Прическиии

  • 569
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Здравейте ,аз не съм от жените на които им се отдават прически и гримове.
Пробавала съм и от двете но просто не ми се отдава.Ходя на фр-р и като излела А-уу страхотно,но като съм у нас не мога да постигна ефекта дори с четка и сешоар.
Не мога и това е ,косата ми е дълга до под кръста.Почти винаги я нося вързана ако е пусната не умея да я направя някак.Моля за съвети-къдрене има шанс но не го правя.
Имам ретро преса и 2 пъти съм я използвала ,но след това се чувствам някак странно-смешно нали .
Имам някакви фиби които уж си слагам ,ноо отново не се харсевам доста обикновенно бих казала
Аз с пусната коса не се харесвам,докато с вързана имам по друга визия.
Вие скъпи момичета как си правите косата ?Нека да си даваме идеи една на друга.
Хубава вечер.

# 1
  • Мнения: 15 356
И аз бях така,дълга до кръста коса,която носих само прибрана.Подстригах я на късо каре и вече 5 години съм на всякакви вариации къса коса,максимум до рамото,но много рядко .Сменям постоянно по нещо,за 5 мин сутрин си правя сешоар с обла четка ,като я измия за 15 мин е готова със стилизант и сешоар,фиби,щипки слагам да разнообразя и въобще дълга коса никога вече.Късото ми заспа,толкова свежо е.
Дългата коса я дарих за перука на онкоболна жена.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 869
При толкова дълга коса изборът за прически  не е голям в домашни условия. Имаш няколко варианта: на букли ,права и вързана. Още повече че когато е дълга косата тя и по-тежка и бързо падат всякакви къдрици.

# 3

Общи условия

Активация на акаунт