Почивка в Сапарева баня

  • 17 501
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 485
Миналата година бяхме в къща за гости Елпида. Имат кухня за общо ползване и външен басейн. Цената е повече от добра. Намира се на центъра.
И ние бяхме там. Не сме ползвали кухнята.  Хапвахме навън. Изкарахме си добре. Брат ми и синът ни всеки следобед ползваха басейна. Само това,  че  бяхме за малко дни не ми хареса.
Басейнът с минерална вода ли е и не се ли чува шосето доста там?

# 76
  • Мнения: 683
Ауу, не помня за басейна, май не е минерална.
Не е някаква идеална тишина, но все пак е на централната улица. Има стаи с изглед към градината и басейна.
За 50 лева нямаше какво повече да очаквам. Сега гледам цената е 60 за двама.
И ние не сме ползвали кухнята да готвим, но си е опция. Правехме си коктейлчета, понеже има хладилник навън и беше удобно покрай басейна да си направиш питиенце.

# 77
  • Мнения: 839
Не е минерална водата. Нашата стая беше с тераса с изглед към градината. Не ни е прочел шумът. Нямаше шумни компании да се веселят до късно вечер. По обяд на басейна бяха брат ми и сина - децата ги пребираха за обеден сън.

# 78
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Басейнът в Елпида топъл ли е?

# 79
  • Мнения: 839
Басейнът в Елпида топъл ли е?
Няма система за отопляване на водата.

# 80
  • Мнения: 430
Планирам кратка ваканция - цел Рилски езера, нощуване в Сапарева къща, Сапарева баня. Някой с отзиви за мястото, пътят Сапарева баня-до лифта как е, много ли е натоварен лифта, макар въпросът да е безсмислен като се има предвид, че пътуването е на 22 септември:)

# 81
  • Мнения: 8 892
Пътят от Сапарева баня до т.нар. паркинг е много хубав, на паркинга вече къде ще има място е въпрос на късмет.

# 82
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Планирам кратка ваканция - цел Рилски езера, нощуване в Сапарева къща, Сапарева баня. Някой с отзиви за мястото, пътят Сапарева баня-до лифта как е, много ли е натоварен лифта, макар въпросът да е безсмислен като се има предвид, че пътуването е на 22 септември:)
Бъдете на паркинга до лифта около 8, дори по - рано, за да избегнете чакане.

# 83
  • Мнения: 193
Здравейте, между хотел Петте елемента и 103 градуса,кой е за препоръчване от към СПА и удобства,обслужване...

# 84
  • Мнения: 244
Здравейте, между хотел Петте елемента и 103 градуса,кой е за препоръчване от към СПА и удобства,обслужване...
Петте елемента.

# 85
  • Мнения: 3
Въобще не ми струва оправдано 350лв/нощувката за който да е хотел в Сепарева баня. За тези пари почивахме в Лъки Банско, в който всичко беше чудесно.

За идния уикенд резервирахме Art Studio в Сепарева баня, има много добър рейтинг в Booking. Освен Котвата и пицарията "При Радо", има ли нещо друго в градчето, което си заслужава да се посети?

# 86
  • Мнения: 1 726
Мисля да резервирам хотел Енис в края на март. Не шофирам, единствен автобус, който намирам София - Сапарева Баня е в 22.40, пристигащ посред нощ в Сапарева Баня. Това възможно ли е? Единствено фирма Травентурия излиза да предлага превоза Сф- Сапарева Баня.

# 87
  • Мнения: 3 021
Би трябвало да има автобус по магистралата - посока Пловдив, защо трябва да "катерите" планината и да пристигате по нощите. Във ФБ има групи за споделено пътуване, но нямам информация как се търси - може би по дестинация. Снаха ми и родителите й много често ги ползват, от Пловдив ли, от Раковски ли - това няма значение, имам предвид, че може да намерите и за Сапарева Баня - разстоянието от София е около 60 км. мисля.

# 88
  • Мнения: 6 299
Какъв Пловдив, това е съвсем друга посока. Това е магистрала Струма, а не Тракия и какъв терминал?! Автобусите за Дупница тръгват от автогара Сердика. Вижте автобус или влак до Дупница. Проверете разписанието на автобусите на автогара Дупница по маршрута Дупница - Сапарева баня. Поне преди години имаше почти на всеки час.

Последна редакция: нд, 18 фев 2024, 13:59 от Fatalina

# 89
  • Мнения: 3 021
Би трябвало да има автобус по магистралата - посока Пловдив, защо трябва да "катерите" планината и да пристигате по нощите. Във ФБ има групи за споделено пътуване, но нямам информация как се търси - може би по дестинация. Снаха ми и родителите й много често ги ползват, от Пловдив ли, от Раковски ли - това няма значение, имам предвид, че може да намерите и за Сапарева Баня - разстоянието от София е около 60 км. мисля.
Самоцитирам се, защото наистина съм направила грешка с посоката, да, до Сапарева баня е по магистрала "Струма" и по нея, в зависимост от отправната точка /София, съответен квартал, разстоянието е около 60-70 км. - така ми го дава Гугъл от нас до определен хотел там/.

Предполагам, че има повече автобуси, както е препоръчано по-горе, може би и влак. Но, като краен вариант и тези групи за "споделено пътуване" във ФБ могат да свършат работа. Просто трябва малко повече търсене в нета.

Общи условия

Активация на акаунт