Какво да направя..?

  • 3 186
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Ами, ако съпругът ти е горе-долу на твоята възраст, хеле пък – по-възрастен, нищо чудно, че вече има проблеми със самолета.
Какво ще рече на твоята възраст, нямам 40г,и мъжете под или на 40г какво, зле са със самолета ли?Мислех, че някои тепърва стават бащи..?
Не са зле, ама не са и като на 20 години. А бащи стават и на 80 год.
Е ясно е че и на 80г има случаи, нямах това впредвид. А пък и когато правиме секс не виждам да има проблем с това. Имах впредвид като стават бащи на 40г. че тепърва създават семейство, не мисля, че секса им спира с правенето на дете.

# 16
  • Мнения: 15 960
Така е. Според мен нямате проблеми извън семейството, преуморен е, направи нещо да поосвежите връзката, защото той може и да е ОК със ситуацията.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 869
А може и нещата при него да са комплексни, натоварена работа, еднообразие ,децата стоят до късно...
Така че се постарай да промениш нещо.

# 18
  • Мнения: 1 999
Пробвала ли си да го будиш посред нощите, след като заспят децата?
  Моят ММ(вече не сме заедно, но...) също заспива рано, също тежък физ. труд. Винаги ми казваше - Събуди ме. И никога не ми е отказвал. Хем като попреспи и събира сили.
  Проблемът беше при мен, че по това време исках само да си легна. И внимавах да не го събудя.Innocent

# 19
  • Мнения: 3 716
Опитай да го будиш сутрин. По-трудно ще  ти откаже, хе хе.

# 20
  • Мнения: 10 993
Ами, ако съпругът ти е горе-долу на твоята възраст, хеле пък – по-възрастен, нищо чудно, че вече има проблеми със самолета.

Блеки, не ме плаши така. Моят е на 45 г. и все още всичко е ок. На мен пък любовник не ми е оферта, защото съм много влюбчива.
Към авторката: Вземете си почивка, въобще време за вас. Купувай си секси бельо, говори мръсотии. Говори му за секс, пращай му на месинджъра разни закачки за секс. снимай си гащите и му ги пращай. Аз така правя.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е до възрастта.
Говорете. Обясни му как се чувстваш. Намерете решението двамата- това е семейството.
Един любовник само ще усложни нещата. А и за какво ти е мъж, който се налага да лъжеш...

# 22
  • София
  • Мнения: 38 419
Точно колко рядко е рядко?

# 23
  • Мнения: 1 002
Ами, ако съпругът ти е горе-долу на твоята възраст, хеле пък – по-възрастен, нищо чудно, че вече има проблеми със самолета.

Блеки, не ме плаши така. Моят е на 45 г. и все още всичко е ок. На мен пък любовник не ми е оферта, защото съм много влюбчива.
Към авторката: Вземете си почивка, въобще време за вас. Купувай си секси бельо, говори мръсотии. Говори му за секс, пращай му на месинджъра разни закачки за секс. снимай си гащите и му ги пращай. Аз така правя.

Ох, съжалявам ама това ми идва малко в повече хахаха пък това със снимането на гащите вече е next level Smiley
Както и да е де, аз пък бих направила друго - спри да си искаш просто и в един момент ще се зачуди, защо не искаш секс... Не виждам защо трябва да си просиш нещо.. в крайна сметка и той има някакви биологични/интимни нужди и ако иска да ги задоволи ще е с теб, а ако не иска... в прав текст го питай къв му е проблема. Ама изчакай известно време, месец, два...
Въпреки, че не знам колко рядко правите ти не даваш никаква информация.....

# 24
  • Мнения: 313
Не е до възрастта.
Говорете. Обясни му как се чувстваш. Намерете решението двамата- това е семейството.
Един любовник само ще усложни нещата. А и за какво ти е мъж, който се налага да лъжеш...
Разбире се, че нямам намерение за любовник, казах го, едва ли не това е крайния вариант за секс, смисъл че те вършат работата дето не я върши съпруга:joy:, но не на сериозно разбира се!.........
Ами, ако съпругът ти е горе-долу на твоята възраст, хеле пък – по-възрастен, нищо чудно, че вече има проблеми със самолета.

Блеки, не ме плаши така. Моят е на 45 г. и все още всичко е ок. На мен пък любовник не ми е оферта, защото съм много влюбчива.
Към авторката: Вземете си почивка, въобще време за вас. Купувай си секси бельо, говори мръсотии. Говори му за секс, пращай му на месинджъра разни закачки за секс. снимай си гащите и му ги пращай. Аз така правя.

Ох, съжалявам ама това ми идва малко в повече хахаха пък това със снимането на гащите вече е next level Smiley
Както и да е де, аз пък бих направила друго - спри да си искаш просто и в един момент ще се зачуди, защо не искаш секс... Не виждам защо трябва да си просиш нещо.. в крайна сметка и той има някакви биологични/интимни нужди и ако иска да ги задоволи ще е с теб, а ако не иска... в прав текст го питай къв му е проблема. Ама изчакай известно време, месец, два...
Въпреки, че не знам колко рядко правите ти не даваш никаква информация.....
Ами..... рядко, понякога даже и седмица прескачаме, за мен дори един път в седмицата ми се вижда рядко. А и колко да чакам месец, два, вижда ми се не нормално! Anguished

# 25
  • София
  • Мнения: 38 419
Ами това е на тия години - един път в седмицата. Два пъти, ако съм в овулация. Обаче този път пропуснахме.
Кой уморен, кой му се спи..

# 26
  • Мнения: 866
На кратко само, че пиша от телефон, ама кат седма на компа няма да е кратко Grinning

Добре дошла в света на семейните с дълги години връзка. Този проблем го имат толкова много двойки, наистина много.

Случаите разбира се са индивидуални, но като цяло и при двойките които нямат някакви проблеми в отношения се случват често такива разминавания в либидото.

В световен мащаб се отчита дори, спад в сексуалните контакти и особенно при мъжете и тяхното либидо. Наистина много фактори влияят, но основният който определя либидото, това са хормоните.

Различни причини могат да повлияят на хормоналните нива. Ясно е, че при мъжете след 35-та година тестостерона спада с 10% на всеки 5 години.

Тея неща ги казвам по-принцип, а не че това е причината във вашият случай.
Сподели повече информация и обещавам да ти дам стойностно мнение и със научни факти.

На колко години е мъжа ти, в каква физическа форма е, има ли наднормено тегло, има ли физическа активност, на бюро ли работи. Какъв е хранителният му режим, пуши ли, пие ли ?

Как точно се промени честотата на секса със време, как е било преди как се променя с времето. Има ли постепенно намаляне или просто изведнъж в кратък период му е изчезнало желанието.

Може ли да се свърже с някои събития ако промяната е била изведнъж. Повече работа, по-малко сън и такива неща.

Поне от към чисто физиологичните възможни причини мога да ти дам стойностно мнение. Както и какви изследвания би могъл да си направи или директно да отиде при специалист и при кои не трябва да ходи.

Дай нужната информация, за да мога да съм ти полезен, а и останалите също.
Пфффф това писане от телефон е ужасно досадно д***а, кълване като кокошка Triumph

# 27
  • Мнения: 313
На кратко само, че пиша от телефон, ама кат седма на компа няма да е кратко Grinning

Добре дошла в света на семейните с дълги години връзка. Този проблем го имат толкова много двойки, наистина много.

Случаите разбира се са индивидуални, но като цяло и при двойките които нямат някакви проблеми в отношения се случват често такива разминавания в либидото.

В световен мащаб се отчита дори, спад в сексуалните контакти и особенно при мъжете и тяхното либидо. Наистина много фактори влияят, но основният който определя либидото, това са хормоните.

Различни причини могат да повлияят на хормоналните нива. Ясно е, че при мъжете след 35-та година тестостерона спада с 10% на всеки 5 години.

Тея неща ги казвам по-принцип, а не че това е причината във вашият случай.
Сподели повече информация и обещавам да ти дам стойностно мнение и със научни факти.

На колко години е мъжа ти, в каква физическа форма е, има ли наднормено тегло, има ли физическа активност, на бюро ли работи. Какъв е хранителният му режим, пуши ли, пие ли ?

Как точно се промени честотата на секса със време, как е било преди как се променя с времето. Има ли постепенно намаляне или просто изведнъж в кратък период му е изчезнало желанието.

Може ли да се свърже с някои събития ако промяната е била изведнъж. Повече работа, по-малко сън и такива неща.

Поне от към чисто физиологичните възможни причини мога да ти дам стойностно мнение. Както и какви изследвания би могъл да си направи или директно да отиде при специалист и при кои не трябва да ходи.

Дай нужната информация, за да мога да съм ти полезен, а и останалите също.
Пфффф това писане от телефон е ужасно досадно д***а, кълване като кокошка Triumph
Така, ами не не е изведнъж, като цяло дори и преди години, не бих казала, че сме от двойките които дори и на 20г сме правили секс всеки ден. Физически е активен и то доста, не работи на бюро, пуши и пие (пие нормално).Но от приятелки когато си говориме(и ако казват истината) ми се струва, че нашият секс е малко. Различно е всеки път, понякога по-често, но има месеци дето никакъв го няма, например два пъти в месеца(което за мен е малко и незнам може би не нормално) . Кое е нормално всъщност незнам вече и на 41г е.Ааа и да добавя, не мисля, че ще иде на специалист, ако спомена нещо от сорта ще каже че е изморен и всичко идва от това. Хранителен режим няма ако се има впредвид някакъв строг свързан със спорт или от сорта, съвсем нормална храна.

# 28
  • Мнения: 10 993
Два пъти в месеца не е съвсем без хич, не е много, но не е извън нормите. При нас е по-често, но не е всеки ден по три пъти.

# 29
  • Мнения: 4 946
Хмм,не знаех,че има норма.
Щом при дружките се случва по-често,значи при нас куца.
Двойка сте..Вие.
Да ти кажа пример..
Случвало ми се е често..През деня да чакам вечерта
С желание
Ама ..Прибираш се и те завърта-дете,вечеря..
Хапнеш,отпуснеш се и вече помен няма от мислите през деня..Просто искаш да заспиш:)

Общи условия

Активация на акаунт