Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - Тема 67

  • 30 998
  • 765
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 402
Да де, ама нали до НБУ, предполога се студент...

# 736
  • София
  • Мнения: 9 926
Скрит текст:
Без да се обиждаш, но апартамента си е за основен ремонт. Дано успеете да го свежите за да стане приятен за живеене и съответно ще вземате по-висок наем. Пдч плоскости, плотове и гърбове има в Салекс. Има изгодни и запазени неща в олх, може да вземете неща втора употреба, за да може да смените повече мебели и уреди. Тези хладилници тип мини бар не събират нищо. Една тенджера и две бири. Дано поне да е нов. Има и читави с транспортни дефекти, Беко и т.н.
Хладилника не е нов... защо да е нов? Сименс - най-здравия който сме имали от малките хладилници...не се и чува.
Ето го и гардероба. Килима е махнат отдавна.


Печката ще е до комина (хладилника в дясно от нея), но затваря бъдещия шкаф с 25см...

Батериите не са Wow, но защо са толкова мразени Simple Smile Старото поколение много ги тачат Simple Smile Стаята е около 14м2

# 737
  • Мнения: 4 402
Ми батерията много бие на старо и навява усещане за не много чисто. Ако апартамента не изглежда чист и спретнат, той няма да привлече хора, които биха го поддържали.
Ние в малка стая в студентски град сме живели 2 или 3 девойки, 3 легла, един шкаф, две бюра и гардероб в коридора.

# 738
  • Мнения: 6 296
Ама в студентски не сте плащали наем, какъвто се очаква от един апартамент, пък бил той и със стар мини хладилник и батерии..
Предвид вида и леките “козметики” , съмнявам се че автора се цели в много платежоспособни наематели.

# 739
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Е, ти на старото поколение ли ще го отдаваш този апартамент, че да ти се радват на старите батерии? Не изглежда добре, изглежда мърляво и неподдържано с тези батерии и казанчето.

# 740
  • Мнения: 4 402
Ама в студентски не сте плащали наем, какъвто се очаква от един апартамент, пък бил той и със стар мини хладилник и батерии..
Предвид вида, съмнявам се че автора се цели в много платежоспособни наематели.

Факт! 50 лева максимум с безплатна вода и парно, само тока се плащаше. Идеята ми беше колко много неща бяха набутани.

# 741
  • Мнения: 6 296
Скоро не бях виждала какво се предлага за наемане, но сега погледнах за района. Ами .. всички са с чисти и спретнати кухни, нови бани, и най-вече има огромно предлагане! Ако съм сам наемател, ще си поделя с някого наема и ще взема нещо такова. Вашето изобщо няма да го видя измежду тези с нови мебели, свежи цветове, чисти бани и прилични кухни.
Скрит текст:
Така или иначе, тук има добри насоки, които не изискват прекомерна инвестиция. Автора само би могъл да подобри вида на жилището, ако се вслуша.

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 22:49 от second

# 742
  • Мнения: 9 797
Тази дискусия е повече за темата за наемите, не за интериора. Макар и да има потребителКи, които пишат или четат и в двете теми, тук е повече за обзавеждане на собствени жилища. Съответно критериите са други.
В темата за наемите има и наемателКи, и хазяи, там могат да се получат по-точни мнения за обзавеждане, евентуален наем, таргет на наемателите. Естествено, в зависимост от това наемател или хазяин пише.

# 743
  • БГ
  • Мнения: 1 273
Здравейте,
имам нужда  от съвет относно избора на цвят на латекс за детска стая. Първоначално боядисахме две от стените в "сребърно езеро"
Скрит текст:
, като идеята беше другите две да са в "розов кварц"
Скрит текст:
. След като нанесохме розовия кварц - въобще не ни хареса както комбинацията, така и самия цвят. Решихме да оставим синьото,  но с какво да го съчетаем? Стаята е за малка госпожица Simple Smile

P.S.
Чудя се за това жълто?
Скрит текст:

# 744
  • Мнения: 10 607
Мисля, че ще пасне.

# 745
  • София
  • Мнения: 2 410
Според мен розовото не е в точния нюанс. Малко прасковено ми идва. Иначе сиво-синьо и розово е чудесна комбинация.

# 746
  • Мнения: 4 402
И аз това щях да напиша, прасковено е това, или поне на това ми прилича. По-розово, но не тъмно може би ще е добре. Аз прасковеното хич не го харесвам. Иначе и жълтото е хубаво и с акценти из стаята от наситено розово може да стане добре, поне гледах някакви такива картинки из нета и ми харесаха.

# 747
  • Мнения: 22 867
One_Love, само, ако не те затруднявам, бих помолила за снимка на цвета "сребърно езеро" на стена, някакво ъгълче просто.

# 748
  • БГ
  • Мнения: 1 273
А кой би бил точния нюанс на розовото? Това Confused Проблема е, че на стената цвете стои съвсем различно..
Скрит текст:

Labrex Simple Smile
Скрит текст:

# 749
  • Мнения: 17 987
А изсъхна ли добре? Някога има разлика

Общи условия

Активация на акаунт