Глезят/глезха ли ВИ мъжете докато/откакто бяхте/ сте бременни?

  • 4 056
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 866
Мъжът ми не ме глези. Той просто поема задълженията в къщи и не чака аз всичко да правя. Аз тежко не вдигам, бременна или не, и въобще всичко останало по домакинството се върши наравно. А като бях бременна, понеже бременностите ми определено не бяха от най-леките и приятните, мога да кажа, че мъжът ми вършеше почти всичко. Даже сега откакто родих, на мен ми е кеф да домакинствам, защото по едно време се чувствах излишна в къщи. И гледам и аз на свой ред да го поглезя като му сготвя нещо вкусно например Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 7 474
Глезил ме е и се е съобразявал Praynig

# 17
  • Мнения: 1 866
Снощи в жегата гладих ризите му  Rolling Eyes

Може би там ти е грешката. Просто спри да вършиш нещата, които смяташ че и той би могъл да свърши и толкова.

# 18
  • Мнения: 2 000
Никога не ме е глезил. А за домакинската работа сама го карам да помага, иначе ако чакам сам да се сети никога няма да стане.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Да глезеше ми.И всички около мен.Много приятно е да си бременна.Чакам с нетърпение и втория път Blush
Обуваше ми обувките,правеше ми масажи постоянно на краката и гърба,носеше всичко-една торба не съм хващала,където исках да отидем-бяхме там,каквото ми се приядеше-го хапвах./Ходил е рано рано до Мк Доналдс,че още със ставането казах,че ми се папа такова./
Абе беше мн хубавко Blush
Възползвах си се пълноценно Mr. Green

# 20
  • Мнения: 321
да глезеще ме, сега вече глези дъщеря си  Grinning, затова тя осте като чуе че се отключва и си обръща главата на там. А аз сте чакам моя ред когато забременея с второто, тогава пайк сте се възползвам smile3503

# 21
  • Мнения: 2 768
Не, не ме е глезил, никога не съм била тип "глезанка".
Е, не ме е натоварвал с работа, вършех си домакинската работа доколкото можех, не ми е търсил сметка или натяквал, че нещо не съм направила.

# 22
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не ме е глезил в буквалния смисъл на думата. Много се грижеше за мен, съобразяваше се във всяко отношение с мен и бяхме много щастливи.
Но моят съпруг си е такъв по принцип. И сега си е същият, с тази разлика, че грижата вече я дели на две.

# 23
  • Мнения: 503
глези ме,но май ми се ще повече...особено като си помисля,че сега му е момента Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 2 227
Глезеше ме да, и още го прави, а на мен естествено ми е приятно и не протестирам. Mr. Green
Аз съм на принципа, че щом мога да ходя на работа, да пера, мия, чистя, гладя, готвя и. т.н., защо да не може и той същото, не виждам с какво е по-различен от мен.

# 25
  • Мнения: 2 910
Съобразяваше се много с мен. Аз имах много лека бременност и тя не ми попречи да си върша домакинските задължения, но когато напр. не ми се е готвило, той е вършил тази работа и не е протестирал.

# 26
  • Мнения: 445
Глезеше ме адски много. Помагаше ми за всичко. Не мога да се оплача.

# 27
  • Мнения: 103
Много ме глезеше в началото защото ми е първа бременност.Сега съм в средата на деветия месец и да ти кажа не ме глези а повече се съобразява с мен.Иначе е много добричак само трябва да му напомня да ми помогне например в домакинската работа.А за излизанията аз съм много против да си стоя вкъщи бременна и да го чакам а той да е с приятели на вън #2gunfire,затова през цялата бременност е ходил сам на сабиране само веднъж Mr. GreenТи имаш още време до раждане и според мен не го отпускай защото сега ако не се поглезиш невиждам как ще го правиш след като бебчо се появи на бял свят.Чао и леко раждане ти желая  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 9 990
Чак да ме глези-не.Съобразявал се е, помагал е малко.Не е изисквал.Иначе аз си давам зор-както с първото, така и сега.Ама то понякога нямаш избор-да-пералнята, прането, гладенето-не подбират прогнозата за времето.И аз гладих в жегата, ама нямаше как...И торбите си нося и детето си водя с мен на работа, когато се налага.Общо взето-иска ми се почивка,и се научих да си я давам сама... Hug

# 29
  • Мнения: 407
Нещо не му се ще да ме глези,а и аз не искам.Единствените неща които искам от него е да ми помага в домакинската работа,защото лекарите изрично ми забраниха да върша каквото и да било заради проблемна бременност.Ама нещо много го мързи моя мъж и всичко пак сама си правя.Но затова пък е винаги готов да бяга до магазина,като нещо ми се е прияло,а на мен почти всичко за което се сетя ми се яде!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт