Колко върви грам сребро и къде има хубави модели колиета?

  • 12 474
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155

Да. Защо, проблем ли има?

Няма проблем. Единствено, че изказването ти звучи дста комплексарско - "Накичи се като коледна елха, а и мъжът ти също, за да не е балък"  newsm78
Такова накичване не само, че  грозно, но е и проява на доста лош вкус.  Sick
Мое мнение, де.  Rolling Eyes



п.с. Иренка, извинявай за рзводняването на темата.  Blush

# 16
  • Мнения: 4 371
Ох, така не съм се смяла от години!
И аз rotfImao
Това с лоботомията не можах да го подмина.

Иренка, момичетата вече са ти казали, но аз искам да ти напомня да пуснеш снимки после Blush
Нали не си ме забравила за фотошопа...

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз давам своя глас за "Скарабей".В магазините на "Денкооглу" и "6-Септември'' има много интересни и модерни модели.В ЦУМ и ССЦ предлагат предимно италианските, дизайнерски фирми,които са доста по-скъпи.Приятно пазаруване. Laughing

# 18
  • Мнения: 730
Оставето го момчето (joro01), той е с лоботомия, и не отговаря за думите си. Нека бъдем великодушни......


 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
За дизайнерски бижута можеш да погледнеш и в магазините Galdini. Такива има срещу Руската църква - магазин Аметист, до Военния театър на Раковска - Fossil, на Алабин и Витошка, на Патриарха и Витошка.

Ето тук може да погледнеш някои неща
 http://jewelry.5-avenue.com/jewelry/eshop/index.jsp

Интересни неща от стомана има на щанда на Swatch в ЦУМ!

# 20
  • Мнения: 2 529
Аз не препоръчвам Ел Градо или поне не бижутата там, които са с нещо залепено, защото пада. Сватбените ни халки оттам са от жълто злато с улейче по средета, където беше залепена плетеница от бяло злато. На мъжа ми два пъти му пада бялото злато и те го поправят и накрая го загуби, преди месец и на мен ми падна бялото злато  #Cussing out Сега мислим да си правим нови халки. Винаги като съм ходила там съм забелязвала, че има хора, които носят бижута за поправка и как се излъгах да си поръчам оттам халките не знам  Sick

# 21
  • Мнения: 13 512
Аз също бих препоръчала бижутата  на Галдини.Аз не нося сребро,но имам някои от там,които ми харесват и винаги се заглеждам по среброто там.Много красиви неща...както и такива,които можеш да съчетаеш и окомплектоваш.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 381
Има и един готин магазин за сребро в подлеза на НДК до клуб "Амор" и то на добри цени.

# 23
  • Мнения: 8 917
По принцип съм мания на тема злато и харесвам среброто само на друг, но нещо от месец, два страшно много ми се носи сребро. Реших малко да променя, но нямам нищо сребърно и, за да нося трябва да си купя. Къде се продават хубави модели гривни с колиета и как върви грама сребро? Смятам утре да се поразходя да си избера нещо, защото имам и повод и сега е момента. Насочете ме къде? Simple Smile

Не знам как върви среброто, защото не нося, но в Argento на Графа има страхотни модели - там винаги се спирам и не мога да се откъсна доста дълго Mr. Green

# 24
  • Мнения: 239
По принцип съм мания на тема злато и харесвам среброто само на друг, но нещо от месец, два страшно много ми се носи сребро. Реших малко да променя, но нямам нищо сребърно и, за да нося трябва да си купя. Къде се продават хубави модели гривни с колиета и как върви грама сребро? Смятам утре да се поразходя да си избера нещо, защото имам и повод и сега е момента. Насочете ме къде? Simple Smile

Не знам дали ми искаш мнението, но доста хора ме смятат за моден експерт и именно заради това ще ти кажа едно две неща. Така като те гледам си хубава жена, но е важно да разбереш, че златото ти отива адски много - просто от една снимка ми става ясно. Да, експериментирай със среброто, но в умерени дози. Препоръчвам ти да продължиш със златото и да наблегнеш върху класиката - златото се носи по ръцете, врата и ушите едновременно като е хубаво общият грамаж да бъде солиден. Също така препоръчвам на половинката ти да носи още повече злато защото със сигурност сте супер двойка. Важно е мъжът да носи повече злато от жената за да не го мислят за балък.

Това сериозно ли го мислиш?  Shocked

Да. Защо, проблем ли има?
И аз да се включа, но мисля, че проблем има, да. Изказването ти не е експертно, а доста комплексарско........... Сори, че съм откровена, но да обявиш за балък мъж, който не носи "злато" е адски смешно и повърхностно......Апропо-на колко години си? Ако си на 16 мога и да се постарая да разбера детинското ти изказване, но все си мисля, че си по-старичък Whistling

Златото подхожда на всеки класен човек в София. Не знам, може би не си от този град, но знай, че тук са трендсетърите. Имаш вид на девойка, на която също адски много ще и отива златото - просто трябва да си с такава визия и мисля, че си в голяма грешка ако наистина не го носиш. Харесва ми сребърният ти пръстен с камъчета и искам да ти кажа, че в никакъв случай не е селски.

# 25
  • Мнения: 239
Иренка, аз препоръчвам Ел Градо, там наистина почти всико ми харесва и нещата, купени от там, са уникално красиви. Скарабей също е много хубав и има голям избор.

Ето за това и говорим. Виждаш ли, че и ти имаш класа? Ел Градо е мястото за големите ценители.

# 26
  • Мнения: 239

Да. Защо, проблем ли има?

Няма проблем. Единствено, че изказването ти звучи дста комплексарско - "Накичи се като коледна елха, а и мъжът ти също, за да не е балък"  newsm78
Такова накичване не само, че  грозно, но е и проява на доста лош вкус.  Sick
Мое мнение, де.  Rolling Eyes



п.с. Иренка, извинявай за рзводняването на темата.  Blush

Не знам, може би не си чувал поговорката за това, че по дрехите посрещат и онова с ума. Направи си услуга и седни в Планет. Гледай как зяпат хората с респект към клиентите с големите дебели злата и какво снизхождение получават гейовете с Енерджи и без накити. Кажи ми сега какъв искаш да бъдеш ти?

# 27
  • Мнения: 8 917

Да. Защо, проблем ли има?

Няма проблем. Единствено, че изказването ти звучи дста комплексарско - "Накичи се като коледна елха, а и мъжът ти също, за да не е балък"  newsm78
Такова накичване не само, че  грозно, но е и проява на доста лош вкус.  Sick
Мое мнение, деRolling Eyes



п.с. Иренка, извинявай за рзводняването на темата.  Blush

И мое  smile3521 Или пък си отглеждам мъж "балък", защото определено не изглежда на коледна елхичка Joy Peace Нищо против златото нямам, дори само това нося, но чак пък "коледна елха", че и мъжът ми също  ooooh! ooooh! ooooh!

# 28
  • Мнения: 5 228
Хубави сребърни бижута има в Оксет и Галдини. В Скарабей - също. От Ел Градо наскоро мъжът ми ми подари страхотно колие, което на второто носене се разпадна. Там в общи линии през последните години качеството доста падна.

# 29
  • София
  • Мнения: 194
за мен най добрите модели са в Галдини, има и по евтини и по скъпи... но са много интересни и стилни... Ако ходиш там попитай за колекции от една израелска бижутерска къща (забравих им името беше нещо от две думи)
Simple Smile и като си купиш пусни снимка да видим.

Общи условия

Активация на акаунт