Слънце грее, дъжд вали, месец май с две черти ще ни дари !~бебеправене 374~

  • 25 498
  • 720
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 090
Слънчогледке, ти ме разби. Sad
Но доктора звучи наистина добре.
Щом си го усетила, довери му се и дано той да те отведе до мечтата !
Предполагам, че с това положение при теб, ще можете да кандидатствате по фонда с тубарен фактор.
Пак е нещо...

Кураж и сили !

А тия 'лекари' дето са те подредили така и дори не са ти казали, са за разстрел !!!

# 676
  • Мнения: 1 443
Благодаря за подкрепата момичета Hug Страхотни сте Heart
Sunflower, изпращам ти и аз на теб надежда и виртуална прегръдка Hug
Дано този доктор сбъдне мечтата ти, виж колко хубаво ти го е казал поставям си за цел да имаш дете Simple Smile Ще стане, ще стане Simple Smile
Тикълс стискам палци Flowers Four Leaf Clover

# 677
  • Мнения: 442
Sun-че, много съжалявам, че трябва да преминеш през поредното препядствие. Просто толкова много изтърпя, толкова стискаше зъби и сега пак нови тъмни облаци над това слънчице Heart Просто бъди силна, не спирай да вярваш, че си на прав път и със всяка трудност си все по-близо до вашето детенце !!! Чакам от теб да видя най-слънчево наситените две чертички ! Горе главата ! Двете с теб сме на едни години, но шапка свалям на теб, защото не знам дали аз бих успяла да мина през това така, както ти го правиш !

Winter, много кураж и на теб , бъди силна Heart

# 678
  • Мнения: 1 781
Слънчо изпращам ти цялата си енергия, до последната капка, целия си прашец, толкова се разстроих, наистина ще седя в тази тема докато ги развееш тези чертички.  Не се измъчвай моля те, имаш сега силна упора в лицето на този доктор, той си държи на обещанията. Каквото каза на Белкчето стана. И теб ще види с бебе. И ние ще те видим. Heart

# 679
  • Мнения: 1 751
Winter11, не унивай! Ще мине и това! Изчистваш я и продължаваш, прегръдки!
За последните новини, вълшебници сте всички Sparkling Heart

# 680
  • Мнения: 1 998
Прекрасни сте, момичета, прекрасни! Благодаря ви за цялата положителна енергия! Heart

Относно това дали и от къде намирам сили - и аз не знам, понякога наистина се чудя и като се замисля, крепи ме единствено представата да си гушна бебето. Тази мисъл ме крепи, когато ми е трудно и, когато ме е страх. А преди малко във фейса споделих една картинка, която ми дойде точно на момента, показвам я и на вас, за да си повтаряте тези думи.

Скрит текст:

# 681
  • Мнения: 2 161
Слънчоглече... Ах... Поплаках си с теб докато четох. Важното е, че откри правилния лекар. Има доктори, които са оперирани от чувства като вина, честност, почтенност, емпатия. Голяма част от тах са за затвора.
Вчера позната гинеколожка ми разказа как преди наколко години е спасила едно бебе. Нейна позната я видяла в коридора на здравното заведение и я помолила за второ мнение. Била в начална бременност, но с леко зацапване. Другия лекар бил категоричен, че е кухо яйце и я извикал на следващия ден с 250 лв на кюретиране. Моята позната видяла, че не е вярно и й изписала необходимата терапия. След това ми прати снимка на вече порасналата госпожица. За едни 250 лв това дете щеше да отиде в чувала за биологични отпадъци. Disappointed

# 682
  • Мнения: 702
Sunflower Ще стане щом и доктора го е казал и ще се бори заедно с тебе, ще стане. Вярвай и горе главата🤗 Стискам палци ❤️

# 683
  • Мнения: 1 996
Sunflower, мъчно ми е, че трябва да минеш и през това след дългото чакане Cry Най-важното е, че си намерила твоя лекар и съм сигурна, че рано или късно ще стане, дано да е по-бързо!
Tickles, не съм пускала палците и продължавам да вярвам в хубавото развитие!
Winter, ще мине, не се разстройвай! Подозирам, че и при мен е така положението, ще ходя за евентуално потвърждение след следващия цикъл. И при мен с всеки изгубен месец почва пак да се натрупва песимизма, но стискам зъби и се опитвам сама да се изтегля за косата от дупката като барон Мюнхаузен...
Скрит текст:
при мен е доста тежка тази седмица, опитвам се да се разсейвам и планирам хубави неща, но нощем не ми се получава много да изключвам черните мисли. Става една година от А и все още няма бебе или някакъв лъч надежда на хоризонта....
Кураж и сили на всички!

# 684
  • Мнения: 1 751
Слънчогледче, щом имаш доктор на твоя страна - нещата са станали вече наполовина. Изтрий сълзите и се успокой. Дали с инвитро или с чудо, ще го имаш! Много възмутително как са те рязали, касапи... Подиграват се с женската същност и не им пука Sad
Да споделя и аз с вас любимия ми "цитат" от миналата седмица, който постоянно ми бучи в ушите:
Скрит текст:
"Не заспивай без мечта, иначе ще се събудиш без причина!"
Purple Heart

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Реших да пиша, въпреки че никак не ми е до писане, но Слънчоглед ще ти кажа само едно - не спирай да вярваш, че на теб ще ти се случи твоето чудо!!! Слушай лекарите, доверявай им се, но слушай себе си най вече, просто вярвай!
На 20 г. бях, когато от десния ми яйчник остана четвъртина, след 2 лапароскопии за премахване на кисти и слушане, че аз трябва да бързам, как може би няма да мога да забременея естествено и т. н. Три пъти забременявах от този яйчник с редуцирани размери - 3!!! Да, имам един жив и здрав син, който ще е първокласник на есен, живот и здраве. Бях се наслушала, че този яйчник не овулира, че яйцеклетките няма да са годни от него и т. н. Слава Богу, не е така!
Локо, палци за всякакви добри новини! Едно, две, три, няма значение, бебета да има!
Тикълс, с теб съм!

# 686
  • Мнения: 666
Ех, Слънчогледче, ще станат нещата! Не се отчайвай! Вярвай на лекаря! Това жената е уникално същество!

Winter, след дъното пътят е само нагоре!

Тикълс, чакаме те с добри новини!

Локо, усмихна ме!

Антонели, не се скатавай -  пиши!

Хайде, поне още едни две черти преди края на темата трябват! Simple Smile

# 687
  • Мнения: 2 493
loko Определено знаеш как да повдигнеш духа на даден човек Heart Hug  Много хубави новини от теб Blush Ако са две още по прекрасно. Ще е трудно в началото, но пък ще е двойна магия.

Тикълс Стискам палци всичко да е наред.Дано по-скоро ни зарадваш с хубави новини.

За жалост аз не съм от силните хора. Често се питам защо, но нямам отговор. Може би има още уроци, които да науча. Аз много често боледувам и се чувствам като наказана..

Слънчогледче  И на мен ми се насълзих очите, и не е заради хормоните ми. Важното е, че си намерила добър лекар, на който може да имаш доверие. Другото ще се нареди скоро. Hug

Winter Hug Ще се пребориш и с това, вярвам в теб.

Антонели Благодаря за информацията, ще потърся коя точно е книжката. Видях, че има една за негативните мисли и май имам нужда от такова четиво.

Лилоо Hug Благодаря за подкрепата на теб.

fillme Прекрасна снимка.

Аз си пия НСПВ, но още вдигам температура, като му мине ефекта на прахчето. Но поне вече е под 37.5. Но съм без глава, много забравям, не внимателна съм... Другата седмица съм на каптация с радио активен йод, за да видят дали имам и автоомунни.

# 688
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Сънче, гуш! И това ще мине! Аз си мисля, че този човек ти е дал голяма надежда, казвайки ти такива думи. Щом той си го поставя за цел - вярвай! Не се съмнявам, че ще излезеш скоро от дупката, изплачи си го и го приеми - това винаги е най-добрият вариант! Много ти съчувствам, ти наистина заслужаваш да видиш себе си щастлива! Ще бъдеш, вярвай неспирно!
Марго, и аз съм някъде там в момента, на 100% те разбирам. Когато имаш мечта, която не се получава дълго време, почваш да губиш вярата си. Няма лошо в това, стига да е моментно състояние! Напоследък ми иде да се откажа и просто да приема, че така ми е писано. И това само, за да запазя себе си. Объркана съм много и съм тъжна напоследък. Ще премине, де...

# 689
  • Мнения: 514
Ееее Локо, сериозно ли?? 🙂🙂 Как не се сетихме, че високото ЧГХ може да е от близначета. Ох дано всичко да е наред!! Стискам силно палци! 🤞🏻🤞🏻
Честито и на всички останали 🥰
Мен почна да ме отпуска вече постоянното гадене. Много мъчна работа беше.
Иви, честити сини гащички 🙂❤ Предполагам колко успокояващо е да знаеш, че е и здравословно са добре нещата. На мене скоро ми предстои пренаталния.
Рочи 🤗, ох така се натъжавам за теб.... толкова преживя. Моля те не се отказвай... ще видиш, че ще се получат нещата!

Общи условия

Активация на акаунт