Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Има ли такива, които пишат?

• 10 327
  • 167
  •   1
Отговори
# 165
Последното изречение е отношението на автора по даден проблем, а не е добре да се чувства какво мисли автора. Иначе  описанието е хубаво, но ако това е целият разказ им идва доста късичък.
Мога да препоръчам да се чете Йовков като майстор на краткия раказ, но дори и той пише поне по 4-5 странички, за да развие характера на персонажа.

# 166
Последното изречение е отношението на автора по даден проблем, а не е добре да се чувства какво мисли автора. Иначе  описанието е хубаво, но ако това е целият разказ им идва доста късичък.
Мога да препоръчам да се чете Йовков като майстор на краткия раказ, но дори и той пише поне по 4-5 странички, за да развие характера на персонажа.
Благодаря, ще се опитам когато пак пиша разказ да бъде по-дълъг и да развия характерите Simple Smile

Благодаря и на Ефибуш за мнението, ще помисля над нещата които ми казахте двамата Simple Smile. Извинете за късният ми отговор.

# 167
Здравейте,
Аз и пиша и чета. Пиша и стихове и разкази и в момента и две книги. Това тук  https://liulina.blog.bg/ е линк към блога ми.

Общи условия

Активация на акаунт