Августинка перчи се с коремче, в него шава малко бебче! Тема 6

  • 19 378
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 782
Аз от няколко дни имам  проблем, отново ми се върна гаденето, въобще не съм гладна, ака хапна  нещо имам чуството ,че ще се пръсна.
Обядвам и вечерям по 5 часа и след това ми е  лошо...
Има ли някой в подобно състояние🤔?

Не ,че ми се гади ,но и аз нямам апетит. Гледам след 7 вечерта нищо да не ям, ама нищо .. и пак и от водата пак ми излизат киселините .. направо е ад . Ако ми стане лошо , то е от киселините, пийвам бадемово или кокосово мляко и закрепвам положението. А при вас в България може би ви прилошава от горещините. Май няма да е много приятно да се ражда лятото в БГ 😁. Аз пък се моля да се постопли тук. При мен тази и другата седмица ще бъде между 12 и 19 градуса, което си е направо хладно за лято , на всичкото отгоре валежи..
Аз киселини нямям...а времето  тук, далеч от очакванията 😂 не е топло..
Може да е от аномалийте, знам.ли

# 721
  • София
  • Мнения: 65
Не ми се гади,даже напротив, имам апетит,обаче киселините,е  много ме мъчат( да не се чудите ,защо съм будна по това време),няма значение какво ям. Без хапчета не става. От време на време гледам клипчета за раждане и първите моменти на бебетата,(не са български) и това което ми направи впечатление е,че никъде не пазят пъпчето при първа баня,както е тук в БГ,или поне така съм чувала ,че се слага кърпичка да го пазиш да не се намокри. Какво е вашето мнение?

# 722
  • Мнения: 733
Дейзи, на мен от почти седмица почна да ми става лошо. Странното е че в началото освен някой път киселини, си бях добре, а сега... Ям,не ям, все ми е така Sad

# 723
  • София
  • Мнения: 594
Ох, аз имам голям апетит. Постоянно ми се яде нещо, каквото и да е. Може да са плодове, но да ям. Ядох два пъти пица и след нея ми се появиха киселини, така че установих, че трябва да я избягвам и нямам проблеми.
За пъпчето и аз чух в някаква лекция, че не се пазело, но аз сякаш предпочитам да си го пазя за всеки случай. Все пак дори и да няма нужда едва ли е много грешно.

# 724
  • Мнения: 854
И на мен от време ми става лошо, понякога и киселини ми се появяват. Все по - малко храни ми се ядат, предимно плодове. Но гледам вечер да хапвам леки неща, да правя по 4-5 дневно хранения и да си позволявам сладки неща само до следобяд.

# 725
  • Мнения: 94
Аз съм същата,установявам нещо,предварително се извинявам ако ви стане гадно,нооо истината е че може би задържам фекалии и не се доизхождам,хапна ли ми идва в повече и ми става много лошо,спрях да пия кафе,мисля че и от него ми става гадно,и се мъча понякога по половин час в тоалетната,само и само да ми олекне и после се чувствам малко по-добре,а киселините ми не са чак толкова страшни,това казвам на близките ми не знам как да си помогна,защо така пак ми е лошо... 😭

# 726
  • Мнения: 782
Може би заради размерите на бебето  и няма място за храна 😂, а откакто не съм гладна, спрях да ходя до тоалетна пред  15 мин 😂

# 727
  • Мнения: 35 106
Мен само киселини ме мъчат ама да ми достатъчни като за всичко друго.
На мен черешите много ми помагат за постоянно ходене до 00.
Тая нощ спах на дивана, че е по- твърд. Да речем , че спах малко повече от вчера. Ама на всеки два часа ставах до 00..

# 728
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Череши, ягоди и сладолед на килограм си хапвам, хич не ми липсва апетит, само място в стомаха нямам Sweat Smile вечер (и то нааай-късно 19 часа) обаче е само салатка, защото мразя да ми е тежко като си легна, а и ми трябва място за вода. Пък и като си ял цял ден, вечер някак не си гладен Sweat SmileSweat SmileSweat Smile Още не ставам да пишкам през нощта, чак се чудя нормално ли е...

Топла, топла НОВА тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1225566.new#new

Само моля ако има нови попълнения на мами, да ми пишат на лично да ги добавя, защото 50 страници да прегледам ми идват в повече. Благодаря Flowers Tulip

Редактирам:
Скрит текст:
Аз съм същата,установявам нещо,предварително се извинявам ако ви стане гадно,нооо истината е че може би задържам фекалии и не се доизхождам,хапна ли ми идва в повече и ми става много лошо,спрях да пия кафе,мисля че и от него ми става гадно,и се мъча понякога по половин час в тоалетната,само и само да ми олекне и после се чувствам малко по-добре,а киселините ми не са чак толкова страшни,това казвам на близките ми не знам как да си помогна,защо така пак ми е лошо... 😭
Диана, да не си докараш хемороиди така, че са ужасни.... Пий топло чайче, гореща вода с лимон сутрин и като цяло нещо топло вместо кафе да ти е по-лесно. Много помага. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт