🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 5

  • 33 225
  • 631
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 529
Поне ще бъде весело

# 586
  • Мнения: 790
Посъбраха се чалга певците, но поне могат да пеят. На Софито само да не й се падат английски песни SatisfiedSatisfiedSatisfied
.      Не си падам по чалгата,но във всички предишни сезони забелязах ,че точно тези певци се отнасяха много сериозно и без глезотии към задачите си.

# 587
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Според мен в тази класация заслужават да бъдат само Рафи и Мария.












# 588
  • Мнения: 31 676
Кога започва?

# 589
  • Испания
  • Мнения: 37 503

На 22/02/2021

# 590
  • Мнения: 3 495
Имам някаква много мъъъничка надежда, че все пак ще гледаме Рачков и тази година, но в журито. Simple Smile Не мога да си представя това шоу без него, колкото и да беше дразнещ понякога. Геро не ми харесва, не му се получават смешките.

# 591
  • София
  • Мнения: 22 947
Чудя се и аз каква е идеята на тези мемета, които пускат, дали е просто за майтапа или имат нещо предвид?

# 592
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Публикува ги Маги.

# 593
  • София
  • Мнения: 22 947
Добре, но все пак се чудя каква е идеята. 😀

# 594
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според мен, най-малкото показва, че Рачков не е в немилост - нещо, за което се изписаха куп материали, макар че след започването на "Маскираният певец" /без участието на Рачков/ го беше поканил в "Библиотеката" /два пъти публикувах постове по този въпрос/.

За мен форматът само губи от замяната на Рачков с Геро. Вече го видях в другия формат.

# 595
  • София
  • Мнения: 22 947
И аз съм на същото мнение за Рачков.

# 596
  • Мнения: 47 981
Геро не става, да. Но и не искам шоуто да е шоуто на Рачков.

# 597
  • София
  • Мнения: 22 947
Гледам, че утре Маги ще е при Мон Дьо ( Ох, не знам така ли се пише 😀). Може би пък утре ще разкрият дали Рачков изобщо ще има някакво участие.

# 598
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гледам, че утре Маги ще е при Мон Дьо ( Ох, не знам така ли се пише 😀). Може би пък утре ще разкрият дали Рачков изобщо ще има някакво участие.

Да, така се пише. Ще видим какво ще каже.



Маги изведнъж се е състарил.

# 599
  • Мнения: X
Дано този път минем без Рачков,толкова ме дразни, че няма мярка и в крайна сметка става център на цялото шоу за сметка на участниците и журито.

Общи условия

Активация на акаунт