Глезят/глезха ли ВИ мъжете докато/откакто бяхте/ сте бременни?

  • 4 057
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 181
НЕ! До последно правихме основен ремонт на апартамента. Е, може би малко, защото тежките чанти от магазина ги носеше той, но пйк сега се оплаква, че е магарето вкъщи, а количката и детето и пазаруването и боклука са все мое задължение. Та май му завиждам за магарлъка. Аз и никога не съм искала да ме глези. Ти, ако искаш, си има мноооооооого начини и ти ги знаеш. Трябва само да ги приложиш. Успех!

# 31
  • Мнения: 326
Много!  Grinning И това време малко ми липсва...

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 907
Адски много, до безобразие ...  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 2 967
Един по-добър в едно, друг по-добър в друго, но истината е, че МЪЖЕТЕ ПО ПРИРОДА СА СИ ЕГОИСТ! И може би за това сме виновни ние, мъжките мами...

# 34
  • Мнения: 535
Грижеше се за мен и ме пазеше, но чак да ме е глезил... не е Thinking А сега е също толкова грижовен и любвеобилен татко Heart Eyes Blush

# 35
  • Мнения: 2 309
Не е спирал да ме глези и угажда.Масажи,разходки...

# 36
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Да, определено.  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Да, глезеше ме, но никога не съм прекалявала с положението да се възползвам Hug

# 38
  • Мнения: 2 849
Глезеше ме и околните също .И сега ме глези ,май си е до човек . Wink

# 39
  • Мнения: 992
и докато бях бременна ме глезеше , и сега пак си ме глези  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 910
Kity , ако не си кажеш много вероятно да останат нещата, както до сега. Престани да гладиш неговите ризи. Почивай щом си уморена и зарязвай работата в такива моменти. Сега е времето да се наспиш и починеш. След като родиш колкото и да ти помага мъжа, основно тежестта си пада върху теб. Така че сега отпускай!
А мъжа ми по принцип много помага. За мен беше важна емоционалната подкрепа, защото  ме беше много страх от раждането и много плачех.

# 41
  • Мнения: 241
Бях глезена и уважавана  Heart Eyes Не ми е натяквал, когато не си свърша домакинските работи  Mr. Green

# 42
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Мъжа ми не е от тези мъже, които обичат да глезят. Поне не по този начин. Определено ме ми даваше да върша някои неща,но аз самата след като се чувствам добре защо да го карам да го върши вместо мен???? Иначе като започнах да получавам предварителни контракции /в 5 месец/ спрях да вдигам кой знае какви тежки неща, забрани ми  да простирам или да чистя с прахосмукачката,но по-леките неща си ги вършех сама. Между другото в чистенето ми помага и доднес,за което съм много благодарна,но в готвенето хич го няма.  Wink

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Тц  Rolling Eyes
Никаква милост за мен. Къде е тоя късмет да ме поглезят, малко масажчета това онова.. ама не.. даже в тая жега се очкава аз да ходя до магазина.. (на 30 метра ми е ама.. наистина ми е много жежко .. и с тия торби натоварена.. хич не ми се рискува да припадна някъде!). Ама нали аз все се превземам... #Cussing out
 Поне като го подсетя хвърля боклука  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 559
Чак да ме глези - едва ли. Но определено се съобразява с моето състояние  Laughing
Peace
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт