Искам бебе нас сплоти ни, чудесата си чакаме ние - Тема 29

  • 25 779
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Диди, страшна си! Много хубава работа си свършила 😍
Момичета, за мен ще е чест да бъда част от тази сборна група. Надявам се да се напълни с новозабременели и Дай Боже при всяка от нас всичко да си върви както си трябва! 👣

# 16
  • Мнения: 2 515
Ето така става, на обратно я обръщаш.


Жасминче 💕

# 17
  • Мнения: 2 111
И аз си взех възглавница за бременни още от рано. Моята е от Озон. Много ми е удобна, въртя я на много положения. Взехме си и масажор скоро и направо се родих.
Аз от 2 дни насам имам секрет от гърдите и си купих тампони за кърмачки, които се слагат в чашката на сутиена. Малки са петънцата, но се виждат как са точно на пъпката на гърдата, та така 💞

Направо... много се радвам, че си имаме такава темичка 💗

# 18
  • Мнения: 1 132
Възглавница и аз си взех, ама все още се боря като прасе с тиква с нея 🤣 Още не мога да намеря удобна позиция, ама ще трябва, че кръста много взе да ме боли вече.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 084
Борнче, супер. Май ще се взима ! Някой път се чудя дали не е глезотия, ама сякаш си е оправдана покупка.
И мен кръста започна да ме боли доста.
През лятото не знам как ще е, ама то у нас не е и много топло...

Жасминка, добре дошла при наааас. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 17:44 от rave

# 20
  • Мнения: 821
На мен с предишната бременност ми дадоха назаем възглавница, но чак накрая, аз си я ползвах за кърмене изцяло. Сега си остана у мен и може да пробвам и за бременността да я ползвам. ☺️

# 21
  • София
  • Мнения: 302
Урррааааа- запис и то мееен-  наша си темааааа-толкова да се кефяяяя - Диди-Президент!!! Bowtie
И аз пърхам по темите да ви следя, ама така е по-яко, мн по-яко да си имаме наша тема хехе Heart

# 22
  • Мнения: 1 131
Еййй, тази темичка скоро не беше активна. Ами и аз да се запиша! Heart
Радвам се да ви видя, момичета Heart Eyes благодаря ти, Диди!
Пожелавам лека и успешна бременност на всяка от нас. Тук сме в различни срокове, аз съм в 32г.с. Blush но се надявам да ме помните и приемете.

Пожелавам бързо излизане от гадния период с гаденето, скоро да имате енергия да се радвате на чудото във вас!
Вчера имах контракции и реших да дойда малко има системи в болницата. Надявам се всичко да бъде наред и всички да устискаме до термин Hug знам, че сега тези неща ви звучат малко странно 🙄

Желая ви хубава вечер 🤗
В началото си взех от лидл такава дълга възглавница за 20лв бяха пуснали, еми да ви кажа добре че съм го направила. Към края буквално няколко минути се нагласяш в леглото и е много удобно да имаш на какво да се подпреш.

# 23
  • Мнения: 2 161
Хайде и аз да цопна тук. Браво Диди! Колко е хубаво да виждаш познати аватари и да четеш познати имена (никове).

# 24
  • Мнения: 1 781
Ей Пеониии, къде се беше загубила! И колко си напред вече ехеее, скоро чакаме бебе! Ама да си седи още месец и полвина викам аз да се пече.
Значи същата възглавница от Лидл за 20лв имам и аз, но уви от първата бременност съм й направила дупка баш там между колената където най имам нужда от подпора. И е станала просто безмислена Sad
А без възглавница не е живот!
И така да попитам може би Меги, тази обиколната как е откъм издръжливост? Стават ли “дупки” във ватата там къде я стискаш? Thinking

# 25
  • Мнения: 1 042
Рейвче, Борнче, нали говорите за тази възглавница, която Борнчето постна в ноемврийчетата? Аз още не съм взела, обаче си правя един огромен Волтрон от три възглавници (едната под главата, другата между краката или за подпиране на крака и третата за подпиране на ръката; знам, луда съм 😀) и май ще ми е нужна съвсем скоро. Още нямам коремче, тъй де имам, ама от преди,  затова все отлагам, ама то става все по-трудно да се наместя и да ми е удобно. Ще взема да поръчам май.

# 26
  • Мнения: 324
Ето ме и менн Blush В петък съм на преглед с надеждата да видим ембрион и чуем сърчице, тогава ще съм в 7 гс+3 дни и се надявам всичко да е наред.

Искам да ви питам нещо по-различно - вие чувствате ли се "бременни"? Имам предвид психически, не физически. Аз все си мислех, че ще съм супер ентусиазирана и някакси ще осъзнавам какво ми се случва, а съм далеч от това. Реално първите 15 минути след като видях теста не знаех къде съм и после някакво спокойствие ме удари и все едно нищо не е станало. Вчера бяхме по магазини и загледах една детска дрешка - ами нищо не трепна в мен... Не се развълнувах, че скоро ще мога да пазарувам за мое детенце, а преди да забременея като видех детски магазин ми се свиваше стомаха. Нямам желание и да казвам на никого за бременността, това също не го очаквах, защото не мога да пазя в себе си дълго подобни неща. И заради тази липса на емоции чак на моменти се чудя аз въобще ще го обичам ли това дете Cry Не знам дали това ми състояние е плод на страх, че бременността е в много ранен етап и не си позволявам да се зарадвам или нещо е сбъркано в мене. Съжалявам, че рано сутрин ви занимавам с подобни неща, но няма с кого да споделя, а ми тежи, през нощ се събуждам и го мисля...

# 27
  • Мнения: 821
Далия, аз с първата ми бременност с моето момченце хвърчах в облаците, бях твърдо убедена, че всичко ще бъде наред, не ме беше страх от нищо, рано казахме на всички и много се наслаждавах на всеки миг от бременността. Сега след две биохимични и на мен ми е някак трудно да се свържа. При мен е много рано наистина, надявам се като мина първия преглед и го видя да мога да си позволя да се размечтая. Сега още ми е едно такова... Все очаквам да се случи същото и несъзнателно съм на тръни и не мога да се почувствам бременна.

# 28
  • Мнения: 1 042
Далия, аз бях като теб. На мен също ми стана странно, че не исках да споделям с никого. Искахд а си запазя за мен новината възможно най-дълго. Даже още не се чувствам бременна, макар в 13+6 г.с. Това до някъде е и психологическо при мен, защото много ме е страх да не изчаткам и да се превърна в онези майки, които говорят на “ние” и искам да не се отнасят с мен като с полудяла бременна. На никого  не съм казала още, освен в работа на прекия ми ръководител, за да мога да излизам за прегледи. Безкрайно неприятно ми стана, когато разбрах, че вече ме говорят дали съм бременна, защото той се е изпуснал пред колеги. Особено при факта, че дори родителите ми и тези на МП не знаят за наличието на това бебе.

# 29
  • Мнения: 264
Далия, мисля че е съвсем нормално това, което изпитваш. В началото е малко нереално. Като го видиш по наттък съвсем оформено малко човече, а след това и като го усетиш със сигурност ще се променят нещата. Аз също в началото не исках да казвам на никой (заради предишна неуспешна бременност), не съм имала и желание да пазарувам, но ела ме виж сега 😁
Всичко ще е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт