Две деца от различни жени

  • 6 871
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 611
Може би не иска да има нищо общо с такъв индивид. За едното бащинство и мизерна издръжка да е зависима 18 години. То и това е важно авторката да разбере. Защо тази жена си гледа детето без да е водила дело за произход
Майката като да не е могла да го привика по съдебен ред.
Или е гузна или тоя си е боклук.
Най-вероятно не й се занимава. Не мисли, че детето й губи нещо съществено без присъствието на баща. Като гледам има защо Grinning
Той грижи ли се за другото дете? Само издръжка ли плаща не разбрах?

# 31
  • Мнения: 975
Този, от където мине опрашва и отминава  Grinning Не се занимавай с глупости, млада си още, докато станеш на 30 ще се влюбиш кой знае колко пъти, а ако го срещнеш след 10 години вече той ще е на 40 и ще има още две нови деца, които пак няма да са негови, защото са му изневерили или са се избърсали без да го питат с хавлията му.

# 32
  • София
  • Мнения: 35 097
Неустоим, психически устойчив пред бебе и майка му, потентен, доказано работещи сперматозоиди.
Ама, той е жесток! Взимай го, не се чуди.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,защо майката не е водила дело си е важен въпрос.
Прва причина-тоя е голям боклук или я е заплашвал и/или тя не иска да има нищо общо с него и не иска детето да общува с такъв баща.
Втора причина-той не е бащата.

Но нито една от причините не извинява неговото поведение да не иска да поеме отговорност.
Евентуално майката може да не иска да има нищо общо с него и тя да не иска тест за бащинство,но тогава пак той е причината,явно не струва...

# 34
  • Мнения: X
Неустоим, психически устойчив пред бебе и майка му, потентен, доказано работещи сперматозоиди.
Ама, той е жесток! Взимай го, не се чуди.

Ти ли ще им плащаш тока и наема? Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 35 097
Неустоим, психически устойчив пред бебе и майка му, потентен, доказано работещи сперматозоиди.
Ама, той е жесток! Взимай го, не се чуди.

Ти ли ще им плащаш тока и наема? Joy
Ама, те се обичат!
Що за черногледство. Авторката ще работи и ще плаща.
Едни ценности, едно Heart

# 36
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
авторке, аз съм трето дете от трета връзка и втори брак на баща ми. Майка ми не е знаела за първото, извънбрачно дете. А може и други да е имал, не знам. След моето раждане майка ми е прибрана от родителите си още от родилното по настояване на баща ми. Искал да и помагат, че съм била недоносена, а и да не го притесняваме. Дядо ми заварвал женски дрехи и вещи като ходел при баща ми за багажи на майка ми, но не и казвал, защото "това са мъжки работи, всички мъже ходят като са сами, да не се разваля семейството, карай, Итн". Родителите ми оттогава са живяли епизодично заедно за някоя седмица, но накрая се разведоха. Не е лесно за никого. След развода за бащата издръжката е висока, а за майката е ниска. Не си е работа. Мъж с дете от предишна връзка не пипвах и с гумени ръкавици, маска и каска като бях мома.

Братът на ММ има 5 деца от три различни жени. Като се запознахме беше се разделил с втората. Нарочно се държах на дистанция от тогавашната му партньорка, защото не виждах смисъл да ставаме близки, а те да се разделят. Е, 20+ години и три общи деца по-късно са все още заедно и щастливи. Отгледаха заедно второто му дете от 6 годишно, когато майка му умря внезапно. Страхотен баща е за всичките си деца, редовно е в контакт с първото, което живее в Германия, кани го с майка му и новия и партньор, ходят да го виждат, плаща си издръжката. Винаги е знаел РД, до къде са в училище, води ги по паркове, играе с тях, грижи се.

Мъжете са наивни и безпомощни, когато са поставени пред бременност. Не могат да насилят жената да абортира и трябва да живеят с нейното решение.

Ако харесваш мъжа, поживейте заедно, пък връзката може да се разпадне от самосебе си с времето! Ако не понасяш мисълта за такъв огромен брой ходещи издръжки, напусни го! Аз не обичам деца и не бих седяла с такъв мъж.

Скроллок, и супер богатите плащат издръжки на нежелани деца. Невин Гамал заведе дело в английски съд и осъди дъртия милиардер на 15 000 лири месечно за детето и си живее царски с тях в Лондон. Него бълха го ухапала. За какво му е да се занимава с незаконни неща и да оставя детето си без майка? И бившия белгийски крал го осъдиха за бащинство, колкото и да не му се искаше.

# 37
  • Мнения: 859
И се чудиш, и питаш... Направо е прекрасен, не го изпускай, такъв като него няма да намериш... На какво се надяват някои жени, направо не знам. Мислиш, че ако стигнете до етап дете с теб ще е различно ли? Защото ти си добра и мила, а бившите - луди и "леки"? Да не се окажеш поредната луда, истеричка, лепка, лека и т.н., с дете, което ще отгледаш сама, защото таткото изведнъж се е сетил, че не може да го играе татко?
Само на 30 години и вече две деца от различни жени.. А, да, за второто не бил съвсем сигурен, явно майката натиска за издръжка и грижи, а на господина не му се дават и двете.
Толкова ли няма отговорни и почтени мъже, че с този?

# 38
  • Мнения: 1 119
Моят има 4 от 2 различни жени. Ама плаща за всички. Защо ти е мъж, който се отказва от собственото си дете? С теб ще е различно?

# 39
  • Мнения: 31
За първото си дете се грижи чудесно, взима я 4 дена в месеца, плаща редовно, винаги измисля какво да правят, учи я на нови неща. В добри отношения са с майката.

Но за второто твърди, че майката е боклук и психопат по ред причини. Тя искала деца, а той я предупредил че не иска на този етап. След това последвало това, че не може да забременее.. И според мен е много наивен, но не го оправдава не е трябвало да вярва и да си прави кефа. Тя е тръгнала да го съди, но се е отказала, тъй като той говори с нея и каза че няма какво да му вземе, което според него тя иска.. Тогава тя оттегли жалбата.. За сега.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Не знам кой от двама ви е по-наивен...

# 41
  • Мнения: 3 033
Ако аз самата съм на твоята възраст, дори и 5-6 г. по-голяма, но без деца и предишен брак, не бих се спирала изобщо при мъж с деца.
Получават се едни сложни, заплетени отношеншя с бившата, с децата, интриги, злоба. И защо да си го причинявам? Читав мъж не би правил деца толкова безотговорно.

# 42
  • Мнения: 473
Според мен не трябва да му имаш пълно доверие. Ако искаш да разбереш как би постъпил с теб, му спретни номер, че си бременна и само наблюдавай. Млада си още, не си пропилявай хубавите години с такъв човек. Намери си мъж, с който да си имате първа рожба и да си я обичате.

# 43
  • Мнения: 12 760
Ами виж, може и да е боклук втората бивша. Факт, че си е оттеглила жалбата. Ама как така няма какво да му вземе? Тя е разчитала нещо апартамента да му вземе, пък се оказало, че е на баща му ли, какво?

То теоретично, и аз не бих се забъркала с мъж, който и едно дете има, защото това са сложни отношения. Но ако го обичаш толкова и си пасвате... ми пробвайте връзката, но не правете деца за сега, докато не се изясни какви са му намеренията изобщо.

# 44
  • Мнения: 352
Още си във влюбената фаза - едва от 6 месеца сте заедно. Не му спрятай номера, както те съветват по-горе. След такова изпълнение един от двама ви ще се разочарова жестоко.
Внимавай много и се пази, даже и да му "вярваш". Аз бих имала едно на ум към мъж, който не търси детето си - за второто говоря. То може да не е негово, но може и да е. 50/50. И факта, че е готов да го зареже трябва да ти е голяма червена лампа. И си помисли хубаво дали искаш този цирк в живота си - втората жена ще изскача отвреме-навреме, детето с неизвестния баща ще порастне с убеждението, че твоя партньор му е баща... не е хубава картинка.
Щом се разбирате и ти е хубаво дай шанс на връзката, но не се задълбавай в много сериозни отношения. На мъж като този му трябва година+ изпитателен срок да си покаже цветовете.

Общи условия

Активация на акаунт