ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 510

  • 30 829
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 962
Добре де, като съм дала линк точно към минутките с Чачо, нямаше ли да е по-добре Ети да ги изгледа. 6 са само, при това с кратък пълнеж от Шенсойките. А превод не й трябва.

А на Джано онези изрязани потници от първите серии хич не ми харесваха. Може по потник, ама не тази кройка. Нито показва каквото трябва, нито прикрива каквото не е добре да се навира в очи.

# 691
  • Мнения: 27 386
Колкото и да с лош вкус не се остави на Сополесата. Тоя кадър още се чуда как го оставиха и не го монтираха.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 11:26 от femmi2

# 692
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Ааа благодарна съм и за линка и за превода. Наумила съм да видя за какво иде реч, но тъй като здравата съм се разписала може и да мине тази вечер и утре пак да нямам време. Така че, мерси много и за резюмето.

Мен ми харесваха посланията по дрехите. А тези потници са точно модерни , за точно така изглеждащи мъже сега. Верно излизат им з**ната, от ляво и дясно , ама какво да правиш - мода. А сега с тези широки ризи на тези скинита по не ми се връзват. Поне му върнаха малко дрънкулки , че ми заприлича на обран Сиганин. Много му свикнах с накитите, някак си негов си стил направи човека.


ПП.Вай бе, гледах го. Напълни ми душицата. Сега го разбрах Чачо. Евала! Няма тоя и ония, не им обръщаш внимание , гледаш си себе си. Тука съм две седмици, кой ме намерил намерил. Обаче от това най - много му страда публиката и той де. Ей тия журналисти и клюкари - направо са разбили връзката зрител - актьор. На човека му се играе, има хъс, има талант, променя се за всяка роля, ама не се гледа това и не се оценя. Трябва да ти сложат рамки, че да не излезеш от техния път. А твоят? Скъсана е връзката с публиката - край. Ако не ходят по сетовете да им покажат любовта си и че това , което правят наистина се харесва , тези хорица съвсем ще им се скършат крилете.  Ядосвах се на Джан , че с тази корона се прегръща и целува с фенове и ще вземе да спрат сериала. Но представете си с тая помия , която му хвърлят , ако не са феновете по сета и чужденките и социалните му медии, горкия човек.
Чачо с тези редки появи в социалките , дано вижда , че публиката му го харесва и иска да го гледа и да смята , че си струва да продължава и заради нея и заради себе си. Но определено е попил от Американския модел. И те така приказват , скандали - мандали, ПР - измами, ама идва едно време , в което им писва и просто оставят таланта им да говори за тях. А като не снимат или се подготвят за следваща роля бягат по ферми, паланки , езера и т.н. в останалото време.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 23:55 от LovE_

# 693
  • Мнения: 27 386
Етиии ,нали като го изгледа си под емоция. Спокоен глас и топъл поглед.
Това е нашия любимец.
Не винаги те оценяват и разбират. Освен красота се искат и други качества. Не се страхува да се променя за роли.

Но прекалено се окопава ,то с дедектив да го дириш.Трябва и за това да помисли да не губи връзка с феновете ,рядко ползва мрежите.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 02:59 от femmi2

# 694
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
А въобще не съм ядосана. Само ми е малко жал, че заради тази стена от жълтури, клюкари , списвачи и ПР лъжци, са му били малко прекършени крилете. Сега сякаш разбирам всичко , досега само го подозирах. Но сега като го потвърди направо върнах лентата назад. Как напълня покрай Мъпета и подпухнат и му беше все тая как изглежда в тази роля и едвам я издеяни. После как започна Ичердето - стегнат, ентусиазиран и надъхан. Имаше предизвикателството да се надиграва с един от най - талантливите им актьори и такава спойка направиха, че не ми трябваше никаква женска. Започва свободен и без гадже. Сцените му с Бенсу са толкова кратки и малко , с цел да не му я лепнат и в реала. Обвинявах образа , на Сарп , че е много студен към предполагаемата му сестра. Но ето ти обяснението пак - не искаме да влачим някой на гръб. Убиха Бенсуто и не ми беше, кой знае колко мъчно ,че остана без севгили образът му. Това така или иначе не беше основата на сюжета. Видиш ли всеки път изтръпвах обаче в последните серии да не му убият Умут. Преди Ичерде мина през Делибала , направи много социално ангажиран образ.Раздаде се , пооправи ни вкуса и своя собствен, отбеляза още една точка в резюмето. После отиде хвана си една Дуда , която може да е всякаква , но е лоялна и разбираща с човек от каква професия се е забъркала. Може да не й е ок , че не може да си развява севгилито по инстаграмите и социалките , като една млада влюбена жена в днешно време. Но все още е до него , което значи , че го е приела. А той покрай нея явно спокойно може да си върши работата. Що народ награби през Протектора?! Ама Дуда нещо каза ли, направи ли, тръгна ли си - не! Как няма да стой с нея?! Аз ще я взема даже Simple Smile Ходи по две седмици се забравя по чукарите , ама и тя е с него и няма нищо против по цял ден да смърди на риба, явно. Свързал се е с чуждестранна фирма , която цени всичкото това усилие и талант и на него не му остава нищо друго освен да си чепка рибата и да получава сценарий след сценарий. Предполагам вижда обратната връзка в това , че щом сценариите валят, значи интересът все още е към него, все още публиката му се радва и го търси. Дано никога не я губи тази обратна връзка. От мен след това интервю я има до край, пък дори и да изглежда като Амишка Боримечка. Талантът, професионализмът и отговорността към една роля са ми по-важни на мене!

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 01:26 от LovE_

# 695
  • Мнения: 27 386
След приключване на филма пак се  окопа в някоя колиба и който го намери,намери!


За награбването ,това е част от професията му не се притеснява да се раздава в тези сцени. Дуда не е велика актриса ,главни роли нема да види . Може да е изревнувала не е било чак да го напусне.
Дуда може да е влюбена ,може да не е толкоз ,но хич не е за ожалване. И аз съм готова да смърда на риба ,само да е в приличен вид друго не искам. Ще каже човек че Дуда велики жертви прави. Може да са такива но се свиква,щото друг като него трудно ще намери да я хареса такава.


А за Ичердето ми е кеф стегнат и хубав.Heart Eyes Изигра си добре ролята.Повече се наблегна на братската история отколкото любовна.
Има спор ,че се познават с Дуда и от преди това и да ги е уредил в Ичердето, щото комисар Сема се пръкна от нищото.
За да повярвам в това ми трябват убедителни факти.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 15:43 от femmi2

# 696
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 380
Ети и ти така си ги разбрала нещата. В серията става въпрос как са вкарали в схема  главните заради скандал, подобно се е случило и на Ча заради неговия скандал. Сера както казах в едно от предните ми мнения по темата направо откри сезона на скандалите Га сериалът беше едва на 7.8 ма- серия. Появиха се статии със заглавия "Тези хора ли ще бъдат идолите на децата ви?"  - справка с последната или предпоследната тема за Хазал, там Снежка беше донесла няколко такива скрина от медиите. В предните си няколко мнения описах как нея първо се опитаха да я пришият на Киво, а после намериха по-лесна мишена. Навремето. някои се опитваха да го изкарат такъв подпухнал и болнав на вид заради тревогите му около делото. Глупости. За нас това че скндалът ще има продължение може и да не е било ясно, защото ние виждаме само началната картинка, но Чачо е бил вътре в събитията и от него не е било тайна че продълженията предстоят. Отоците се появиха паралелно с "голямата любов". Позаседяваше се в кръчмите на Лабумски, неудоволствието от работата, в едно интервю казва как малко след началото е отишъл при К.Чатай и е поискал друга роля, само дето не казва нещо по-добро, ахаа да се изрази така Joy Обещали му между сезоните но това се случи чак  след края на втория - видяхме го на какво заприлича дотогава и как разцъфтя след финала. За разлика от това че видимо на сета на АФК и на АО беше много щастлив и до ден днешен поддържа отношения с някои от колегите си, някои от тях станаха най-близките му хора, такова нещо от времената на втория му сериал няма. Не бих се учудила за  Делибала и Ичерде и въобще за новите си проекти да има и клауза за рекламните стратегии  касаещи проекта в които слагат неговото име. В откъса момчето казва че го смятали за цитирам от руски "малыш" буквално значи малък, но мооже и като нашето душица, душа човек, т.е. за добряк съгласяващ се с всичко. За мен са незабравими и думите на Агент Гинчо ще цитирам пак "Ча + СС никога не е имАло, иска ми се да кажа повече но ако го направя ще има много обидени" Искаше ми се да не се съобразява чак толкова с обидените и да кара направо, но явно така е било по-добре за Ча. Ако се беше изправил да се разприказва за схеми и имена, вече нямаше да е в бранша, всички щяха да му скочат. А серията с предисторията е хубаво да се гледа за да станат ясни защо някои неща са се случили така както са се случили. Много хора са изгледали само неговия откъс където говори  само той и не могат да направят връзката, други които пък не са негови фенове нямат никакъв спомен за мъпетово време и схемите които подозираха даже и някои медии но много бързо ги заглушаваха.... Нищо, който е искал е разбра. Минало-заминало, но дано поне му е олекнало след като каза тези неща.
Ети, съгласна съм с този израз- точно пречупен му подхожда. В повечето случаи не се смееше а беше нещо като някаква маска сякаш са му казали да се уксмихва че го снимат, спря да следи за външността си. И в АФК е качвал на тегло, но подпухнал никога не е бил, нито с лилавеещи устни. Представяте ли си Емир Сарафоолу без шофьорска книжка? Добре че тогава не се наливаше, беше щастлив и това което трябваше да прави го устройваше напълно.
Но явно събития от миналото не му дават мира. Затова сега ще си го гледаме с козините, така му е комфортно, дуда също е част от този комфорт и най-вероятно никога повече няма да се появи в романтична история.

# 697
  • Мнения: 27 386
Как няма да разцъфти след финала на пиар шоуто. Сега не ми се дири снимката седнал в едно кафене с мъжка компания, грее с усмивка истинска ,няма подпухналост. Винаги съм вярвала, че след дизито ще стане предишния.
Олекнало му е затова се е съгласил да участва съчетал е работата с риболова и разказа как стоят нещата. За нас това не е изненада от началото на кариерата го знаем като актьор и човек и сме Обективни.
Интервюто за Астана тв прецедент е да говори за минал проект ,а не за течащия в момента такъв. Специално дойдоха заради АФК и успеха, който пожъна успех. Нашите хора до днес подържат приятелски отношения , общ мениджър.
На сватбата й присъства . Хазал го уважи и на премиерата на Защитника. Баръш Калъч присъства и на Делибалкската премиера.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 05:19 от femmi2

# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 380


Фемо помня снимката за която говориш. Ама той стана хубав още на финалпартито когато си тпръгна по-рано с Гинчо. Снимката за която казваш излезе на другия ден от Мармарис.

И друго се сещам аз, как току що проходилия сериал можеше да увисне без главния си актьор, притесненията бяха най-вече от тази гледна точка. Всеки ден излизаха статии в тази посока, даваха се примери с други актьори, аз тогава научих защо е изчезнал от каста на Листопада един от главните мъже, персонажът му си остана, просто го замениха, ама сега не се сещам името, Марги го знаеше. По-нататък изгоненият се ожени за едната гримьорка от АФК. Писаха че рекламодателите могат да притиснат канала че ще искат да си развялят договори заради некоректно поведение на главните. Решили са да задържат интереса силно акцентирайки на главните в изпортения им реал към онзи момент с акцент, ама върху друга част от реала пък белким затъмни станалото с което лъснаха преди това.... Сещам се и как Кенан Ерчетингьоз на сета вдигна Чачун от сън и разговорът нещо не вървеше, нашият понтаряше бате спи ми се, гледаше в друга посока докато му задаваха въпроси. Обаче Сера беше влязла в роля и пърхаше с мигли, въобще поръчково си беше отвсякъде, но даже и наполовина рейтинг не събра в сравнение с интервюто на Хазал предишната седмица за същото предаване- Лице в лице с Кенан Ерчетингьоз. И още има за казване....

Ети за Джан не знам Нетфликс би ли го взел, не знам защо но май към него интерес не проявяват дори маститите турски продуценти и си крета там в тази компанийка.  Не разбрах Джан ли има непоносимост към пълнежа или те към него? В момента голяма пара се вдига и около Керем Бюрсин и сериалът в който се снимат с Ханде Ерчел е попаднал сред световните хитови сериални заглавия на ЮТ, а това вероятно е сигнал за бъдещите купувачи на този сериал. Преди време една от мениджърките на Нетфликс следваше Керем в инста, мисля че може би проявяват интерес към него, освен това той говори английски по-добре от турския и могат да го ползват не само за турски проекти.
Ча не зацикля в едни и същи образи, дялкаме го че често не прилича на себе си, но пък това е полезно за него като актьор, да може да се променя физически и да избира различни образи. Според мен ще поизчака за да види как ще приемат зрителите на Нетфрикс филма му и дали сътрудничеството им ще продължи. Спрягат го за различни проекти ама колко е вярно кой да ни каже.... мъгла....  За Нетфликс аз залагам на Арас.

# 699
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 962
Нетфликс вече снимат всичко и с всички. Просто ние следим ограничен брой актьори. Ако не в един, то в друг проект ще се намери роля. Та даже и като гост себе си да играе някой. Виждането ми е, че времето на закотвени към определен продуцент актьори си изпява песента. Все повече стават т.нар. свободни агенти, т.е. актьорите се договарят за конкретен проект, независимо кой му е продуцентът. Не знам доколко съм права да употребявам термина, защото той е по-валиден у нас, където актьорите са на щат в някой театър или сами си търсят ангажименти навсякъде.

Много хубава Хазал. Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 27 386
От Мармарис ли  е фотото ,добре припомняте тези неща. Там е мутто бене,много красив. Heart

Heart Eyes
двете аркадашки пу да не им е уроки!

ето линк за гифки от Агента но засичат и са големи. Копнах ги но после ги изтрих и ги давам така
https://vk.com/wall-128333062_170637?browse_images=1


гледах само часта с рибаря ,сега забелязах лепенката на носа на младежа.  Както разказа Бел неговият случаи че се сбил . Колегата опитен му дава съвет знам че прават такка братле дръж се . При нас е необичайна професия. Всеки прави грешки и си плаща . Намери си местенце както аз правя и не обръщай внимание.


Ахсен Эроглу и Дениз Джан Акташ - молодые звезды сериала "Звоните моему агенту"

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 18:17 от femmi2

# 701
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 380
Проф, откак следя турдизи закотвени актьори към определени продуценти няма, може би само Киво, който беше нещо като лице на АЯ независимо от гледаемостта на сериалите му. Ама и той вече одъртя и помъдря и взе да се откача, има 2 филма от последните години с други продуценти. Движението е насам-натам, но определено не се смесват нивата. Има няколко по мастити продуценти, останалото е в ниското което прави летните и романтиките дето само им се сменят актьорите без особени промени в сюжетите. Аксой обаче работи и на двете нива.
Наблюдавам и чета за НФ, турския им контингент е с най-голям процент на актьори от АЯ и ТИМС. Американските обаче са заковени към филмови компании, например Том Круз беше много години към ако не греша Парамаунт.

Като започнем от Защитника където половината каст е на АЯ, На Берен сериалът го забравих как се казва тя, Мехмет Гюнсюр, Метин Акдюлер и кой беше още там от централните са играли и за АЯ и за ТИМС, сега задаващия се сериал с Бурджу Бириджик Фатма също, в друг главната роля е на Йозге Йозпиринчи,  ще го снима АЯ за НФ, в АШК 101 двама от оснвните са добре познати отново от същите големи компании- говоря за Пънар Дениз и за Каан Урганджъолу. Като гледам нито един няма от летен сериал по основните роли на НФ, това имах предвид като казах „че Джан първо трябва да стигне до големите играчи в родината си, защото сякаш има някакво разделение или НФ отчита големите хитове и следователно главните в тях. И още имена четох тези дни, отново от познатите продуцентски къщи да не ги повтарям пак. НФ обират каймака така да се каже. Отдавна се говори че са хвърлили око на Арас и че Киво има ексклузивен договор с тях.

# 702
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Ако ти кажа , че Нетфликса купува и излъчва всичко дето мърда, едва ли не. В началото като навлизаха, наистина обираха каймака и направиха име. Но сега , а особено и покрай пандемията , като всички си останаха по къщите и предимно се гледаше Нетфликс изнамериха такива шоа , филми , риалитита и ги направиха зверски хитове. Ум да ти зайде направо. Видяха , че народа смила най - големите простотии ,които им дадеш и отвързаха каиша. Отделно Холивуд сега като не може да снима и да излъчва премиери, / а на тях от премиерите им идва основната пара/ . Нетфликс имат толкова наснимано в резерв , че сега като пуснат нещо и то се излапва като топъл хляб, чак тогава му се правят премиери и се дават онлайн интервюта. Няма червени килими, няма нищо. Народа гледа, шокира се и простее. Нетфликса не се бори за Оскари , няма награди, няма нищо.  Единственото условие е да стане вайръл. Затова се снима на конвейр - всичко и с всеки. Тайни локации , спокойна обстановка , снимат и даже не си разбрал. Всичко иска в Нетфликса в тази криза. Но както викаш има някои ,които са бетонирани към маститски компании и няма мърдане. Обаче , всеки на който му е къс кайша или амен е на скъсване е потенциал за НФ.
В съседката още могат да имат някакви останали критерии , но скоро и там ще ги погнат със "Свободен ли си, ей ти сценарий" . Достатъчно е да си показал , че си готов да играеш всичко - добър , лош , гол, облечен - вътре си. Чачо вече е вътре. Араската , абсурд да го подминат. Исках и Джан да изиграе един екшън и щеше да е кандидат. Ама туй пусто либидо, му изяде главата.

# 703
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 962
Сигурна съм, че тайничко всички му завиждат за либидото, ама пусти срам да си го признаят. Joy

# 704
  • Мнения: 27 386
Новина за  Амазон
Интернет-платформа Амазон официально открылась в Турции с сегодняшнего дня. Первые 30 дней подписчики могут пользоваться контентом бесплатно, продолжение подписки составит 7.90 TL в месяц.
Амазон выходит на рынок Турции с каталогом телеканала D, который был закуплен полностью. По сообщению известной журналистки Ранини платформа готовит к запуску несколько крупных местных проектов, включая сериал Чагатая Улусоя "Музей невинности". Планы были нарушены пандемией, но подготовительная работа продолжается.
Надявам се да го бъде този проект с Ча,но зависи от много неща.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 13:39 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт