Готови за разходка – Спечели с SNB Professional!

  • 4 957
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 670
Имам загрубяла кожа на стъпалата и ходя всеки месец на педикюр. Междувременно всяка вечер ползвам пила за пети и омекотяващ крем за крака, с който ги мажа.

# 211
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Имам загрубяла кожа на стъпалата /най-вече през лятото/, която премахвам вкъщи с пемза. Понякога използвам и крем. За педикюра също се грижа у дома.

# 212
  • Мнения: 1 202
Имам загрубяла кожа на стъпалата и предпочитам в домашни условия да си правя педикюр.

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 141
Имам масажна ваничка за крака и редовно я използвам, а загрубялата кожа премахвам с пила, като след това задължително слагам омекотяващ крем.

# 214
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Имам загрубяла кожа при палците на краката,който проблем се появява през лятото.Сама се грижа за премахването ѝ по следния начин-веднъж или два пъти седмично вечер правя вана на краката с подходящи соли,изтърквам с пемза загрубялата кожа и след подсушаване я намазвам с подходящ крем и обувам чорапи,с които преспивам.Понякога правя и ексфолираща маска за крака.

# 215
  • Мнения: X
Нямам загробяла кожа на петите, но мъжа ми има . Не се грижи никак все още

# 216
  • Мнения: 311
Сама се грижа са стъпалата и ходилата си. С пемза под  душа премахвам  мъртвата кожа, след това мажа с крем за крака .

# 217
  • Мнения: 745
Няма загрубяла кожа.Редовно нанасям крем за крака ,който ми препоръча моята маникюристка ,на която разчитам и за подръжката на педикюра ми .

# 218
  • Мнения: 1 186
Сама се грижа за ходилата и педикюр ми. Използвам пемза под душа и след баня  мажа краката си с крем. През лятото когато ходя с отворени обувки кожата на  петите ми ужасно ми се цепи.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 895
Каква е вашата рутина за мека и поддържана кожа на краката? По какъв начин сте премахвали досега мъртвата кожа на ходилата и кой е продуктът за грижа за стъпала, без който не можете?- Използвам масла, но най- добрата ексфолиация се постига, ходейки боси по пясъка на някой плаж Simple Smile

• Имате ли проблем със загрубяла кожа на стъпалата? В домашни условия ли предпочитате да си направите педикюр, или разчитате на специалист?- Не, нямам. Педикюр сама си правя

# 220
  • София
  • Мнения: 179
Нямам загрубяла кожа на стъпалата, но предпочитам за педикюра ми да се погрижи специалист.

# 221
  • Мнения: 454
• Каква е вашата рутина за мека и поддържана кожа на краката? По какъв начин сте премахвали досега мъртвата кожа на ходилата и кой е продуктът за грижа за стъпала, без който не можете? Рутината ми за педикюр включва:
1. Накиснане на краката във вана със соли;
2. Изтъркване с по - груба пемза;
3. Изтъркване с по - финна пемза;
4. Подсушаване и масаж с масло;
5. През вечер намазвам ходилата и спя с чорапки;


• Имате ли проблем със загрубяла кожа на стъпалата? В домашни условия ли предпочитате да си направите педикюр, или разчитате на специалист?
Кожата ми е много суха по цялото тяла. Особено осезаемо е на стъпалата и лактите. Предпочитам домашен педикюр, но когато ситуацията със загрубяла кожа по стъпалата излезе от контрол се обръщам към  специалист.

# 222
  • Мнения: 6 417
Използвам пемза и пила веднъж седмично. Лятото отделя много повече време за петите. Имам гъдел по ходилата и никога не съм ходила на педикюр, а ми се иска Simple Smile

# 223
  • Мнения: 46
Ходя при  педикюристка. Тя е сертифицирана за медицински педикюр. и използва  най- добрите материали. Flowers Four Leaf CloverGrinningFlowers Four Leaf Clover

# 224
  • Мнения: 346
Никога не съм ходила на педикюр и не ми представлява желание. Искам да поддържам добрия вид на стъпалата си в домашни условия. Използвам пемза и охлаждащ спрей като по-специална грижа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт