Августинка перчи се с коремче, в него шава малко бебче! Тема 6

  • 19 461
  • 728
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 94
Момичета,аз май не знам какво са контракции,не знам как да ги разбера,снощи имах чувството,че имах втвърдяване,но не съм сигурна,като цяло след вечеря се чувствам като кит вече,на база яденето за целия ден,без деня бива,а за спането е ужас от този таз,много гадно май ще става тепърва...,и да ви кажа откакто съм се събудила ме боли при срамната кост,сякаш имам мускулна треска там най-ниско долу на корема,на вас случвало ли ви се е? Благодаря предварително. Simple Smile

# 91
  • Мнения: 591
Леле 13 кг количка си е доста тежка и с бебето вътре и молко багажче и иди вдигай. Моята е 9 кг и ми е тежка, за да я сложа сама в багажника я разглобявах.
 Болка над срамната кост съм получавала, но за себе си разбрах че е от запека след като ида до тоалетна ми минава.

# 92
  • Мнения: 7 898
Снощи корема ме боля ужасно много. Имах чувството че бебето си беше забило петите от дясно на корема. Станах да се раздвижа, направих малко упражнения и то взе че се измести и престана да ме боли.

# 93
  • Мнения: 35 194
Днес направих едно женско излизане. За 2 часа 3 пъти до 00. Не е човешко това. Детето все едно е легнало на мехура ми.
А черешите как помагат за нередовен стомах! Направо се родих откакто излязоха на пазара.

# 94
  • Мнения: 94
При мен нали се е обърнало,дали главата не му е много ниско долу и да ми опира,не знам вече и забравих да кажа,че от три дни ми бие песници явно в ляво на кокала,щом се е обърнало не може да ме рита толкова ниско,онзи ден четох,някои от вас не им е добре,аз също сякаш не съм в тялото си и не съм себе си,толкова силно ме ръчка че полудявам,особено нощем.. 😡,да са ни живи и здрави,но наистина е много трудна задача.. 😁

# 95
  • София
  • Мнения: 65
Аз покрай Великден имах болезнени контракции, и АГ ми изписа но шпа и магнерот 3×2 ,след което доста се подобри,намалихме магнерота на 3×1 ,а но шпа спрях(преди десетина дни) вчера цял ден корема ми твърд като камък,днес пак,но една идея по добре. Утре съм на ЖК и  ще видим какво ще каже .
С две ръце за черешите,въпреки ,че още не съм попадала на супер вкусни и сладки . За спането-мисия невъзможна ,една нощ спя,три бодувам. Понякога след много въртене и най накрая намеря удобна поза, и усещам как се унасям ,и бебчо така силно ръчка и сякаш се извива,че имам чувството, че на него не му е удобно ,и аз естествено се местя,и пак се почва ,въртене,пъшкане, ставане и така цяла нощ. В началото някой като ме пита тежи ли вече,и аз се чудех тия хора ,какви ми ги говорят,какво да ми тежи,е сега май почвам да разбирам. Grinning

# 96
  • Мнения: 202
daiana66 и аз периодично усещам такава болка в срамната кост(симфизата) и то от месеци. Там има почти неподвижна ставна връзка и мисля, че се разтяга от хормоните и тежестта.

# 97
  • Мнения: 94
Благодаря много!

# 98
  • Мнения: 1 609
Моето момче е с главата надолу, но с гръб към корема. Като ме рита, го прави към гърба и съответно в органите. Като ме риташе в корема беше добре, че там си е само кожа реално, нооо в обратната посока е супер странно. Днес си мисля, че се е обърнал, но не смея да се зарадвам.
Аз си се чувствам добре в тялото и бебчо не ми пречи, но ми е супер странно това да се уморявам, да не мога да клекна нормално, ако забравя да си разтворя краката ме подпира. Кръста ме боли, вече си търся поза, въобще неестествено ми е. Аз съм супер активна и трябва да се гърча, че да се оплача от нещо, та сега още свиквам да се съобразявам.

# 99
  • Мнения: 35 194
Само чорапите са ми зор... Общуването на десния крак е...10 Мин. А аз съм постоянно с чорапи, дори като спя. Вече мъжът ми ми помага за чорапите иначе ще съм боса до последно

# 100
  • Мнения: 788
Момичета, каква доза но шпа пиете при болки в кръста?

# 101
  • Мнения: 7 898
Но шпа не е за болки в кръста. Опитай с парацетамол 4х1g.

# 102
  • София
  • Мнения: 799
Само чорапите са ми зор... Общуването на десния крак е...10 Мин. А аз съм постоянно с чорапи, дори като спя. Вече мъжът ми ми помага за чорапите иначе ще съм боса до последно
На мен това ми е една от най-големите мъки- тръгна ли да обувам нещо различно от маратонки (които така или иначе нахлузвам) се почва едно гърчене, пуфтене, охкане. Нямам търпение да се стопли като хората да ходя само с чехли. Преди 2 дни бях решила, че ще си лакирам краката сама... ами бая се узорих Smiley

# 103
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Само ще оставя това тук. 😅

# 104
  • Мнения: 7 898
За сега чорапи и обувки не са ми проблем. Открай време заради болки в кръста практикувам тази поза в която слагам чорапи и обувки, с малката разлика че заднив крак е на коляно.

Общи условия

Активация на акаунт