Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 18 май 2020, 15:53 ч.
  • Последно мнение: 2 авг. 2020, 17:06 ч.

ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 53

• 4 373
  • 96
  •   1
Отговори
Нова Тема

# 1
Благодаря за темата.
Слагам линк към предишната 52-ра тема.

# 2
Mishimm, благодаря за темата Simple Smile Днес цял ден съм на плодове и съм много доволна от себе си. Тук вече цената на дините падна и започнах да купувам. Страшно издува и усещам ситост дълго, което не ме кара да посягам към друго. Чакам да падне цената на черешите и плодуването ще е още по-приятно Simple Smile

# 3
Преди 4 седмици стартирах с диета и усилени тренировки. Кантарът сочеше 69,7кг., а сега 63,7кг.
Моят режим:
Сутрин пия чаша вода придружена с Вит Ц, хапвам 1-2 ябълки, пълня си шише от 1л. с вода, лимон и мед и до към 13:00ч. не приемам нищо друго. В 13:00ч. се храня с нискокалорична храна и до към 17:30 отново съм на водата. Продължавам с ябълките и на вечеря отново се храня с нискокалорични храни или само салата.
Вечерта когато легнат децата правя 15мин. тренировка за корем и 40мин. кардио на Кростренажор.
Целта ми е 55кг. колкото бях преди да забременея с второто ми дете.

# 4
Втори ден не успявам да направя диетата😔.Все пак знам ,че трябва много да се потрудя вече от 82,5 до 55 кг ще имам много за сваляне.И упражнения вече правя всеки ден разбира се не всички от приложението пропускам лицевите и още някои .Мисля си дали да не пробвам да се храня един ден с плодове друг ден с зеленчуци и така да ги редувам за да не ми омръзва до 800гр. на ден.

# 5
Mishimm, аз така редувам дните и е значително по-лесно. Днес съм на плодове. Отивам да се запася с разнообразни плодове.
Sneji, може ли пример какво хапвате като нискокалорично - салати ли си правите? Много добър резултат сте постигнали Simple Smile

# 6
Mishimm, аз така редувам дните и е значително по-лесно. Днес съм на плодове. Отивам да се запася с разнообразни плодове.
Sneji, може ли пример какво хапвате като нискокалорично - салати ли си правите? Много добър резултат сте постигнали Simple Smile

Изобщо не знам какво се случва тези дни не мога да започна. Може би защото и сънят ми е развален от месец😔.По принцип се надъхвам, като гледам снимки на хора в инстаграм, които са отслабнали🤷‍♀️

# 7
Риба, пиле, задушени зеленчуци, извара, салати и супи.
Днес съгреших, изядох половин шоколад. Първо си взех едно блокче, но не можах да се спра за останалото 😢

# 8
От вчера на режима. Целта ми не е сваляне на кила/въпреки, че има излишни/, а лекуване на здравословни проблеми. Мисля 21 дена да гладувам.

# 9
Здравейте на всички, аз съм 12ти ден на чай и ябълки, боря се с много излишни килограми. Много съжалявам, че се оставих да стигна до тук с ядене и сега трябва да гладувам за да вляза в някаква форма. Вече ми е много трудно макар че виждам страхотни резултати, просто искам да се наям. ...ох споделих си и ми олекна. Успех на всички, ще се подкрепяме и ще постигнем резултати

# 10
Nadia, това си е супер постижение - 12 дни, браво! Колко дни си планирала? Не започвай предварително да четеш за захранването, там пише за храна Grinning, колкото и минимална да е тя и ще ти насочва мислите пак в тази посока. Споделяй си тук, похвали се с резултата, каквото ти помага Blush Успех!

# 11
Parfiat, много благодаря. Резултата е -7 кг.  Но целта е -20. Планувалала съм го 20 дни, но ябълките ми писнаха и от утре ще сменя плода. След това ще се опитам максимално да остана на плодове и зеленчуци, тъй като съм го правила и преди но после се издънвам  като се върна към нормалното хранене. Мисля да правя чай и ябълки  2 пъти в годината, за да има ефект.

# 12
Parfiat, много благодаря. Резултата е -7 кг.  Но целта е -20. Планувалала съм го 20 дни, но ябълките ми писнаха и от утре ще сменя плода. След това ще се опитам максимално да остана на плодове и зеленчуци, тъй като съм го правила и преди но после се издънвам  като се върна към нормалното хранене. Мисля да правя чай и ябълки  2 пъти в годината, за да има ефект.

Ще споделиш ли какво количество ябълки консумираш на ден и как ти изглежда менюто за деня?
Страхотни резултати!

# 13
Благодаря, менюто ми е: като стана чай с мед, 2-3  часа след това 1 ябълка, и после пак 2-3 часа пауза чай, и пак ябълка. Насилвам се  да ям повече ябълки да не спира метаболизма, ама хич не ми се дъвче. изкарвам на 2 ябълки горе долу и 2-3 чая. Благодаря за подкрепата, и днес издържах значи ще стискам до 20 ден.

# 14
Благодаря, менюто ми е: като стана чай с мед, 2-3  часа след това 1 ябълка, и после пак 2-3 часа пауза чай, и пак ябълка. Насилвам се  да ям повече ябълки да не спира метаболизма, ама хич не ми се дъвче. изкарвам на 2 ябълки горе долу и 2-3 чая. Благодаря за подкрепата, и днес издържах значи ще стискам до 20 ден.

Меда какво количество е?

# 15
Здравейте, как сте ? Има ли плодуващи, има ли минуси. Аз съм зациклила  на едни килограми но не се отказвам.

# 16
8 ден. Минус 4-5кг съм. Имам още 10на, но целта ми е по-скоро изччистване.
Някой има ли захранването за 14 дневно гладуване?

# 17
  • София
Браво за Новата тема! След задушница смятам да се присъединя.☺ Пожелавам много минуси!

Захранването беше колкото режима по дни май.Знам, че е най- опасно и изпортването е там!

# 18
Привет, момичета! От днес се включвам и аз за 10 дни + 10 дни захранване. Днес, за закуска хапнах вишни. След това ще съм на череши. Довечера може да изпия и 1 чай с малко мед и лимон. Пия и по 1 кафе на ден. Успех на всички!

# 19
Привет на всички плодуващи! От днес и аз при вас, дано като се отчитам съм по- сериизна.Установила съм, че това е моя режим и само така свалям.Започвам от 71.700, цел 60 кг.Успех на всички!

# 20
Здравейте!
От утре се включвам и аз. Почвам с 4 дни, тъй като досега бях на диетата с кленов сироп. Не ми е проблем повече дни, но след доста сериозен детокс последния месец не знам дали това ще даде ефект.

Та почвам така, а да видим докъде ще я докарам!

# 21
Здравейте!
От утре се включвам и аз. Почвам с 4 дни, тъй като досега бях на диетата с кленов сироп. Не ми е проблем повече дни, но след доста сериозен детокс последния месец не знам дали това ще даде ефект.

Та почвам така, а да видим докъде ще я докарам!
Сподели колко кг.си свалила с кленовия сироп?

# 22

Отчетох се днес в съответната група с крайни резултати, погледни там. За да не смесваме темите.

# 23

Отчетох се днес в съответната група с крайни резултати, погледни там. За да не смесваме темите.
Благодаря, прочетох 😊!
След първи ден отчитам 1.500 по-малко.Знам,че е вода, но по-важното е,че свалянето е в ход. Успешна седмица на всички 🤗!

# 24
Добро утро!
След първи ден се чувствам супер, не съм гладна, но може би е защото аз идвам от детокса с кленов сироп и съм свикнала с малко или почти без храна.

Аз уикенда направих 2 "зареждащи" дни, за да шокирам малко организма с повече калории.
Разберете ме правилно, на кленовия плюс захранването съм приемала между 400/600 калории. Та сега 2 дни консумирах около 1500. Което пак е по-малко от дневните за мен 2000 калории. Но въпреки това кантара вчера беше върнал 1.9 кг от кленовия.

След първи ден на чайове и ябълки съм минус 1 килограм. Но не го броя, защото трябва първо да сваля още 900 грама от уикенда.

Вие как сте?

# 25
Слвд вторият ден съм - 300 г.Общо за двата дни 1, 900 кг.Наблягам предимно на череши. Пишете, момичета ! Никой ли не плодува?

# 26
Слвд вторият ден съм - 300 г.Общо за двата дни 1, 900 кг.Наблягам предимно на череши. Пишете, момичета ! Никой ли не плодува?

Днес щях да започна,но явно никой вкъщи не иска да разбере,че не трябва да ям.С една дума утре започвам пак да плодувам със сезонните плодове до 800гр на ден.Преди 26 дена плодувах седмица и бях много доволна.Надявам се този път да издържа повече.Успех и воля на всички 🍀

# 27
Добро утро, след ден две съм още 600 грама надолу. Но както споменах в предишен пост, качих за два дни след кленовия 1,900. Та ми остават сега още 300 грама да ги сваля.

Как сте вие? Споделяйте резултати да се мотивираме взаимно!

# 28
  • Sofia
Правите ли някакви изследвания преди,по време и след плодуването?

Има ли някой да прави режима и да е с инсулинова резистентност?

# 29
Браво, Kinza, много  добре се движиш като се има в предвид, че доста време спазваш режим 🤗!
Днес съм -400 гр. Малко ми се струва, но скачах от режим на режим ....свалям малко,дигам.. и така.Първа цел съм си поставила - минус 6-7кг , това е 10% от теглото ми и е напълно възможно.
Аз никакви изследвания не съм правила, нямам някакви сериозни заболявания, само съм с отстранена злъчка.

# 30
Добро утро!
Аз не съм си правила изследвания, тъй като се чувствам здрава.

Днес, след 3 - ти ден, съм минус 100 грама. Остават ми 200 грама до килограмите след кленовия сироп.

# 31
Добро утро.
След ден 4-ти - 500 грама.

Тоест минус 300 грама след достигане на резултатите ми от кленовата.
За съжаление днес ще направя едно зеленчуково прекъсване. Сестра ми има рожден ден и въпреки, че менюто е здравословно, е зеленчуци - супа от аспержи, тиквички, салата.

Утре съм обратно тук. Но ще трябва да сменя плода, че ми писна от ябълки. Или поне да ги цедя на сок.

Как сте вие?

# 32
Аз два дена малко наруших 🤔...за това се крия. Но от утре съм отново стриктна и ще се отчитам.Няма да се предаваме 😉!

# 33
Започвам от утре.Мисля да направя 10 дни и след това да премина към безвъглехидратно хранене.
170 см ,69 кг ужасно много ми се виждат.
Може ли някой да ми препоръча и някаква програма за тренировки в домашни условия които да спомогнат отслабването.

# 34
Започвам от утре.Мисля да направя 10 дни и след това да премина към безвъглехидратно хранене.
170 см ,69 кг ужасно много ми се виждат.
Може ли някой да ми препоръча и някаква програма за тренировки в домашни условия които да спомогнат отслабването.

Аз съм 1,70 см, 83кг 😅 та не си толкова пълничка. Ето добра програма https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popularapp.thi … yfitnesschallenge

# 35
Благодаря.Изтеглих си я .

# 36
Здравейте Simple Smile
Започнах плодуването от днес. Стартирам 73,8 кг, целта ми е да стана 63-64 кг. Не знам колко дни ще успея да направя, но мисля да са минимум 7.
Има ли и други плодуващи, за да си правим компания? Blush

# 37
Здравей  Мартина,
аз плодувам,но днес ми е ден 8 -ми.Мисля да изкарам  и тази седмица поне,тъй че ще вървим заедно.Успех!

# 38
Здравейте и от мен!
Аз миналата съм от 1 седмица на плодчетата, с прекъсване от 1 ден на зеленчуци в петък. Мисля да продължа до сряда включително.

Какви резултати имате мили, дами?

# 39
Здравейте, пак прекъснах плодуването и през този месец пълен с рожденици май няма да карам подуването, но от другия съм на линия задължително.Искам да споделя какво намерих...
https://youtu.be/5EA6RlBXl74
Мисля,че това са супер полезни съвети при плодуване и всяка друга диета.

# 40
Здравейте,

Днес съм 13-ти ден на гладолечение. Започнах го, за да дам старт на отслабване и да пречистя организма. И двете се случват, като този път почти нищо не консумирам, не изпитваХ нужда до вчера, когато почти си нарязах домат.
Това, което малко ме притеснява, че от нялолко дни имам сладък вкус в устата. Случвало ли се е на някого от вас и трябва ли да се тревожа?

# 41
  • Sofia
Домат може да се яде след 10-ия ден,той все пак се води кисел плод.
Защо те тревожи сладкия вкус в устата?Все пак има и много захари в този режим,от мед и плодове..

# 42
Домат може да се яде след 10-ия ден,той все пак се води кисел плод.
Защо те тревожи сладкия вкус в устата?Все пак има и много захари в този режим,от мед и плодове..

Защото при последното ми изследване на кръвта през януари, захарта ми беше 7, т.е. висока.
Честно казано, от книгата прочетох само главата за практиката на режима, защото не го правя за първи път.
Този сладък вкус леко ме изнервя и съм на път да си хапна днес пресен домат и краставица.

# 43
  • Sofia
Може да си правиш смути от зеленолистни.Емилова ги позволява след 7-10-ти ден.
Щом ти е била висока захарта,може би е добре да си я изследваш и по време на режима.

# 44
Добро утро, момичета!Аз бях започнала миналата седмица, но наруших.От два дни съм отново стриктна. Започнах от 71 кг,днес съм  69,200.Първа цел-65  кг,може би 14 дни ще плодувам. Успешен ден на всички 🤗!

# 45
Здравейте, момичета Flowers Cherry Blossom
Добавих към плодовете малко зеленчуци и други леки храни, защото ми предстоят много важни събития тази седмица, на които съм главно действащо лице. Вчера усетих, че ми треперят силно ръцете и се отказах да съм само на плодове до този петък включително, за да не се проваля на двете събития. Но от събота започвам с пълни сили и воля.
Имам въпрос - на някой друг случвало ли му се е да получи силно сърцебиене и треперене на ръцете? Как се справяте с това (ако Ви се е случвало, разбира се)?
Благодаря Ви!
Приятно плодуване на всички и хубав ден Simple Smile

# 46
Аз започнах от днес Simple Smile На ябълки и чайче съм и се чувствам прекрасно за сега

# 47
  • Sofia
Случвало ми се е да ми премалява,май пада кръвното..
Няколко пъти при рязко ставане също ми е притъмнявало и съм била пред припадък.

# 48
Doli, а как се справяше, мед ли приемаше или нещо друго? 🌺
Аз съм с много ниско кръвно и се чудя как да не ми пада още повече по време на плодолечението...
Mishimm, изгледах цялото видео и наистина ми беше много интересно и полезно, благодаря, че го сподели😊

# 49
Здравейте момичета!
Регистрирах се, защото искам да отслабна с тази диета и искам да следя темата.

От около 3 седмици ставам в 6 часът да бягам за 1,5-2 часа и ми се искаше да си помогна с добра детоксикираща диета, та избрах тази, защото препоръчва спортуването. Днес трябваше да започна, но щом се прибрах след бягане, бях гладна като вълк и издържах само с един чай до 10 часът и после си хапнах половин лазаня с вафла и портокалов сок. Flushed На кратко, изложих се. Коя от вас спортува (не ми се преглежда назад, извинете) и как се справяте с гладът след спортуване? Благодаря! Hug

П.П. Споделете, моля, и как се отразява това плодуване на кожата на лицето ви. Аз се надявам с тази диета да си помогна с отслабване и подобряване на кожата. Постоянно ми излизат пъпки, а в момента имам гадни, ситни пъпчици около носа и по челото. От миналата седмица силно съм намаляла сладкото и млечните продукти. Та, дано има ефект! Успех на всички ни!

# 50
  • Sofia
Doli, а как се справяше, мед ли приемаше или нещо друго? 🌺
Аз съм с много ниско кръвно и се чудя как да не ми пада още повече по време на плодолечението...
Mishimm, изгледах цялото видео и наистина ми беше много интересно и полезно, благодаря, че го сподели😊
Почивка и повече вода първите дни.Мери кръвното често щом има проблем.Не съм яла много мед,повече на чист чай,вода и плодове съм била.Може и домат,фреш от зеленчуци,смути,но след 7-10ден.След 10 ден и зеленчуковия бульон е добре да се пие 1път на ден.

# 51
Привет,момичета 🤗 ! Днес ми е 4-ти ден и съм минус - 600гр.За три дни общо 2,400кг.Смятам, че е добре. Успешен ден на всички!

# 52
Здравейте,
днес почва моят 12-ти ден.До тук съм минус 4,2 кг.,но много ми омръзнаха плодовете...Sad

# 53
Добро утро,  днес ми е 5-ти ден и минус още 400гр.Споделяйте и вие, момичета 🤗!

# 54
Стартирах от вчера (след като видях, че нито една рокля от мин лято не ми стои добре и отвсякъде преливат тлъстинки) и го изкарах успешно, от 73,00 кг вчера, днес съм 72,6 кг. Не спах добре, не знам дали е свързано с плодолечението и се ококорих още в 6.
Junia-eli, браво на теб! Пиши как ти минават дните, как се чувстваш, какви плодове приемаш и влияе ли ти на съня. Колко дни захранване мислиш и от кога?
Sisi_35, страхотно върви и при теб Simple Smile пиши и ти как се чувстваш, какви плодове хапваш, имаш ли енергия?
Doli, благодаря ти за отговора Flowers Hibiscus

# 55
Martina_petkova, аз не пиша какво ям, защото не спазвам стриктно плодовия режим. След като наруших три дневно плодуване с три дневно ядене ☹ реших,че трябват по-драстични мерки.Минах на фреш от морков, цвекло,лимон и ябълка,разреден с много  вода и по една ябълка....това за цял ден.На третия ден имах много  силно главоболие добре, че беше само един ден.Днес ми е пети ден и се чувствам много добре,продължавам с фреш и по една ябълка и краставица 😊.Целта ми е 6 кг за 14 дни + 7 захранване..
P.S.А,за съня....наспиваме се много по-бързо.Това е вследствие на прочистването на организма.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 14:40 от sisi_35

# 56
  • Sofia
За 14дни плодуване е малко 5 дена захранване.

# 57
Аз писах ,писах ...пък не си виждам отговора...
Да, ще захранвам 5 дни,
 може би + 2  ,а мисля да докарам плодуването до 14 дни,които свършват тази неделя.Не ми е лесно,вече ми омръзнаха доста плодовете,но малко остана.

# 58
Здравейте!
Включвам се и аз. Започнах на плодове и чай на 8 юни.
Целя отслабване и детокс, но се надявам и на други бонуси.
Днес ми е 11 ден и се чувствам прекрасно.
Пия чаят с мед и лимон 🍋
Не ям цял ден един и същ вид плод, че бързо ми омръзва, но на едно хранене е един вид. И доста разнообразявам...ябълки, круши, ягоди, киви, нектарини, портокали...
Старая се да не надвишавам 800гр.
Физическата ми активност е само от ходене пеша. Навъртам средно около 10км.
Дотук съм минус 6 кг.
Продължавам нататък и ще се опитам да ги направя 20 дни.
За първи път ми е да правя плодово гладолечение, но засега се чувствам  добре, така, че продължавам докато мога. Иначе преди време си правех редовно един ден в седмицата на вода. След захранването задължително пак ще го възобновя.

Успех на всички!

# 59
Добро утро, момичетата 🌼! След 7 дни съм - 3.500кг.Смятам да продължа до 15 или 20 дни. Цел-5-7 кг.Днес е новолуние и смятам да изкарам на фреш,  за да подпомогна отслабването.
Пишете, плодоранки🤗!
Прекрасна неделя!

# 60
Здравейте, момичета!

Ден 12 и 13 ми бяха доста трудни. Почти пред отказване.
Чувствах се замаяна, гадеше ми се и нямах никаква енергия. Изкарах ги общо взето в леглото.
Днес, ден 14, по-добре.
Даже намерих сили да отида до пазара за ново зареждане с плодове. Този път си взех и няколко банана...в случай, че много ми увисне носа😄. Ей, така за повдигане на духа, ако се наложи.
Взех и някой зеленчук, да си имам...ако взема, че се предам преди 20-ия ден.
 Иначе килограмите падат вече мнооого бавно. Дотук съм минус 7.
А днес специално +200гр.😠
Споделяйте как са нещата при вас.
Имате ли проблеми с ходенето до тоалетна 💩 и как се справяте?

Хубав ден и успех на всички.💗

# 61
Добро утро 🤗! Аз бях споделила, че този път реших да карам режима освен на плодове да добавя и фреш/ морков, цвекло,лимон и ябълка/.Правя го с цел отслабване и искам да издържа 15-20  дни и ми е нужно и нещо  соленичко😊.
Всяка  вечер пия чай Сание .Имам енергия и се чувствам добре след 8 дни. Свалени  - 4 кг.До първа  цел ми остават 2 кг.След месец  ще атакувам и последните 5 кг.
Прекрасен ден,момичета, и успешна седмица  🌞!

# 62
Graceful Grass, за 14 дни 7 килограма са меко казано супер! Няма да се отказваш!
sisi_35, страхотни резултати и при теб.

Аз ту почвам, ту минавам на салати и риба, и аз не знам какво правя. Grinning
Днес почвам пак с ден на пъпеш, че миришеха страхотно в магазина!

# 63
Graceful Grass, за 14 дни 7 килограма са меко казано супер! Няма да се отказваш!

Kinza, ти колко кг успя да свалиш с плодовата след кленовия сироп?
Аз след режима смятам да продължа на плодове и зеленчуци и зърнени....нещо като "по Гайдурков ", и в началото на август отново само на плодове.

# 64

Kinza, ти колко кг успя да свалиш с плодовата след кленовия сироп?
Аз след режима смятам да продължа на плодове и зеленчуци и зърнени....нещо като "по Гайдурков ", и в началото на август отново само на плодове.

Трудно е да се каже, тъй като аз и прекъсвах със зеленчукови дни, и с чийт дейс където пак ядях здравословно де. Grinning Та след кленовия качих 2 от чийт дейс, свалих ги и още два и половина свалих.

# 65

Kinza, И мен това ме мотивира, така, че продължавам....то не остана дет' се вика.
Днес, ден 15!
Вчерашните +200гр си заминаха.
Има надежда и финала се вижда.
Благодаря за подкрепата!

Успех и воля за теб!

# 66
Привет 🤗! Днес ми е 9-ти ден и нямам разлика в кг☹.Започва задържането. Но се успокоявам, че след 8-мия ден започва свалянето на сланинките.
Успешен ден на всички!

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 09:36 от sisi_35

# 67
Здравейте мили хора. Малко съм нова макар да чета публикациите ви отдавна. На първо място искам да ви поздравя за впечатляващите резултати и страхотната воля, които проявявате и успяват да мотивирате. Моето питане е следното: Какво мислите по отношение на редуването плодове, зеленчуци, какво трябва да е количество на изядената храна за деня и чая в тези горещи дни ок ли е. Аз имам начален стадий на хашимото и не пия лекарства за това освен няколко аюверда комбинации (индийски билки). Имам ужасни 15 кг. за сваляне и положението вече е нетърпимост. Благодаря, поздрави.

# 68
Чаят си е съвсем на място в горещото време, стига да ви е приятно. Ако предпочитате може и изстуден, ако сте свикнали и така ви утолява жаждата повече. Аз количество за плодовете и зеленчуците не си определям, случва се да прекалявам, признавам си, особено с любими плодове Grinning
Мога от опит да посъветвам, хапвайте ги бавно,нарязани на по-малки хапки. Аз винаги бързам и гълтам наекс и не усещам ситост веднага и търся още нещо за засищане, а след 20 мин установявам, че не е имало нужда и съм се подула и другия път същото... Expressionless Не е нещо ново, но е факт. Ако някой знае как да се накарам да дъвча и да ям бавно, цена няма да има Kissing Smiling Eyes

# 69
Благодаря много, това с бързото ядене го има и при мен, от както се помня все ям бързи имам чувството, че дори не дъвча, но ще се постарая да последвам съвета. Ами започвам от 72,500,ръст 160см. надявам се скоро да отчета някъкъв резултат, защото само преди една година бях 59 кг. Последните 5 години със спортувала, тичала сега сякаш всичко се върна в начална фаза на проходане, нямам нито воля нито сили за нищо освен ходене, пожелавам си успех 🤪🙏🍀🌞

# 70
Здравейте, споделям ви още едно видео този път за трениращите и тези които обмислят да тренират.Надявам се да ви е полезно и късмет на плодуващите
https://youtu.be/shpsqnmpDVQ

# 71
Здравейте

Влизам да споделя моите резултати от плодовото гладолечение. Надявам се да е полезно и мотивиращо за започващите сега.
Направих 3 седмици на плодове и чай с мед (21дни). За първи път ми беше. В началото ми бе лесно, след 15ия ден ...не толкова. По принцип съм с ниско кръвно и ми беше паднало още. Много ми пречерняваше и нямах енергия, тогава наблягах на меда и си почивах повече.
Като цяло спазвах инструкциите за редуване на чай и плод през 2 часа и не надвишавах количеството от 800гр.  за деня. Ходих пеша почти всеки ден.
Днес ми е 3 ден от захранването...ще се опитам да го направя за 2 седмици т.е 14 дни.
Дано всичко върви по план и не се проваля. Все още нямам апетит за други храни. Зеленчуците са ми много вкусни 😋, дори и без сол.
Последните дни свалям по стотина грама и все още имам проблем с ходенето до тоалетна, затова започнах през 2-3 дни да пия слабителен чай.
Резултата дотук минус 10 кг.
Ще се радвам ако по време на захранването паднат още...ама и на това съм супер доволна.

Така, че успех на всички!

# 72
Привет аз да споделя, вчера деня мина успешно като за 1ви,не съм спазвала на 100% практиките, но закусва една ябълка след около 4 часа 1 салата домат и краставичка, вечеря тиквички на фурна с 2 скилидки чесън и някъде към 1,5 вода. Резултата е от 72,500, 71.600 близо 1 кг. доволна съм надявам се да продължа и да има още добри резултати. Факт, че вероятно това е вода, но поне е мотивиращо. 🍀💚🙏

# 73
  • Sofia
Захранване ли е или някакъв друг режим?

# 74
Захранване ли е или някакъв друг режим?
Моят начин да спра да ям боклуци и да провокира здравословни проблеми. Също така преход към подуване или гладуване, защото не може да си нагъвал теста и месеци наред и изведнъж да решиш да плодуваш. Смятам, че организма има нужда от подготовка, това е моя начин. Съжалявам ако не съм за тук ще спра да коментирам, просто така се подкрепям. 🙏🍀💚

# 75
  • Sofia
Ясно.
Успех желая🍀

Нискокалорийно е това хранене.
Ще има отслабване,но и енергията ще намалее.

# 76
Ясно.
Успех желая🍀

Нискокалорийно е това хранене.
Ще има отслабване,но и енергията ще намалее.
Благодаря Ви. Дано не, засега всичко е наред, ще видим по напред. Гладувала съм по 4-5 дни и съм се чувствала страхотно, постила съм 55 дни също се чувствах добре, енергията ми пада, защото по-рано споменах, че съм с хашимото и това усложнява нещата не смея да рискувам и да направя беля. Днес деня преминава добре, надявам се наистина резултати да има и след известно време да започна подуване и гладуване както си му е реда. 🍀💚🙏

# 77
Привет,
от вчера започнах режима на Лидия Ковачева.
През този ден:
-  изпих 3- чая с по 1 ч.л. мед; едно кафе
- като храна 1/2 ананас към 15ч. и към 21 ч. 1 банан
- вода близо 2 литра
- кръгова тренировка във фитнеса + 15 мин кардио
Стартирам от 62,4 кг при ръст 162 см.
Сутринта кантара показа 61,7кг. т.е. -0,700 кг.
Надявам се да изкарам 10 дни със  7-10 дни захранване.
До момента съм изпила 1 кафе с 1ч.л. мед. Кафето го пия чисто, но ме болеше главата и ме посъветваха да сложа малко мед. Ефект има, главоболието изчезна, но така кафето ми беше гадно. Сега пия зелен чай без примеси.
За след обяд планирам смути от 2 портокала и малко лимон, за вечеря 2 праскови.
Пожелавам успешен ден на всички!

# 78
  • Sofia
Умишлено ли пропускаш едно хранене?

# 79
Не. Такъв ми е ритъма на хранене по принцип.

# 80
  • Варна
Здравейте момичета Simple Smile Минавам и аз да се отчета. От 3 години бях зарязала режима, заради забременяване, раждане и отглеждане на детенцето ми Simple Smile Но тази година реших да го подновя. Правя го с цел лечение. При раждането секцио се оказах с 8 см миомен възел. Имам и възел на Шитовидната жлеза. Но и общото лечение не е за подценяване.
Стартирах на 10.06.2020г 65,3 кг
Цел за килограми нямам.
Към днешна дата съм 59,00 кг.
Чувствам се трахотно. Ям дини, череши, праскови, ябълки, ягоди - всичко сезонно - като на едно ядене не смесвам плод. Пия около 2 литра вода на ден, не спортувам.
На 09.07.2020г. правя месец. На 10.07.2020г, ще започна бавно захранване, което също ще е 1 месец.
След това ще си пусна пълни изследвания за Щитовидната жлеза и на екограф за Миомния възел

Похвалих се Wink Simple Smile Simple Smile

# 81
Явно няма други плодуващи или не им се пише.
Вчера на тренировката имах толкова енергия, че направо незнам откъде дойде.  А тренировката си беше силова + 20 мин кардио.
Днес кантара показа 59,9 кг. и започвам ден 7-ми.
Приятен и успешен ден на всички!

# 82
  • Варна
Аз днес съм ден 29, но от 3 дни имам зверски запек - никога досега не ми се е случвало и ме боли от подуването - неизхождане корема.
Нямам кантар от събота, когато дъщеря ми реши че не ми трябва и го заби в земята и той се раздроби на парчета Sad Днес ще купувам нов, не мога да се отчета. Последно в събота отчете 58,6кг Simple Smile
Утре ми е последен ден плодов.
И почвам захранване 1 месец също ще е захранването
Та се чудя, дали да не взема 10 дневното захранване и ден 1 да го правя 3 дни, ден 2 да го правя 3 дни и т.н. до края Simple Smile Какво е Вашето мнение. Или имате друго предложение.
До сега съм правила захранване 15 дни само, но този път ми се иска да е 30 дни, т.е. колкото е било плодуването.

# 83
Kremi1980, това, което съм чела за захранването е че се прави на половина на дните на гладуване или същите дни като на гладуването.
За първи път съм на този режим и нямам опит. За себе си съм решила 10 дни плодолечение и  10 дни захранване.
Относно запека, следва да се вземат мерки щом вече трети ден няма дефекация. Някое лекарство, билка или гореща вода с мед (много добър ефект има на гладно).
Иначе резултатите ви са страхотни Hands Clap

# 84
  • Sofia
Прави се колкото дни е плодуването или най-добре х2

# 85
Привет и от мен ! Момичета, редовно ви чета. И по-стари теми за плодуването четох, за да се мотивирам. Започнах от 70,8 кг. /170 см. съм висока /на 07.07., днес ми е трети ден. Първия ден накупих като невидяла 2 кила праскови и още си ги преживям, т.е. от 7.07. до днес съм си на праскови. Много ги обичам. За утре съм решила да е пъпеш. Днес сутринта кантара ме показа 68,3 кг.. Много ме зарадва резултата, което ми помага вечер да възпирам набезите към храна Grinning На работа изпивам по 1,5 л. вода и вкъщи се старая до го закръгля до 2 л.. Кафе пия, чай не обичам, но ако видя проблем с WC-то сигурно ще пия - чай "Цяръ" използвам в такива случаи. Вечер ям по 3-4 чаени лъжички мед. Не съм с ясна представа колко дни ще изкарам, но поне 10-15 дни ще устискам.  Целта ми е 60 кг., които бях преди 1 година... Тооолкова много дрехи имам, които не ми стават. Трябва постоянство ! В старите теми една дама беше написала "Аз не съм лигла - аз мога !" много ми хареса. Simple Smile

# 86
Привет,
бях планирала 10 дни плодуване, но те се превърнахабез да усетя  в 11 дни.
Сутринта кантара показа 59,8кг. т.е. за 11 дни съм се разделила с 2,6 кг.
Без да искам между последното хранене вчера и първото ми за днес ще има около 20-22ч. фаст, който до момена се изразява в едно кафе, един зелен чай и вода. Ще захраня довечера с малко настърган морков без сол и зехтин.
За себе си мога да кажа, че това бе най-лесното ми диетуване. Ходих редовно на тренировки и не усетих някакъв спад в енергията, по-скоро в деня след тях ми беше малко по мудно.
Общо свалените до момента кг са 8,9кг.
Щяха да са и повече, ако на няколко пъти ни бях качвала по 2 кила, които после свалях трудно.
Успешен ден на всички.

# 87
Здравейте.
Аз също съм за плодуването - череши и диня. Обаче има дни в които ако ми се яде салатка- карам деня само на зеленчуци. Давам го хем моно хранене за деня , хем сурова свежа храна.
Не мога да плодувам 10 или 20 дни. Два три, и примерно 4я е салати.
Храня се в прозорец от 6 часа. Гледам да имам 2 хранения.
Доволна съм. През март мин.година бях влязла в родилно 81кг. Днес съм 63., като желая 55-56кг. 😁 не спортувам , защоно нямам никакво време с това дете Simple Smile
Успех на всички! 🍒

# 88
  • София
Здравейте ,момичета !Изключително горда съм със себе си ,че вече 3ти ден съм на чай и плодове

# 89
Mmoonnii, продължавай в същият дух.

# 90
  • София
Mmoonnii, продължавай в същият дух.
Благодаря !Днес 7 ден 🥰🥰🥰🥰
Свалила съм около 5 кг

# 91
Много добър резултат. Имай предвид, че при правилното захранване ще свалиш още.
Успешен ден!

# 92
  • София
Много добър резултат. Имай предвид, че при правилното захранване ще свалиш още.
Успешен ден!
Мисля от утре да започна захранването ,сега тъкмо влезнах да чета

# 93
Скоро и аз мисля да започна пак за плодувам.Искам да споделя,че си направих сладолед само със замразени банани за 1 минута в чопъра(може и в блендер) и се получи уникално.Не съм сигурна дали е позволено при плодуване,но мисля че след като е плод...надявам се да съм била полезна на някой😀

# 94
Здравейте момичета. Преди повече от година успях да изкарам няколко дни на плодове и се чувствах много добре. След здравословни проблеми и качване на 30 кг се оказа, че имам инсулинова резистентност и е наложително да отслабна с диета и спорт, все още не пия лекарства, защото резултатите не са толкова зле.
Въпросът ми е има ли някоя от вас, която е била с ИР и е плодувала? Или е яла и плодове и зеленчуци? Мисля да плодувам за кратко и евентуално с това да смъкна няколко кг, защото диетата при ИР ми е много трудна, защото не ям много неща ии така.
Извинявам се за дългият коментар. Ще се радвам, ако някой има наблюдения по случая, тъй като плодовете ще вдигнат кръвната захар и се притеснявам да не стане положението ми по-зле.

Хубав ден! Simple Smile

# 95
Здравейте момичета. Преди повече от година успях да изкарам няколко дни на плодове и се чувствах много добре. След здравословни проблеми и качване на 30 кг се оказа, че имам инсулинова резистентност и е наложително да отслабна с диета и спорт, все още не пия лекарства, защото резултатите не са толкова зле.
Въпросът ми е има ли някоя от вас, която е била с ИР и е плодувала? Или е яла и плодове и зеленчуци? Мисля да плодувам за кратко и евентуално с това да смъкна няколко кг, защото диетата при ИР ми е много трудна, защото не ям много неща ии така.
Извинявам се за дългият коментар. Ще се радвам, ако някой има наблюдения по случая, тъй като плодовете ще вдигнат кръвната захар и се притеснявам да не стане положението ми по-зле.

Хубав ден! Simple Smile
Предполагам ,че само лекар може да ви каже дали при това заболяване може да се ядат само или какви видове плодове.Успех!

# 96
Искам да ви попитам как се справяте с изхранването на останалите членове на семейството? Имам предвид ежедневното готвене..... Аз имам голям стаж в диетите, но ми се иска да чуя мнения.

Общи условия

Активация на акаунт