Нова седмичка нека бъде с повече хубави новини ! 21.08-27.08

  • 11 722
  • 315
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 998
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0 влез тук в Правила, условия и указания, много подробно е обяснено и можеш да тестваш!

# 271
  • Мнения: 2 309
Здравейте и от мен...вчера ходих при докторката си,прегледа ме,каза,че съм добре.Поисках й да ми пусне хормонални изследвания - пролактин и тестостерон.Каза ми ако ми е добре пролактина ще ми направи лапаро,за да огледа положението от вътре.Напълно се съгласих с нея.Единственото,което ме тревожи е упойката.Ако си направя лапаро ще ми е трета по ред.Първата ми се отрази доста зле - повръщах,втресе ме...втората от секциото излязох по-леко.Сега се чудя как ли ще мине...много,ама много искам още едно дете,със същата сила,колкото и първородния си син.
Единственото изследване,което искам да пропусна е цветна снимка Sick
Така де,остава да чакам момента.Всичко ще се степенува  bowuu

# 272
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Муцунке, естествено, че ще си най- спокойна за бебето, когато се роди живо и здраво. Ама най- спокойна, що се отнася да бременността  Grinning После започват безсънните нощи... ще изживяваш всяка колика, всяко зъбче, сърцето ти ще се къса от всяко закашляне и сопол  Simple Smile, ще те болят обелените му коленца и т.н. Тогава никога няма да си спокойна, дори когато спиш. Затова сега релаксирай- бебчо е добре на топло в мама, защитено, нахранено...  Hug

# 273
  • София
  • Мнения: 4 272
Рожбо, аз през юни си правих лапароскопия. Нормално е след излизане от пълна упойка да се повръща. После в абоката обаче ти слагат Деган и повръщането спира. А и както знаеш, лапарото е една щадяща операция и възстановяването е бързо. Ако имаш още въпроси и притеснения, пиши ми на лични. Между другото, и аз съм раждала със секцио, но болките тогава бяха много по-силни, отколкото при лапарото.

# 274
Здравейте, момичета! Аз се завърнах от почивка и едвам успях да изчета всичко, което се е случило за двете седмици, през които бях off. ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ С ДВЕ ЧЕРТИЧКИ. Аз този месец също се надявах след тестовете за овулация да сме свършили работата, но уви. Олелих се даже два дни по-рано, но ту ми течеше, ту спираше - шантава работа и оттогава 13.08 все не се чувствам добре, имам жестоки болки в кръста и гърба. Но - другият месец пак ще чакам да видя две черти.
Хубав уикенд на всички и да не ви подминат двечките чертички!!!

# 275
  • Мнения: 307
Здравейте!
Хей wish, ще се омъжиш на рождения ми ден!  Mr. Green
Честита ти дата за сватбата и ако имаш въпроси и аз съм на среща. С elph се женихме на една дата!  Laughing Heart Eyes Не знам за това ли си я обичкам толкова  Heart Eyes Hug
За сега изчезвам, че ме викат да работя

# 276
  • Мнения: 1 925
Хелоу, май френдс   Mr. Green
Ааааааа Вениии, да си имаме уважението , ще трябва да си делим Елфчето  Wink  Hug
wish, ох блазети за емоциите, стискам палци да си на 6 и да нямаш проблеми с гадене и т.н.
   bouquet
Муцуна , браво за сърчицето  Peace Уфф, кога ще чуя и моето, така съм се изпопретеснила... Ти в коя седмица си ?  Thinking
Ох, едвам ще издържа до края на деня...  Tired Приятна почвка събота и неделя на всички   bouquet и много двойни чертички   
  Hug

# 277
  • София
  • Мнения: 4 272
Страчи, защо нямаш бебешка лентичка, бе каке? Я слагай бързо една, че да си ми под око Mr. Green Имай търпение, ще чуеш сърчицето. Чува се все едно е на зайче - едно такова бързо и нетърпеливо като теб Wink

# 278
  • Мнения: 1 925
Няма да си слагам лентичка, докато не се чуе сърчицето  Naughty И разбира се, ако до тогава не пукясам   Crazy

# 279
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен, момичета!
Включвам се да ви пожелая весели събота и неделя! На всеки да се случи това,което иска и за което си мечтае!
А относно лентичките и аз вече така искам да си сложа една за бебо, но и аз като Страчи- докато не чуем сърцето при док -  Naughty
А ще ходя чак в началото на септември! Дано всичко да е наред!
Прегръщам ви всички и още веднъж - приятен уикенд, момичета!

# 280
  • Мнения: 883
Здравейте, момичета! Поздрави на всички!
Аз съм тук - чета ви внимателно. Но нямам много време да пиша, а и ми е едно такова скапано... Затрила съм си някакви файлове на Уиндоуса и сега не ми работи фотошопа. Това е от 3 дни и от тогава нямам настроение. Малко ми е странен и М. тоя месец Едно такова слаааабичко върви. Днес е 3 ден и трябваше да спира вече, а то не е тръгнало както трябва. Много ми се обърка цикъла вече. Довечера ще ми вземат компа за преинсталиране и 2 дни няма да ви чета. Така, че ... ДО ПОНЕДЕЛНИК!  Peace Hug Simple Smile

# 281
  • Мнения: 2 309
Докато си карам колата,гледам Лаборатория...бях в абсолютно настроение.Пълно спокойствие,което до колкото разбрах е от важност за пролактина.
Така,че в сряда ще разбера резултатите...Пуснах си и за тестостерон и хламидия.

Надявам се съвсем скоро,Групата да се мести при Отчетните...и да си споделяме,коя колко е напълняла,пола на бебето и т.н.

 

# 282
  • Мнения: 6 029

Надявам се съвсем скоро,Групата да се мести при Отчетните...и да си споделяме,коя колко е напълняла,пола на бебето и т.н.
 


Уф и аз на това се надявам...

# 283
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Някой да е питал за мен... Mr. Greenтук съм,бе,тук съм и в прекрасно настроение newsm68 dancing Kissing Heart!
Честит ви петък/то докато се включа и ще вземе да свърши ама... Rolling Eyes/
Тъкмо щях да търся из Гугъла нещо да ви развеселя и що доа видя - Сънчи и тя яхнала метлата afwitch...така че, трайкам си,ама да знаете че ми е много гот newsm18!
Приятен ден на всички и да оползотворите уикенда,че да има какво да смятам другата седмица Mr. Green!

# 284
  • Мнения: 1 701
vvenkova, аз още си въздишам на вашите снимки с elph! Даже на нея и се разсърдих като си ги махна от профила! Wink
Днес си купих обувки и премерих първата рокля в живота си! Плаках ... Simple Smile
Най красивата рокля която съм обличала. Не знам дали нея ще купим, но исках да избера модела! Нямам да съм с бюстие и пола както исках защото се чувствам адски неудобно, въпреки че е много красиво, а ще съм с рокля с презрамка през врата ...
Бях като принцеса ...
Всяка жена трябва да се види с бяла рокля! Неописуемо е! Simple Smile
Ей на сега ще пусна още една сълзица ...

Общи условия

Активация на акаунт