🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 5

  • 33 235
  • 631
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 22 954
Мен не ме дразни, виж Геро едвам го трая. 😀

# 601
# 602
# 603
  • Мнения: 1 331
Май съм от малкото фенове на Рачков. Всеки с вкуса си, де. За мен Геро/Зуека е като манджа без сол. Засища, но не ти е вкусно. Вярно, че се лигави доста Рачков, но за мен си е забавен, инетерсен и емблема на шоуто.Затова се надявам да го върнат в каквато и да е форма. Даже не разбирам защо му се дразнят толкова хора...

# 604
  • Мнения: 1 993
Не знам защо хората не харесват Рачков, такава му е работата, той ако наистина прекаляваше и правеше каквото си иска Маги нямаше да го държи в шоуто. Рачков и Зуека непрекъснато репетират, понякога има забавяне преди да излезе и участникът, те трябва да задържат вниманието на публиката, понякога идват и други препятствия и им се налага да импровизират. Някои от шегите наистина не са уместни, но не се сещам за комик, който през цялото време да предизвиква смях у публиката - все пак всички хора сме с различно чувство за хумор.

# 605
  • UK
  • Мнения: 958
Да не забравяме, че по-голямата част от скечовете и шегите са писани от сценаристи. Немалко пъти се е случвало някой от водещите да спре, докато чете някоя по-тъпа шега и да изкоментира на глас, че не е забавна или нещо такова.

# 606
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Знаете ли, че...

Милица Гладнишка през годините има общо 17 имитации в "Като две капки вода". Най-много от всички в историята на шоуто. А сега ще се превъплъти в още 13 известни изпълнители.

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 17:15 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 607
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В първи сезон бях на кантар кой ми е фаворит - Рафи или Милица, с лек превес към Рафи. Сега обаче много, много, много ми се иска Милица да победи.

# 608
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И аз страшно много харесвам Милица, направо я обичам, даже гледах "Черешката на тортата" заради нея, предаване, което иначе не следя. Simple Smile
Ще "викам" за Милица и аз! Heart Eyes

# 609
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Страхотна е Милица. Много исках тя да спечели, но и Рафи беше много добър. Радвам се, че и двамата ще участват. Ще ми помогнат "да преглътна" Софка, Поли, Михаела, Кръстю и Геро.

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 21:21 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 610
  • Мнения: 1 886
Промото изглежда е снимано в една от операционните на Откраднат живот и като почна по ТВ-то си помислих, че е промо на сериала. Smiley Добре са го измислили.
Ще има смях със Софи и Милица. Аз съм си за тях. Hug

# 611
  • Мнения: 11 547
Ох, много ме разсмяха и мен с тези ваксини. Joy Нямам търпение вече! Microphone
Гледах днес Зуека при Гала. Отрече вероятността Рачков да се появи изненадващо като девети участник. С нищо нямало да се занимава, щял да си изключи телефона, да се изолира и просто щял да си почива. Thinking Не ми прозвуча много убедително.

# 612
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В първия лайф Мишето ще е Бони Тайлър. Азис също го показаха да казва кого си е избрал да имитира, но... като започнах да пиша и ми изчезна от акъла... само си спомням, че ще е рокаджия. Еееех, старост-нерадост!... Satisfied

# 613
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 18:01 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 614
  • София
  • Мнения: 7 878
Снимката е от рекламата на новото телевизионно шоу на Рачков, което почва на 07.03.2021 год.

Общи условия

Активация на акаунт