че аман от боклуци, които перат без вода.
Авторката, изглежда прилична машината.

Не си ме разбрала правилно. Тя докато пере харчи малко вода, но докато суши също използва вода защото помпата може да изпомва от някакъв минимун нагоре или да ти го кажа така. Помпата не може да изпомва малко воса затова тя долива. Също и да охлажда радиатора взима вода докато суши. Някъде към 60 литра харчи при пране и 70 за да изсуши

# 642
  • София
  • Мнения: 2 196
Аз, да си кажа честно, не разбрах защо не трябва да се използва омекотител при прането. Много често ползвам и дезинфектант. И той ли е проблемен?
За омекотителя казват, че можело да се запали. Друг проблем - удължава се времето за сушене.
От моя опит - ползвах в началото, не ме притесняваха горните доводи. Докато не отворих да почистя кондензатора - голям зор видях. Беше се образувал някакъв налеп и много трудно се чистеше. От тогава не ползвам омекотител, а понякога спрей за сушилня или нищо. Спреят ми е за дрехи, които се наелектризират.
За дезинфектант - нямам идея дали ще навреди на уреда. По-скоро и той може да образува налеп, но само предполагам, не знам.

# 643
  • Мнения: 11 642
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718


Добра е що годе, но много вода и ток гори. Няма ли място върху пералнята
За тока си прав. Повечко е. За водата, обаче, изобщо не съм съгласна. Колкото повече вода, толкова по-добре пере пералнята, че аман от боклуци, които перат без вода.
Авторката, изглежда прилична машината.

Не си ме разбрала правилно. Тя докато пере харчи малко вода, но докато суши също използва вода защото помпата може да изпомва от някакъв минимун нагоре или да ти го кажа така. Помпата не може да изпомва малко воса затова тя долива. Също и да охлажда радиатора взима вода докато суши. Някъде към 60 литра харчи при пране и 70 за да изсуши
Нищо подобно. Имам комбинирана и никога, ама никога не налива вода, когато суши.

# 644
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Здравейте,  какво е мнението за този модел пералня+сушилня. Мястото е малко и затова трябва да комбинираме https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … -WD10514/p/682718


Добра е що годе, но много вода и ток гори. Няма ли място върху пералнята
За тока си прав. Повечко е. За водата, обаче, изобщо не съм съгласна. Колкото повече вода, толкова по-добре пере пералнята, че аман от боклуци, които перат без вода.
Авторката, изглежда прилична машината.

Не си ме разбрала правилно. Тя докато пере харчи малко вода, но докато суши също използва вода защото помпата може да изпомва от някакъв минимун нагоре или да ти го кажа така. Помпата не може да изпомва малко воса затова тя долива. Също и да охлажда радиатора взима вода докато суши. Някъде към 60 литра харчи при пране и 70 за да изсуши
Нищо подобно. Имам комбинирана и никога, ама никога не налива вода, когато суши.

Добре да ти снимам клип как пуска вода във един съд. Даже е дадено на някои перални в описанието колко вода ползват по време на сушене. И друго, някой се беше заял с мен и след намесата на администратор вече нямам проблеми. Искам да попитам petiaivanov, ти ли беше. Тваята каква марка е. Само термопомпената на Аег не долива вода.

Общи условия

Активация на акаунт