Глезят/глезха ли ВИ мъжете докато/откакто бяхте/ сте бременни?

  • 4 062
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 039
Мнооооооооооооогооооооооооооо  smile3534!!!

# 46
  • Мнения: 601
   Много си ме глезеше smile3520

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Чак да ме глези - едва ли. Но определено се съобразява с моето състояние  Laughing
Peace

# 48
Това беше един от прекрасните периоди в моя живот Mr. GreenНищо не ми позволяваше да правя сама!Той чистеше с прасосмукачка,с парцал миеше,простираше ми дрехите,дори сутрин и вечер и леглото оправяше CrazyЧестно да ви кажа това ме дразнеше много тогава,защото нямах икакви проблеми през бременността,но като напреднах малко 8-9м и сега го оценявам много Heart Eyes

# 49
Винаги ме е глезил а сега когато сам бременна е като агьнце помага ми в домакинството идва с мен на пазар като носа4 а сега когато се о4аква всеки момент да родя е още по изпьлнителен  Heart Eyes а ина4е за нощното разкарване по магазините... какво да кажа като ми се дояде нещо ставам като хипопотам та нямаше избор ти4аше да ми копува това което ми се яде сега поне тая грижа му отпадна 4е от киселените нищо не ми се яде  Grinning

# 50
  • Мнения: 6 164
Определено не мога да се оплача. Grinning

# 51
# 52
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Моят мъж,е мъжът мечта!
Тази нощ почти неспах/имах болки в ухото/.Унесах се призори,а той милия будува с мен и някрая станал,прострял,прибрал старото пране,сгънал го,направил закуска.
Отделно не ми дава да вдигам тежко.Кра ме всеки ден на работа.Прави ми каквото си поискам и с прахосмукачката е само той.Когато аз простирам ми носи легена до терасата-да не се натоварвам и т.н.
Затова и адски много си го обичкам
Той е най-голямото щастие за мен засега
След около 7 месеца ще се появи и другото:) newsm30

# 53
  • Мнения: 1 544
Да разбира се ,че ме е глезил ама по скоро ми помагаше и ме отменяше във всичко ,че имах додта тежка бремебнност.

# 54
  • Мнения: 3 376
Да,много ме глезеше,особенно в началото като разбра,че ще си имаме бебче Heart Eyes
Много внимание,какво ми се яде,помага много .... Hug

# 55
  • Мнения: 8 505
Глезене-не,не бих го понесла Stop
Съобразяваше се с бременността ми,но не излишно (а тя беше и невероятно лека).

# 56
  • Мнения: 11 004
За мен беше важна емоционалната подкрепа, защото  ме беше много страх от раждането и много плачех.
И аз така, макар и за кратко Peace Peace

# 57
  • Мнения: 1 104
И при нас нещата се промениха, но не драстично, откакто съм бременна. Той внимава как спи, за да не ме удари, покрива ме, но го е страх да ме гушне, за да не ме притисне някъде по корема. И подобни други неща. Гледа да се включва в домакинството с каквото може, е прозорци не е мил и май няма и да мие. Но съм доволна от това, което прави за мен.Пък ако в 10 часа вечерта ми се дояде нещо е готов да отиде до магазина, но ми е жал да го разкарвам и или отиваме и двамата, или го оставям за следващия ден. Това са в общи линии нещата, където отчитам промяна, но на мен все още нищо не ми пречи и се чувствам добре.Да видим какво ще следва.

# 58
  • Мнения: 549
С първата бременност горе долу,а с втората въобще.Дори ме е изкарвал извън релси много често.МЪЖЕ!!!

# 59
  • Мнения: 359
Не ме е глезил нямаше нито 1 ходене до магазина специално заради мен но се съобразяваше да не вдигам тежко. Нещо интересно когато ми беше лошо в началото много се учудваше как така не се чувствам добре, но една колежка от работата му го понаплаши тъй като е имала проблемна бременност и е лежала в болница и изведнъж му хрумна че не трябва да простирам и да се опъвам. Така че ако може стреничен човек да го поосведоми как стоят нещата и как да се държи по ще обърне внимание Wink

Общи условия

Активация на акаунт