Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 28

  • 59 501
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 15 434
Нещо вкусно.Тип бургер, но с филийки. Уж сплесках кюфтетата, но те пак се надуха.



Скрит текст:

# 61
# 62
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 379
Кюфтета от тиквички, накрая се сетих да ги снимам. Имаше и гарнитура салатка домати и краставици.

# 63
  • Мнения: 630
Тайна, останаха ми очите в чинийката ти.
Закуската днес-бухти

# 64
  • Мнения: 1 865
Вечерята днес

# 65
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Вечеря: Пицца


# 66
  • Мнения: 9 581
Едни бързи пилешки хапки с чушки и черен пипер и лепкав ориз. На азиатска вълна сме днес.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 448
Здравейте, шефки (и завърналият се  шеф Батето)! Hug
Благодаря на Sem (как си, момиче?)!
Благодаря на Ала Бала за новата тема! Hug
Благодаря на всички за прекрасните творения, за споделянето, за извора на идеи, за добрия тон, за уюта, който имаме в тази тема!
Всички сте невероятни! Heart

Днес набързо спретнах пресни картофки с чесън и зелени подправки и пържени крилца.

Последна редакция: нд, 31 май 2020, 10:55 от AnyHr

# 68
  • София
  • Мнения: 11 665
След двата месеца най накрая си поканихме гости за вечеря и ни беше много хубаво.
Първо - зелената салата не съм я снимала, но тъй като аз агнешка дроб сарма не консумирам , по никой начин някой може да ме убеди, че е хубава, и става за ядене ,  направих си и още една салата, малко е зимна, ама на мен ми е добре -

и още една бурата с  домати,  вълшебна е мен -  лошото , че ми я изядоха и нея, мрън... ха

следва дроб сармата - не стига , че не я търпя, ами Марчев, къде е гледам не ми е ясно,  ми купил комплект в който , веднага забелязах, нищо че беше замразен, и вътре агн. шкембе....ааа....ааа не! отиде веднага при едни кучета, и на всичкото отгоре и някакви черва, направо удар по главата получих ... и те отидоха при кучетата.. от другото спретнах това -

имах и ябълки та спретнах и това -  щрудел в пакетче

и уникален Флан с маскапроне, от "Вкусното ми хоби със страст и любов" - Т.Донева -https://tanya-www.blogspot.com/  Правила съм го веднъж, пуснала съм го , но на нищо не прилича, но днес "избих рибата" и той свърши. Сега ще сменя снимките в "Портокал, канела и щипка карамфил" и го започвайте, щото е... голям разкош.

И повече няма нищо, това е.
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/search/label/%D0%B1%D0%B0% … D0%B8%D1%86%D0%B8

# 69
# 70
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270

# 71
  • Мнения: 35 069
Закуската- баница със и без сирене

# 72
  • Мнения: 5 920
Добро утро!
Лахмаджун от мен


Пица и пърленки с тестото Верди:



Мъфинчета:

# 73
  • Мнения: 2 581
Добро утро от мен с вкусни бухтички!

# 74
  • Мнения: 35 069
Рали, и аз ползвам тестото на Верди . Винаги, когато правя пица правя само него.

Общи условия

Активация на акаунт