Глезят/глезха ли ВИ мъжете докато/откакто бяхте/ сте бременни?

  • 4 061
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 100
Всеки има различна представа за глезене: моето момче готви /умее/, чисти /прахосмукачката тежи много/, разхожда вече кучето, започна да сглобява разни работи за нас от рода направи си сам /което за мен е много хубаво/  Peace
Иска да пазарува, но няма смисъл, когато аз съм у дома и мога да се разходя до магазина, но не вдигам тежки покупки /аз съм преценила/, напр. диня 10кг  Laughing, не може да си изглади ризите- аз ги гладя вечер на течение. По отношение на храненето също ми угажда: яде ни се предимно постно- направи постни чушки, пълнени тиквички, иска баница, но на мен не ми се яде- не правя  Hug

Ееее, този постинг стана многословен
Не знам дали съм глезена или не съм  newsm78

# 76
  • Мнения: 339
Има какво да се желае, но вникакъв случай не се оплаквам Party
Той до преди около два месеца срува ми се въобще не осъзнаваше, че наистина съм бременна, че той наистина ще става татко- всичко му беше много абстрактно и хич не се сещаше да ме глези, а и че не мога вече да правя всичко, което преди съм правила, ноооо вече няма как и сега е много сладичък и грижовен  Kissing Heart

# 77
  • Мнения: 176
Да, винаги може още какво да се желае Laughing
Не знам какво имаш предвид под глезене  newsm78 но до голяма степен вярвам, че нещата зависят и от самото бъдещо мамче. Аз имах късмета да изкарам една абсолютно безпроблемна бременност, но в началото се ядосвах когато съпругът ми не се сещаше да ми помогне в някои ежедневни дейности...Да, чувствах се добре и нямах неразположения, но това че не тичам до банята да повръщам, не ме дранят миризми и т.н. не значеше, че за някои неща не трябва да се съобразяват с мен... Е, това бе само в началото, докато не започна да ми расте коремчето, което да му напомня за временния ми по-специален статус  Joy
Всъщност като се замисля, Той не бе виновен, защото ставащото с мен бе абсолютно непонятно за него. Нормално е да имал нужда от повечко време да свикне с промените в мен и съм благодарна за цялата любов и търпение, с което винаги се отнася към мен.
Май излиза, че нямам никакъв повод да се оплаквам и явно съм била и в момента съм една глезена жена  Embarassed

# 78
  • Мнения: 197
Не ме е глезил, но проявяваше разбиране, когато беше необходимо. Напр. той тупаше всичко. Естествено трябваше да му казвам, сам не се сеща или се прави, че не се сеща. Не се оплаквам от вниманието му, докато бях бременна, но като се прибрах  след раждането  Cry #Cussing out #2gunfire........

Общи условия

Активация на акаунт