Почивка в Сапарева баня

  • 17 490
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Здравейте. В Сапарева баня сме, но не посетихме Аква зона, а минерален басейн Плажъ. Препоръча ни го семейство от къщата за гости, в която заедно бяхме настанени. Аз лично не съм очарована. Шезлонгите са много на гъсто и големият басейн е супер дълбок. В басейна с дюзите едва се намира място. Както и да е, децата са доволни.

# 31
  • Мнения: 19 485
Здравейте. В Сапарева баня сме, но не посетихме Аква зона, а минерален басейн Плажъ. Препоръча ни го семейство от къщата за гости, в която заедно бяхме настанени. Аз лично не съм очарована. Шезлонгите са много на гъсто и големият басейн е супер дълбок. В басейна с дюзите едва се намира място. Както и да е, децата са доволни.
Сапарева баня се пука по шевовете от туристи тези дни. И показателно е, че сте посетили басейна в делник и отново е натоварено. Къщите за гости никнат като гъби, басейните са едва четири, които стават за плажуване.

# 32
  • Мнения: 683
Ако можете да си позволите, отидете на Котвата. Ще ви хареса доста повече.

# 33
  • Мнения: 19 485
Ако можете да си позволите, отидете на Котвата. Ще ви хареса доста повече.
Не съм на това мнение. Пиша като човек, който преди десетина дни е посетил точно Котвата. Човек върху човек, жега и невъобразим шум. Плюс високи цени. То бива да забиеш двайсет-трийсет лева на човек вход, но вътре да е ВИП, а то прилича на селски панаир. Съблекалните предлагат двайсетина сантиметра лично пространство, в по-натоварените периоди няма и толкова. С една дума докато не редуцират шезлонгите и продаваните билети до разумна цифра, гарантираща комфорта на всеки плажуващ, аз там повече няма да стъпя.

# 34
  • Мнения: 683
Да, но там има много повече басейни, разнообразни като температура и дълбочина.
Разбира се, че е въпрос на предпочитания.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 11 918
В началото на юли бяхме за няколко дена в Сапарева баня.8-10 юли. Беше много спокойно в Котвата. Намирахме си ММ свободни басейни с по двама трима човека максимум освен нас, а често си се разполагахме сами. Много ни хареса.В петък беше 20 лв, в събота и неделя - 30 лв входа. Явно си е до сезон запълването.

# 36
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Изкарахме седмица в Сапарева баня. На Плажъ  е просторно и има добре подредени огромни квадратни чадъри. Тоалетните и съблекалните, обаче, са малко , зле и мръсни ,вътре ,освен,че е тясно,не може да се диша от влага и задух .  Топлият басейн е  тъпкан, мътен,кръглият горещ- също все пълен, големият -студен,за мен, и дълбок.
На Котвата изкарахме другите плажувания. Няколко пъти влизах след 15 ч безплатно с Мултиспорт карта.
Нощувките ни бяха в къща ИДеР, има всичко необходимо. Сърдечни стопани.Посуда,сушилка, идеален интернет, микровълнова,кърпи,хубава баня,приземен етаж. Голяма трапезна маса,на която вечер си правехме салатата. Няма климатик ( за моя радост),но си е прохладно.Оттам ни дадоха и талони за 10 процента отстъпка за Котвата. Вероятно и другите къщи за гости разполагат с такива.
Вчера очаквах лудница в Котвата,но до 15 ч си беше почти спокойно.  На моменти е, в петък по обяд спряха да пускат, заради многото продадени билети. Котвата печели ,че можеш часове да не излизаш от водата и с добрите си тоалетни и съблекални. Така и така бяхме разчели бюджета си основно за водата. С останалото- карахме по-скромно.
Приятелка похвали много Аква зоната,но не стигнахме до нея.
Пп.На централната улица една баба продава чуден мед от борови шишарки Smiley
За съжаление,гейзерът не работи,чака го сериозен ремонт.

# 37
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
blanc и аз бях набелязала тази къща, но нямаше места за нашите дати.

# 38
  • Мнения: 198
хубав хотел освен 5 те елемента?

# 39
  • Мнения: 9 152
хубав хотел освен 5 те елемента?
Много съм доволна от 103 °. Хотелът има отличен сервис, много млади и усмихнати служители,  хубаво меню с вкусни ястия, хубава гледка- вижда се планината, гейзерът, който вече работи. Вечер е осветен в цвят.
Хотелът е добре поддържан, чист, светъл, уютен, красиво обзаведен, с оригинални маслени картини, с добро отопление, вентилация, осветление. Има солна стая, зала за релакс, сауна, външно и вътрешно джакузи, фитнес, басейн, джакузи.
Водата е великолепна! Сребърните ми украшения се оцветиха, което означава, че не е разредена. Кожата ми стана мека и гладка като на бебе. Масажистите имат златни ръце. С професионално отношение и талант, успяват да уцелят индивидуалните специфики и нужди на клиента.
Сега за празниците коледната декорация е много красива и стилна. Създава още по- хубаво настроение.

# 40
  • Мнения: 19 485
Не е ли доста шумно от улицата? Намира се на натоварен междуградски път.

# 41
  • Мнения: 9 152
Ми сигурно зависи от това къде е разположена стаята. Пътят ми се видя малък, тих и спокоен. Може би представите ми за натовареност са различни. Ако балконската врата е отворена, се чува от време навреме някакво спорадично движение, но на мен подобен " трафик"  изобщо не ми е проблем.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Много съм доволна от 103 °. Хотелът има отличен сервис, много млади и усмихнати служители,  хубаво меню с вкусни ястия, хубава гледка- вижда се планината, гейзерът, който вече работи. Вечер е осветен в цвят.
Хотелът е добре поддържан, чист, светъл, уютен, красиво обзаведен, с оригинални маслени картини, с добро отопление, вентилация, осветление. Има солна стая, зала за релакс, сауна, външно и вътрешно джакузи, фитнес, басейн, джакузи.
Водата е великолепна! Сребърните ми украшения се оцветиха, което означава, че не е разредена. Кожата ми стана мека и гладка като на бебе. Масажистите имат златни ръце. С професионално отношение и талант, успяват да уцелят индивидуалните специфики и нужди на клиента.
Сега за празниците коледната декорация е много красива и стилна. Създава още по- хубаво настроение.
Катерица каква температурата в басейна? Топъл или леко хладен?

# 43
  • Мнения: 9 152
don domat, водата в басейна е топла, 36•, а в джакузито още по- топла, но не попитах колко точно е. Ако първо се влезе в джакузито, а след това в басейна, водата в басейна се усеща хладка. Ако се влезе в джакузито непосредствено след басейна, водата в него се усеща като много топла. Има таймер, аз след изтичане на времето му не оставах за по- дълго, за да не прегрея. Единият път лицето ми се зачерви и усетих приливни вълни. Имах нужда да посъбера топлина и ми се отрази добре.

# 44
  • Мнения: 3 386
Някой, който е бил в 103° и в Петте елемента? Да направи съпоставка и да каже кой от двата хотела е по-хубав, с по-топли басейни, СПА, храна и пр.? Бих била много благодарна 🌷

Общи условия

Активация на акаунт