Искам бебе нас сплоти ни, чудесата си чакаме ние - Тема 29

  • 25 856
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 623
Честито! Да са ти здравички малките юначета и да порастват бързо, за да се гушкате по- скоро!!! 🌸🧸🌸

# 736
  • Мнения: 449
Дели честито да сте  живи и здрави и ти малките госпожици бързо да се възстановиш ,много се радвам ,Честито отново 🥰

# 737
  • Мнения: 1 140
Дели, знаеш си! 💖 Да са живи и здрави малките принцеси! Те са най-големите борци и вярвам, че скоро и двете ще си приберем бебетата вкъщи 😍

# 738
  • Мнения: 2 161
Диди Blue HeartBlue Heart и Дели HeartpulseHeartpulse, честито! Аз викам да ги сватосаме от сега Smile
Приберете си ги живи и здрави вкъщи и се стягайте за двойна смяна на памперси. Вие как сте след операцията?

# 739
  • Мнения: 2 516
fillme, ако се харесат младите, нека се вземат 😁
Аз бях обещала корем, ама все забравям или ме мързи.
Забелязвам, че задникът расте заедно с корема. На снимка изобщо не изглеждат големи, ама са си.
Скрит текст:

# 740
  • Мнения: 1 140
Аз съм добре вече, наболява ме, но се търпи. Не беше най-приятното ми изживяване, ама си струваше всяка секунда, за да ги чуя как плачат при появата си на бял свят! 💙💙
п.с. Борнче, чудна си 😍

# 741
  • Мнения: 2 026
Дели, честити дъщерички. Да са здрави и скоро всички вкъщи. На теб бързо възстановяване.

# 742
  • Мнения: 1 346
Дели, честито, мила! Чета темичката и не се сдържах да те поздравя! Много, много щастие  и здраве на цялото семейство! Ана и Ема звучат като имена на кралици!!! Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Диди, и на теб, честито! При все че не се познаваме.Blush
Живи и здрави бъдете момичета, вие  и дребосъчетата!

# 743
  • Мнения: 666
Дели, честито и на теб! Пожелавам здраве и бързо у дома! Прекрасни имена сте избрали, но подозирам, че ще имат и прякор "пиранки". 😂 Прегръдки!

# 744
  • София
  • Мнения: 302
deli честити принцески Heartpulse Heartpulseда растат бързо и скоро да са ти в прегръдките! На теб бързо възстановяване! Прекрасни имена и си отиват едно с друго- да си ги носят със здраве!

# 745
  • Мнения: 264
Честити принцеси, Дели! Да са ти живи и здрави, да растат много обичани и щастливи 💜💜. Бързо възстановяване на теб и много скоро да се гушкате вкъщи ❤️

# 746
  • Мнения: 532
Честито, Дели и Диди! Желая ви бързо възстановяване, бъдете много щастливи, много здрави, бързо наддаване на мъниците и скоро да се приберете всички вкъщи! 🤗❤️

# 747
  • Мнения: 1 131
Честито, Диди и Дели! Heart вие сте героини!
Пожелавам ви бързо възстановяване, бързо наддаване на мъниците и много скоро да бъдете у дома всички заедно!

# 748
  • Мнения: 324
Честито и от мен, Дели! Желая ви да сте много здрави, скоро да си гушкаш малките вкъщи и да имате прекрасни моменти заедно! Бързо възстановяване Heart

# 749
  • Мнения: 449
Момичета здравейте някоя от вас приемала ли е алеракт в ранна бременност имам чувството че но шпато изобщо не действа а си ме боли понякога по силно по някога по слабо ,сега се чух със моя лекар и той каза освен всичко останало да почвам и алеракт 2по1,чак след две седмици съм на преглед тогава ще е и бхс но дотогава ще се побъркам от притеснение колко време може да се пие това лекарство, страх ме е да не стане нещо с бебето толкова го чаках иначе на всеки преглед доктора казва ,че всичко е наред кръвотока е перфектен дори върви няколко дни напред ,но това пусто притеснение🤪🤪🤪

Общи условия

Активация на акаунт