Искам бебе нас сплоти ни, чудесата си чакаме ние - Тема 29

  • 25 808
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 126
delisardeli, Sparkling Heart Sparkling Heart честита двойна радост! Да растат малките пиранки живи и здрави и много да ви радват! Бързо възстановяване на мама Flowers Hibiscus

Stanislava92, аз това чудо го пиех дали от 5 до 8 месец да беше..не помня точно, но съдържа магнезий и нещо още, което помага на шийката

# 751
  • Мнения: 1 002
Момичета здравейте някоя от вас приемала ли е алеракт в ранна бременност имам чувството че но шпато изобщо не действа а си ме боли понякога по силно по някога по слабо ,сега се чух със моя лекар и той каза освен всичко останало да почвам и алеракт 2по1,чак след две седмици съм на преглед тогава ще е и бхс но дотогава ще се побъркам от притеснение колко време може да се пие това лекарство, страх ме е да не стане нещо с бебето толкова го чаках иначе на всеки преглед доктора казва ,че всичко е наред кръвотока е перфектен дори върви няколко дни напред ,но това пусто притеснение🤪🤪🤪

Здравейте момичета.Аз пия алеракт от около 2-3месеца,а вече съм в 7-ми месец.И аз го приемам 2по1 плюс но-шпа 3по1.

# 752
  • Мнения: X
Станислава, виж съдържането на алеракта и ще се успокоиш. Магнезий плюс някаква киселина, което подпомага задържането на плода. Пия алеракт и магнезий отделно от 15 седмица нататък, но при теб може да се налага по-отрано, послушай лекаря си.

# 753
  • Мнения: 449
Ще го пия имам ли избор само всичко да е наред ,мисълта ми беше дали може да се пие продължително май да изчетох 2 теми от преди явно е доста често изписван дано ми помогне че от тези болки ми се изправя косата,през 10 минути съм в тоалетната за да видя дали няма кръв луда работа направо незнам 🤯🤯🤯

# 754
  • Мнения: X
Може да, някои жени го пият цялата бременност, аз също досега вече  17 седмици.
Не се притеснявай от изписаните ти медикаменти, повече се пази, полежавай, а останалото наистина е Божа работа.

# 755
  • Мнения: 1 041
В ранна не, но от 28-ма натам го пиех. Това чудо така ми бетонира шийката , че после на раждането ми се отели вола докато направя разкритие. 😬

# 756
  • София
  • Мнения: 2 090
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА. Blush

Общи условия

Активация на акаунт