Нова седмичка нека бъде с повече хубави новини ! 21.08-27.08

  • 11 721
  • 315
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 309
vvenkova, аз още си въздишам на вашите снимки с elph! Даже на нея и се разсърдих като си ги махна от профила! Wink
Днес си купих обувки и премерих първата рокля в живота си! Плаках ... Simple Smile
Най красивата рокля която съм обличала. Не знам дали нея ще купим, но исках да избера модела! Нямам да съм с бюстие и пола както исках защото се чувствам адски неудобно, въпреки че е много красиво, а ще съм с рокля с презрамка през врата ...
Бях като принцеса ...
Всяка жена трябва да се види с бяла рокля! Неописуемо е! Simple Smile
Ей на сега ще пусна още една сълзица ...

И аз така като тебе си поплаках по него време,от вълнение...Тръпката е невероятна.Аз пък се замечтах. Hug

# 286
  • Мнения: 456
Мойте любими бременлийки!!!! Ах колко ви обичам само!!! Вени, Страчи, wish!    Two Hearts lovekiss Two Hearts  Много ми стана мило като влезнах в форума...и така исках да пиша, но изведнъж стана голяма лудница в офиса, като че ли е понеделник, а не петък следобед... #Crazy

Вени, и аз много си те обичам, и теб и бебчо. Продължавайте да стискате палци и след някоя друга година да се видим 4-ма!  Heart Eyes Hug Praynig
Страчи, голяма сладурана си! Имам достатачно любов и за двете ви, няма да се биете я...    remybussi   Wink
wish, колко се вълнувам като те "слушам" само! Наслаждавай се на тези моменти, незабравими и неповторими са! И аз си спомням първата рокля която премерих... не ме разплака защото не беше моята рокля, а и бях сама... живота в чужбина често те кара да се чувстваш самотен... но когато сложих моята рокля, и аз се разплаках... мама беше с мен и как и блеснаха очите като ме видя... никога няма да забравя.... wish, много се радвам за теб и малкото човече което расте в корема ти.  smile3521

mari_eta, супер за хубавото настроение, ама не може повече картинки... само по малко...  smile3503
dididi, я горе главата и успех. Приятен уикенд и на теб!  yes
Муцуна, браво за сърчицето!  thumbsup

Момичета, приятна събота и неделя.... ох дали мога да сложа една картинка? само една.... ама да не ми дадат  red

 Flowers Bouquet

# 287
здравеите,много готино форумче за парви път участвам иначе много пъти сам чела и бая информация сам събрала благодарение на вас всички сте много готини и винаги когато чета тук много се растоварвам и ми става по леко,че има и други като мен които копнеят да си имат бебче.С мажът ми от четири месеца опитваме но все нестава аз обаче не губя надежда и да ви кажа благодарение на  вас и това което чета в форума...надявам се да не сам ви отекчила успех на всички с бебеправенето и дано този месец да има повече от две чертички ...................... Praynig

# 288
  • Мнения: 200
Здравейте сладурки!!!  wavey

На мен преди малко ми дойде лелката на гости с 2 дни по-рано. Ама аз си знаех, че този месец ще ме навести и затуй не съм изненадана много много. Сега поне ще съм спокойна, че ще ми свърши докато тръгна на моренцето.
Обаче имам и една добра новина newsm44,  не знам дали си спомняте, че преди няколко дни бях на интервю за работа и днес ми се обадиха да ми кажат, че получавам работата. Не мога да ви опиша колко съм щастлива. Така ми беше омръзнало да си стоя вкъщи.

Джуджо Добре дошла! Дано скоро се похвалиш с добра новина!!!  bouquet

Уиш Hug много ме развълнува, чак и аз се замечтах. Поздравления за датата.   bouquet

Poison avi успех на изпита утре fingerscrossed!!!


sisko_suny Добре дошла и ти мила и скоро да видиш EFP!!!

Хубаво да си изкарате уикенда сладурки!!! Two Hearts  bouquet  bouquet  bouquet

# 289
  • Мнения: 166
wavey
Narnia, Браво на теб. Честита нова работа Hug Пожелавам ти септември месец да те прескочи лелката Praynig Praynig

# 290
  • Мнения: 200
Мерси за пожеланието Ани Hug, да ти се връща Praynig   bouquet.

# 291
  • Мнения: 239
Narnia, честита нова работа! С пожелания да ти носи голямо удоволствие и удовлетворение!   bouquet

Уиш, това са едни от най- прекрасните мигове  Heart Eyes Толкова са вълнуващи и истински - наслаждавай се, животът е прекрасен   bouquet Точно спомените за такива моменти ще те сгряват, когато си в малко по- дъждовно настроение. И да покажеш снимки после  Grinning

# 292
  • Мнения: 3 248
Момичета, присъединявам се към вас! Hug
Преминах през ужаса на спонтанния аборт ... сега съм се заредила с нови надежди! Всъщност честно казано съм с много смесени чувства, страх си ме е, но пък и много ми се иска бебе. Мисля, че желанието на човека до мен, засилва допълнително моето желание.
Миналия месец не успяхме... Confused
Надявам този и аз да се похваля с добри новини! Praynig
Предишният път стана от раз ... но пък не го задържах! Sad Cry
Не съм се вманиачила все още ... не си правя тестове, не си меря температурата ... Rolling Eyes Оставили сме се на течението и го чакаме с нетърпение, дано скоро се получи! Praynig Praynig Praynig

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Luminosa добре дошла на бебеправещия фронт HugДано този път всичко е наред.Колко време след аборта подновихте опитите(по лекарско предписание или самоинициативно)?Питам защото и аз си чакам първия цикъл след аборта и се чудя кога да подновяваме.

# 294
  • Мнения: 3 248
Меги, при мен беше ранен спонтанен аборт, в самото начало ... Доки каза, че нямам абсолютно никакви нарушения, органите ми са абсолютно здрави и следващото бебеправенето си зависи изцяло от нас и най-вече моето психическо състояние, защото аз го преживях доста трудно. Консултирах се и с друг гинеколог - и според нея нямам никакви проблеми. Така, че започнахме съвсем малко след аборта да правим пак бебе. Явно при мен желанието за бебе е много по-голямо от стреса, който преживях покрай загубата на предишното (то всъщност още не беше точно бебе, а зародиш Confused)!
Колко време след аборта не си имала цикъл?! Защото на мен ми дойде още на следващия месец?! Странно ли е?! Thinking

Поздрави! Hug

# 295
  • Мнения: 166
Здравейте  wavey
Luminosa, Добре дошла при нас Hug . Пожелавам ти скоро време да се похвалиш с EFP и в  бързината  newsm75 при отчетните. Дано този път бъде всичко наред  :pray

# 296
  • Мнения: 264

Джуджо Добре дошла! Дано скоро се похвалиш с добра новина!!!  bouquet

Благодаря, мила.......Честита работа  bouquet  bouquet
И аз много искам най-скоро да се похваля с добрата новина.......адски съм нетърпелива. Дали при всички е така?
Стискам палци на всички   bouquet  bouquet

# 297
  • Мнения: 200
Здравейте сладуранки!!! wavey
Как сте в този хубав, не много топъл съботен ден? newsm51
Стела-Мария Hug благодаря ти и на теб мила за пожеланието  bouquet.
Добре дошла при нас Luminosa Hug !!! Много скоро да се похвалиш с добра новина и дано всичко да бъде наред Praynig!!!  bouquet
Джуджо благодаря ти мила Hug.... Ох, и аз съм нетърпелива, но нищо друго не ми остава освен да действаме  luvbed  да чакаме и да се надяваме Praynig по-скоро да стане!
Приятна почивка милички!!!  bouquet

# 298
здравеите,кандидат мами,искам да споделя и аз, много искаме с мъжа ми да имаме детенце от 4 месеца работим по въпроса ,но не става дано тази седмица и мен да ме зарадва  EFPPraynig,но да ви кажа аз не губя още надежда и благодарение на вас ,от 3 месеца влизам в форумите и чак сега се престраших да напиша и аз за какво копнея и се валнум , като чета тук разбрах че има хора  които искат бебче колкото мен....дано не сам ви отекчила успех на всички в бебеправенето....   Praynigмалко се притеснявам ..   EmbarassedИСКАМ БЕБЧЕ newsm30до скоро

# 299
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета, тука съм с и добра и лоша новина. Лошата е, че бебо си отиде от мен и сега съм самичка и ми е мъчно
 Добрата новина е, че ако съм износила плода той е щял да бъде с увреждания, не е 100% сигурно но е имало вероятност.
 Оказа се, че имам аномалии при хормоните, доктора ме накара да си изцедя гърдите пред него за да види дали излиза секрет , и какво да видим - секрет  Cry Това означава, че хормона ми е повишен и за това толкова трудно съм забременяла. А щом не се е задържал значи имам и други проблеми и в понеделник ще си изследвам хормоните и ще ви кажа веднага какви са резултатите.
 За сега са ми назначени процедури с лечебна кал, които ги правя в Поморие в санаториума, и съм доволна за сега.
  Гадното за сега е, че имам висока температура, лошо ми е, отпаднала съм не усещам храната която приемам. Май Дара няма да е сама с грипа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт