Слънце грее, дъжд вали, месец май с две черти ще ни дари !~бебеправене 374~

  • 25 497
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 590
Сънче , ще се справиш и с това !
Опитай се вместо да се натъжаваш да си повтаряш ,че открития проблем е крачка напред до постигането на мечтаната цел ! С теб сме ! 🤗
Winter , горе главата момиче,  рано или късно ще гушкаме своите мъничета . Да , наистина пътят е труден , но си заслужава всяка една сълза и всяка една тревога , когато дай Боже скоро ,видим дечицата си ще забравим за всички мъки и неволи !
Тикълс

# 691
  • Мнения: 1 073
Хей, Слънчогледче, аз също съм на твоите години, мила и ми е толкова мъчно, че млади жени, като всички тук трябва да изпитваме такива гадни и гнусни емоции.
Намразвам доктори, изпитвам страх, че ще легна под ножа, ще ме накълцат едно хубаво, без дори да им дреме на з****а, че могат да осакатят човек.... и всеки път излизаш с надежда: ето разбраха какъв ми е проблема, сега няколко месеца и ще се сбъдне мечтата ми.
И писле кво? Ново 20, нови проблеми, нова дупка....нова буря...
Мамка му, какво, не сме си разбрали урока ли, защо става така?
Еми не е яко, братче, не е, защото това е най-свидното нещо на земята, най-милото, най-личното и няма как да не ни е тежко.
Обаче, Слъчнице, ще го пребориш това, защото няма как иначе.
Много ми хареса какво каза за доктора, не дава празни надежди, но приема лично каузата. Ооох, дано е на късмет, мамка му 🤞❤
Приемам много лично твоята история и те държа близо до мислите и сърцето си! Ще имаме деца беее, дори с рязани яйчници, без тръби, няма как... след толкова сълзи и толкова разочарования и битки, леене на кръв - ще има деца ❤
Имаш моята голяма, силна подкрепа.

Честито на другите момичета спечелили войната ❤ Чакаме ви с едни силни, красиви малки бебочета, с които да се хвалите, пък после и ощеее и ощеее ☺

А аз днес отивам да се записвам за лапаро. Чудих се, чудих се, поревах си за сумата пари, която трябва да се даде, ма се предадох 🤣 ще ядем хляп и сол, ма дай поне да си струва ❤
Целувки и прегръдки на ВСИЧКИИИИИ

# 692
  • Мнения: 978
Ех, не мога да смогна да ви изчета от снощи.
тикълс, силно се надявам нещата да се развият добре Flowers Hibiscus
сън, чела съм те миналата година в темата за булките на 2018, изчела съм ви от до - ти беше едно от 2- 3те момичета, което ми направи най-силно впечатление. Просто когато човек те грабва, те грабва и дори само като го четеш - без да си го виждал, без да го познаваш, това е силен характер.
Много стискам палци този доктор да изпълни мечтата ти, важно е че и отношението е лично, а не както каза - 5мин=100лв. Пожелавам ти успех и знам, че ще се справиш! все пак, колкото и клиширано да е  - няма невъзможни неща. Flowers Four Leaf Clover

П.С. толкова много изчетох, че вече забравих половината (ще ме прощавате):
winter Two Hearts
elislava Two Hearts
лилооо успех!

# 693
  • Мнения: 776
Хрм, и на мен доста ми докривява като видя готини хора, които трябва да си измолят детенце от Бога, а други...
Sunflower, поздравления за намирането на лекар, това е голям успех!
Бъдете силни! Дори не намирам думи...

# 694
  • Мнения: 205
Sunflower кураж момиче, има светлина в тунела - щом си намерила правилния доктор, ще се случат нещата Hug
Winter и това ще мине, колкото и да е трудно ще се справим. Hug
Локо прекрасна новина, стискам палци всичко да е наред, а то ще бъде, и да се радвате на двойно щастие Heart Eyes
На мен вчера ми дойде, поплаках си.. и днес с нови сили и надежди отидох до лабораторията пуснах си изследванията иии чакам 10'тия ден за прегледа и следващите стъпки. Няма да крия че с всеки цикъл, се отчайвам леко /много съм ревлива/, но вярвам и знам че и това ще мине, чакам си чудото пък Joy Heart Eyes
Усмихнат ден момичета Flowers Hibiscus

# 695
  • София
  • Мнения: 302
момичета всички сте борци - зад тъмните облаци има слънце и това е без съмнение - кураж и бъдете силни!

Sunflower92 дано това е твоят лекар - една малка голяма победа е да попаднеш на такъв човек - всеотдаен и честен да приема лично каузата. Дано ти е на късмет
Winter , Мargo , Рочи- кураж и прегръдки - няма да се давате - всяка спънка е причина още по-настървено и гордо да продължавате напред!
Tickles - знаеш стискам палци - ти си борец!
Лило майната им на парите, откъдето дошли - там отишли -  стискам палци за предстоящото лапаро -нека е решението и част от пътя към победата.

# 696
  • Мнения: 1 134
Ох момичета ❤
Пътят понякога е трънлив, но никога и за нищо на света не се отказвайте. Чудото ще дойде по начин и в момент, в който най-малко очаквате. Няма начин, да няма начин. Дали след поредната процедура или пък съвсем случайно, всичко ще си дойде на мястото и после ще разберете, че си е струвало всяка една сълза и болка. Няма да ви изброявам поименно /не искам са забравя някой/, но знайте имате стиснати палци, крака, ръце, абе  всико от мен и съм сигурна, че ще успеете. ❤💙

# 697
  • Мнения: 1 996
Лилоо, Heart И аз така, каквито сметки правя в момента май ще караме на хляб и сол,  а почивката в близките 2 години ще е само на балкона. Лишаваме се от толкова много, все се надявам някой горе да го вижда и да ни възнагради.
И да се оплача - за 3и път за последните 7 месеца ми се случва да нямам положителен ову тест, а БТ да нараства правилно като за след овулация. При такава ситуация февруари бях на преглед при АГ на 22 ден от цикъла, и според нея 100% е имало О, въпреки един слабоположителен тест 7 дена по-рано, и не знам вече на какво да вярвам. Имаме само 1 опит ден преди евентуалната О този месец, та не му възлагам особени надежди, но все повече се убеждавам, че не трябва да имам много вяра на лентичките за О.

# 698
  • Мнения: 341
Прекрасни, тези дни само ви чета и ви лайквам, имам ужасно много работа от сутрин до вечер. Стискам палци на всички и се радвам на всички чертички и снимки на сакчета, съжалявам, че нямам възможност да ви назова по отделно 🌸

Sunflower, четох те снощи и ревах..това, което са ти причинили е ад, много ме заболя от това, което прочетох 😢 Имаш цялата ми позитивна енергия и стиснати палци този доктор да сбъдне мечтата ти и да прегръщаш своето бебе възможно най-скоро.

При мен нещата не са интересни.. даже съм се сдухала сериозно. Имам зацапване от 25 ден този месец, което продължава и днес (27ми ден) едно светлокафяво по 1-2 пъти на ден на хартията 🤨 попринцип цикълът ми е 29-30 дни, даже най-често 30, явно този месец ще подрани и пак няма да има щастлива новина, но каквото такова.

# 699
  • Мнения: 702
Марго аз мисля че БТ е по вярна от тестовете. Дано скоро се получат нещата и да ни зарадваш с прекрасна новина! 🙏

Roxyrox аз също сутринта сдухах с отрицателен тест, а така се надявах. От началото на годината ми идваше на 28мо  число. Вчера постоянно наблюдавах дали не зацапвам и се радвах че го няма, ама сутринта пак плесницата ме свали от небесата 😁
Та чакам си да ми дойде и дано успея да пусна на 3ти ден хормоните Simple Smile

Успех на всички момичета и си чакам да ме заредите с положителна енергия с бебевалеж преди края на темата 🙏🤗🍀

# 700
  • Мнения: 2 523
Sunflower, точно това изречение е нещо което дава според мен сила на всички хора в трудно положение каквото и да е то, защото алтернативата е просто да спреш и да седиш на едно място. Мисля че става за всички ситуации.
fillme, не знам дори какво да кажа. Ужасно е че има такива лекари. Често се чудя защо така лесно забравят защо са станали лекари. Ясно че не трябва да влагат много емоции във всеки случай за да запазят себе си, но да обричат хора така и то за едни мижави пари...тъжна работа.
Марго, Ро, (стана като Марго Роби малко) - този месец за мен станаха 6. Времето лети бързо и неусетно. Не губете надежда! Ще се бутаме заедно до край! Purple Heart
Пълнолуние , как да не си силна. Продължаваш да крачиш напред, а за това се иска сила! Огромна при това!
Лиилоо, кураж и да минава бързо и безпроблемно!
Honeyy, Roxyrox, Believe, успех и дано юни месец е вашият, пък и на всички чакащи!

Като видях 23 съобщения и реших че имаме тест, но и всичката тази подкрепа която всяка е дала на някоя друга е страхотна и е прекрасен финал на темата! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 10:57 от JessitoBG

# 701
  • Мнения: 424
Здравейте момичета , завръщам се след дълго отсъствие , но ви четях редовно , честито на бременните мамчета Heart , добре дошли на новодошлите Simple Smile не съм от най-приказливите Simple Smile
За тези които не ме знаят и тези които са ме забравили - на 35г съм имам две прекрасни момчета от първи брак , със сегашният ми мъж правим опити от около 2 години и половина.
Малкият имаше здравословен проблем , около неволите от 4 месеца не проследявам нищо. Нещата бяха в застой.
 Миналия месец М дойде на 23ти ден , този месец на 21ви ден... Тази сутрин записах час в Ню Лайф при д-р Петрова на 8юни

# 702
  • Мнения: 3 218
Локче, супер, айде дано да са колкото искате да са на брой Simple Smile
Тикче чакам ъпдейт и не пускам палците.
Сънче тъпа работа, но ми харесва че си поплакала, да се излее и да можеш да продължиш напред. Кой е този доктор бтв, пиши ми на лични.
Тинти Purple Heart
Марго айде вече да забременяваш викам аз Simple Smile, докога ще те чакам !!!!
Дримърче много се радвам че почнахте с изследванията, дано изкочи бързо зайче и да е някое малко и сладко зайче!

За чакащите, да не идва !! Grinning

Аз честно казано сега съм down и обезнадеждена, така че ми резонира което е писала Рочи. И тъй като съм down, ме дразни че никой не ме споменава, да знаете.
Ето защо:
Скрит текст:
Вчера бях на профилактични от работа и минах през гинеколога, заради цитонамаската, пък на него му се видя някаква киста вдясно и това мега ме притесни, сега ще звъня да запиша час да видя вярно ли е, дано да не е, че още един проблем хич няма да ми понесе.
Също белтъка в урината ми се увеличил малко, с 0.10 гр над норма за 24часа, не е никак много, ама лекуващата ми се притесни и каза временно да не намалявам лекарствата и да пусна пак след 3-4 дена. И това не ми понася, както казах лекарствата са гадни, космясала съм като върколак вече, искам да ги спирам по-бързо, а не по-бавно ...
И най-вече имам нужда от нещо предвидимо, стига стрес тази година.
Аре, че стана дълго.
Стиснете по някой палец.

# 703
  • Мнения: 978
одри, стискам ти всички палци! Heartpulse
Аз бях down миналия месец..
А белтъка в урината от какво е? Може да си казала, но съм забравила Flowers Hibiscus

# 704
  • Мнения: 341
Believe, кои хормони ще пускаш на трети ден? LH и FSH ли бяха? Аз за това зацапване се чудя, на мен доста често ми зацапва, включително този месец розово на О, и се чудя дали да не пусна прогестерон. Знаете ли кога се пуска прогестерона? Благодаря 🌸

Марго аз мисля че БТ е по вярна от тестовете. Дано скоро се получат нещата и да ни зарадваш с прекрасна новина! 🙏

Roxyrox аз също сутринта сдухах с отрицателен тест, а така се надявах. От началото на годината ми идваше на 28мо  число. Вчера постоянно наблюдавах дали не зацапвам и се радвах че го няма, ама сутринта пак плесницата ме свали от небесата 😁
Та чакам си да ми дойде и дано успея да пусна на 3ти ден хормоните Simple Smile

Успех на всички момичета и си чакам да ме заредите с положителна енергия с бебевалеж преди края на темата 🙏🤗🍀

Общи условия

Активация на акаунт