Слънце грее, дъжд вали, месец май с две черти ще ни дари !~бебеправене 374~

  • 25 522
  • 720
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 523
Страхотни новини Локо! Хубаво е като има хепи енд, още повече като е двоен! На мен близнаците са ми слабост, така че стискам палци като за близнаци!
Дрийм,  и аз се зачудих каква хубава СГ сте издокарали. Стискам палци и по Крюгер да излезе добре!
Alessandra, браво за ЧХГ! Сега вече мисли за сърчице и колко вълшебен звук ще чуеш съвсем скоро. Един от най-хубавите моменти на бременността!
Марго, ние сме ползвали само този на Преферт и то явно старата разфасовка, тъй че съм много боса в тези неща, но няма ли някое видео в YouTube да ти помогне? Руснаците обикновено имат за всичко репродуктивно.
Ивенце, успех с теста!

Честито ако съм пропуснала теста на някого и пожелавам само усмивки цели 9 месеца! Flowers Four Leaf Clover

# 661
  • Мнения: 2 026
Локо, ти избухна бе, момиче! 😍 Дано всичко да е наред и да си отгледаш 2 хубави бебешочета в коремчето .

# 662
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Локо, какви чудесни новини! Heart

# 663
  • Мнения: X
Локо, много много се радвам за теб и с трепет ще следя развитието Wink Нали знаеш, че си имаме и наша отчетна тема- заповядай, когато се почувстваш готова.

# 664
  • Мнения: 702
Локо, прекрасноооо ❤️ колкото и да бъдат, нека сте здрави и всичко да е наред до финал 🤰 🤗 👶

# 665
  • Мнения: 1 922
Локо, наистина прекрасно новини има покрай теб. Дано всичко си е наред и положителните вълнения продължат още 8 месеца (нали със закъснението първият месец вече е минал).

Тикълс, Ели Hands Pray

# 666
  • Мнения: 1 452
Момичета, много се радвам за вас Hug
Локо, знаех си че са две Wink
Николче, Алесандра супер си бременеете Hug
Наистина много се радвам за вас, Бог да ви пази и да имате късмет, защото в този живот си трябва късмет Flowers Four Leaf Clover
Аз не съм добре и този цикъл, предписаха ми дуфастон за 10 дни заради прокървяване покрай овулацията и док каза че имам киста, така че и този месец си отиде без бебе за мен Cry Лошото е че док каза, че ако не се е махнала кистата другия месец ще съм на противозачатъчни за да я изчистя и това са си цели два изгубени месеца плюс не ми се мисли колко общо време бебеправене Cry
В много лош период съм не виждам светлина наистина, но все пак се надявам някога и аз да имам късмет и да забременея Cry накрая остава само надеждата Cry Cry Cry

# 667
  • Мнения: 702
Не се отчайвай, аз също преди 2 месеца имах киста но с хапчета се беше спукала. Познавам момичета които са забременели след 3 месеца прием на противозачатъчни и то много бързо 🤗
Успех от сърце желая на всички и на себе си, дано видим скоро двете чертички и да бъде наред всичко  ❤️🙏🍀

Момичета, много се радвам за вас Hug
Локо, знаех си че са две Wink
Николче, Алесандра супер си бременеете Hug
Наистина много се радвам за вас, Бог да ви пази и да имате късмет, защото в този живот си трябва късмет Flowers Four Leaf Clover
Аз не съм добре и този цикъл, предписаха ми дуфастон за 10 дни заради прокървяване покрай овулацията и док каза че имам киста, така че и този месец си отиде без бебе за мен Cry Лошото е че док каза, че ако не се е махнала кистата другия месец ще съм на противозачатъчни за да я изчистя и това са си цели два изгубени месеца плюс не ми се мисли колко общо време бебеправене Cry
В много лош период съм не виждам светлина наистина, но все пак се надявам някога и аз да имам късмет и да забременея Cry накрая остава само надеждата Cry Cry Cry

# 668
  • Мнения: 2 523
Winter, мога само да те прегърна виртуално и да ти пожелая скоро това да е зад гърба ти и вече да ти се случват хубавите работи! Flowers Four Leaf Clover

# 669
  • Мнения: 1 044
здравейте, момичета. Чета си инкогнико и не смея да се включа. Много съм трогната, че ме мислите. При мен обратите са буквално през часове и съм предпазлива да споделя какво се случва. Скоро ще се включа с повече подробности.

Никол, Алесандра, много добре се развиват нещата, всичко ще бъде наред! Hug

с Локото имахме чудна среща пред един кабинет, та си знаем тревогите и надеждите Heart

изпускам много хора, извинявайте, просто мислите ми са пълен хаос в момента

прегръдки за всички Hug

# 670
  • Мнения: 2 133
Локо, честито и браво за прекрасните новини! Purple Heart Все такива да са до края

Winter11, изобщо не се тревожи. И аз като теб имах киста над 3 см, пих дуфастон и от него се беше махнала, но за да имам овулация, трябваше да пия противозачатъчни няколко месеца. Не се предавай! Смело напред и ще видиш как ще се случат нещата  Flowers Hibiscus

Tickles, не съм пускала палчетата Flowers Four Leaf Clover

# 671
  • Мнения: 623
Winter през ноември правих ЗЕТ с кръгна нула като резултат. Вече имах и един свеж трансфер през септември. Много се сдухах, но не знаех, че ще става още по- весело. Декември на рутинен преглед ми казаха, че имам задържан фоликул( киста). Ще изчакаме да видим дали няма да се махне с цикъла. Еми януари след цикъла беше там и по- голяма. Изписаха ми някакви хормони за 10 дни, след това да чакам да ми дойде цикъла и като свърши да видим дали я нама, да ама дори не успях да ги започна, защото ми дойде на 17-18 ден от цикъла, хормоните ми бяха мазало от кистата явно. И нямаше какво друго- противозачатъчни. Доста рев изревах. На следващия месец пак беше там, но много по- малка и решихме с лекарката ми да пия още един месец противозачатъчни( общо станаха 2 месеца). Изгубих 3 месеца- декември, януари и февруари и ми беше супер гадно. Запчнахме опити март месец и виж какво стана- а да напомня, че съм с една тръба, а съпруга ми е 1.5 % морфология.
Горе главата, ще мине и ще замина. Знам колко е гадно, просто не зависи от теб, ти каквото си могла си направила. Довери се на късмета си, не се знае кое зло е за добро 🧸

# 672
  • Мнения: 1 998
Dreamer Heart доста добре ми изглежда СГ на мен.

Локоооо, такава радост! Силно ще стискам палците да са двечки и да си се задържат! Heart

Winter11, изпращам ти малко надежда, колкото и да ми е кът и на мен! Ще станат нещата, ще станат, нямаме избор, освен да се борим до дупка!

Tickles, мислите ни са с теб, стиснатите палци също! Чакаме те с добри новини!

Да си излея и аз душата, че сълзите ми са на привършване, макар винаги да намирам още някой мл да излея...
Ходих днес при лекаря на Блекчето. Аз също съм с добро мнение за този човек, впечатли ме и от пръв поглед се почувствах в сигурни ръце, както ми каза и тя, наистина имаш чувството, че човекът ти приема случая като личен. Стоях в кабинета около 1 час и много говорихме, изнесе ми цяла лекция. Първо не му се искаше да вярва, че съм с ендометриоза, но ми прочете епикризата и видя, че не го лъжа. Ще пропусна цялата лекция по биология, която ми изнесе и ще премина на прегледа на ехограф, който беше около 30 мин сигурно. Само да вметна, че след операцията аз не спирах да питам дали не се е наложило да ми отстранят част от яйчника и чувах, че няма нищо такова и нямало такова нещо като да се маха част от яйчник, махала се кистата или целият яйчник. Не повярвах и не го приех това, знаех си, че не знам цялата истина. Та оказа се, че левият ми яйчник е махнат на половина, а от десния много малка част. Отделно (не запомних как се казват) от ляво е махната почти изцяло тази част от края на тръбата, чиято функция е да поеме отделената яйцеклетка и да я предвижи в тръбите. От дясно уж са по-добре нещата. Шансове да забременея нормално - минимални, клонящи към нула, но нали медицината не е точна наука, шанс винаги има. Тук се сещайте, че аз през цялото време слушам и сълзите ми капят, не спрях да плача. Той ми каза, че виждал, че го гледам с голяма надежда и не иска да ми говори такива неща, но това е реалността при мен. Каза, че е абсурдно 1-2 месеца след лечението с инжекциите да се допуска, че цикълът ми е възстановен и, че това, че ми е дошло, не означава, че всички останали процеси са налице и функционират добре. Изписа ми дуфастон от този месец и иска след като ми дойде и свърши да отида пак на преглед. Идеята е да види дали ще се раздвижат нещата с дуфастона и каква е вероятността да се получи нормално. Дори да види обаче фоликул (сега няма нищо, каза че имало някакво подобие, което отговаря на 2-ри ден от цикъла, а на мен ми е 10-ти) и да има О, това означавало всеки път да ми казва, че ще ми е нужен голям късмет, за да стане, а той каза, че не обича да говори такива неща. Възлага голяма надежда на инвитрото, а аз през цялото време го питах просто дали наистина има шанс да стане, та каза, че има. Каза ми, че щом аз искам да имам дете и съм отишла при него, вече и той го иска. Накрая ми каза, че съжалява, че не е успял да ми каже нищо оптимистично, а аз му казах, че докато чувам, че има някакъв вариант да се случат нещата, пак го намирам за оптимистично и той ме изпрати с думите: "Поставям си за цел да имаш дете." Simple Smile
Ами това е. Плаках много, но нищо не мога да направя. Наистина се почувствах в сигурни ръце и най-накрая някой да ми обърне внимание, а не да ме претупа за 5 мин и 100лв. Ще слушам, ще изпълнявам и засега не мисля да ходя при други лекари, а някой ден и аз ще развея тук 2 чертички, рано или късно. Simple Smile

# 673
  • Мнения: 2 523
Sunflower, дано това е твоят лекар и той да ти помогне да стигнете до живо и здраво бебе съвсем скоро. Пътят е трънлив, но крачка по крачка ще се случат нещата. Hands Pray

Стискам палци Тикълс Flowers Four Leaf Clover

# 674
  • Мнения: 2 133
Слъчогледче, от сърце ти пожелавам всичко да ссе получи съвсем скоро и да си вървят нещата отлично Sparkling Heart Аз си спомням, че Блекчето веднага с прием на Дуфастон забременя Твоят положителен тест е един от тези, които чакам с трепет Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт