Парфюмни размисли и страсти - 243

  • 38 049
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 25
Аз не обичам рози, напоследък почнах да експериментирам с тях, но тук не са ми дразнещи, дават някаква плътност.
Все още ми е трудно да различавам отделни нотки, може би и за това не ме дразни розата.

# 676
  • Мнения: 2 960
Няколко дни подред бях зациклила на Womanity. Носих го в различно време и температури и не мога да му се нарадвам. Върху мен няма никакви нечистоплътни русалки, човешки части и течности. Няма и метални кофи и нищо от това на което се начетох като мнения. Има само морски, скалист плаж с пенливи вълни и напечени от слънцето скали. И дълбочина. Наистина ме изненада дълбочината на този парфюм, като бездънен океан е. Толкова е освежаващ и сочен, че направо ми иде да си посегна. Blush На всичкото отгоре от време на време когато му стане топло, току изкача и по някоя горска ягодка от купата с млечни и сочни смокини. Просто разкош! Heart Eyes

А днес съм си вкъщи и релаксирам с Narciso Rodriguez Essence eau de Musc EDT. Помирихме се него и сега вече чувствата ни са взаимни - харесваме се. Relieved А бутилката му направо ме размазва, мога да я държа в ръце и да се наслаждавам на идеалната и гладкост до безкрай. Innocent

Скрит текст:

# 677
  • Мнения: X
и аз със спешна питанка....някой тествал ли е Armani Acqua di Giò Profondo-поръчах го за подарък-изненада, но идея нямам как е аромата, а мога до час да откажа поръчката......
Имам тестер (виал, не шише) на Acqua di Gio Profumo, едно и също ли е с това, за което питаш или е друг вариант? Hе ми харесва, като осакатен е и спарен, няма никаква свежест. Не е толкова искрящ и звънлив като първообраза. По-мек, приглушен и мръсен. Отдолу прозира днк на оригинала, но все едно някой го е забърсал с мръсен парцал и двете миризми са се смесили. Защо така скапват шедьоври!? Има вече мирис на някаква манджа, не на парфюма-легенда. Като да плуват в шишето прясно нарязани листа от някаква подправка, която го разваля тотално!

Последна редакция: ср, 03 юни 2020, 12:54 от Анонимен

# 678
  • Мнения: 1 578
Някой знае ли дали MONTALE VANILLA EXTASY е същия в новата опаковка (моята е черна от старите). Чудя се дали няма някаква промяна и в аромата.
Някой ако е виждал на добра цена 50мл, моля да сподели. Трябва ми продукт, не тестер. В Елинор нямат, само стои не знам защо в сайта.

# 679
  • Мнения: 449
Какво ви е мнението за Lancome Ô D'AZUR  Thinking

За мен е много близък до Bright Crystal, но с изявена роза.Свеж, чист, не блести с особена трайност.
Много ми хареса.
За мен е по-скоро като Бърбери боди тъндър. Аз също разчитах на повече цитруси, но при мен ги няма. Иначе аромата е приятен, при мен с трайност 5-6 часа.

# 680
  • Мнения: 3 435
Продължвам да не усещам никакви нотки и нищо не разбирам от описанията ви, но най ми хареса ЛВЕБ. Препоръчайте ми нещо сходно. И да, Si passione ме грабва на връхни нотки, но базата не е моя. А искам нещо чувствено като това начало.
И аз съм фен на ЛВЕБ топ гурмето за мен, предлагам ти да пробваш Jean Paul Gaultier La belle, Jean Paul Gaultier Classique intense, Jean Paul Gaultier Scandal by night, Jean Paul Gaultier Scandal, Dior Poison girl.Разновидностите на Бомбата също пробвай при възможност като моята любима СРЕД тях е Нектар версията, страшно секси излъчва и мъжете много го харесват.С пръски по косата е фантазия. Mandorlo di Sicilia аз никак не го харесвам ама грам, развива ми се просто ужасно.
Благодаря ти, че ми отдели време. Но като пълен лаик-какво е бомбата?

# 681
# 682
  • Мнения: X
Да допълня за Acqua di Gio Profumo, така и така го пробвам - промени се и мръсното и подправката се махнаха и не са на преден план, но адски скапват началото. Сега прилича повече на оригинала, но все пак нещичко от някаква тъмнозелена подправка разваля малко или много аромата на парфюма, защото се усеща в базата.

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 7 067
Азалия🌺, да не е стар и развален парфюма? Тогава избиват подправки, манджи и нечисто.... в пирамиди, където ги няма.

# 684
  • Франция
  • Мнения: 898
Сигурно ще прозвуча откачено като Грьонуй, но искам да уловя в шишенца някои прекрасни аромати от градината- ириси, казанлъшка роза, божур, бъз... Ще проверя кое как се извлича.
Проблемът с тези извлеци е, че никога не ухаят както свежите цветя. И алкохолните, и маслените извлеци стават "сготвени". Радвай им се, докато са живи Simple Smile

# 685
  • Мнения: X
Азалия🌺, да не е стар и развален парфюма? Тогава избиват подправки, манджи и нечисто.... в пирамиди, където ги няма.
Не е стара мострата и е фабричен рекламен виал от Дъглас, обаче погледнах да видя дали е това, за което Макадамия пита и се оказа, че е съвсем друг парфюм. Обаче в този, който аз пробвах, видях сега, че има розмарин! https://www.fragrantica.com/perfume/Giorgio-Armani/Acqua-di-Gio- … rofumo-29727.html
Точно той явно разваля нещата.

# 686
  • Мнения: 926
Здравейте, докато сме още в пудрената тема, дали някой може да сподели нещо за Gosh Musk Oil No.6???

# 687
  • Мнения: 781



Позволявам си да кача предложенията на този влогър за летни парфюми 2020. Не, че съм много съгласна, но едно мъжко мнение не е излишно.)

# 688
  • Мнения: 1 502
Ох точно Джеръми върти едни и същи клипове от години. Без да го гледам ще ти кажа, че има Дилън блу, Лайт блу, Гууд гърл + LVEB и я Скандал, я Мон Герлен Smiley

# 689
  • Мнения: 6 930
Ох точно Джеръми върти едни и същи клипове от години. Без да го гледам ще ти кажа, че има Дилън блу, Лайт блу, Гууд гърл + LVEB и я Скандал, я Мон Герлен Smiley

Забрави Viva la juicy. 😂 Не пропуска да го похвали (не го познавам)

Общи условия

Активация на акаунт