Готови за разходка – Спечели с SNB Professional!

  • 4 954
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 427
Мъртвата кожа премахвам с пила, после ги намазвам с крем. Предпочитам професионален педикюр.

# 226
  • Мнения: 1 373
• Каква е вашата рутина за мека и поддържана кожа на краката? По какъв начин сте премахвали досега мъртвата кожа на ходилата и кой е продуктът за грижа за стъпала, без който не можете?
Лятото не мога без крем за крака. Използвам пемза.

• Имате ли проблем със загрубяла кожа на стъпалата? В домашни условия ли предпочитате да си направите педикюр, или разчитате на специалист?
Понякога да, но като си купя правилния продукт се оправят.

# 227
  • Мнения: 559
Нямам загрубяла кожа на краката, понякога сама си правя педикюр, понякога ходя в салон. Използвам омекотяващ крем за стъпала.

# 228
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
По време на баня обработвам на бързо с фина пила за стъпала от естествен камък (2-3 в месца) Правя маска 2-3 месечно.Винаги след баня хидратирам с  крем за крака.😊

# 229
  • Мнения: 346
Аз имам лек проблем със загрубялата кожа по стъпалата. Винаги в домашни условия се грижа за педикюра си. Поне веднъж (повечето пъти 2 пъти в седмица) използвам хидромасажна вана за крака, а след нея и интензивно хидратиращ крем за стъпала и пети.

# 230
  • Мнения: 14 966
Обичам да се грижа за краката си сама.
Почиствам загрубяла кожа редовно с пемза, после мажа с крем, ако има нужда.
Редовно си правя хидромасаж във ваничка, на педикюр никога не съм ходила.

# 231
  • Samokov
  • Мнения: 348
Имам проблем със загрубяла кожа и се грижа за него вкъщи

# 232
  • Мнения: 303
Нямам проблем със загрубяла кожа на краката, сама си правя педикюр, използвам омекотяващ крем за стъпала.

# 233
  • Мнения: 148
Използвам арганово масло  и охлаждащ крем за петите и стъпала.
По-често ползвам специалисти за педикюра.

# 234
  • Мнения: 2 613
Ако имам подходящите продукти, със сигурност бих се възползвала от удобството да си направя педикюр вкъщи.

# 235
  • Мнения: 278
Предпочитам при професионалист,но ако се наложи вкъщи имам пила за ходила и хидратиращ крем

# 236
  • Мнения: 1
Сама се грижа за кожата на краката си. Използвам пила и омекотяващ крем с натурални съставки.

# 237
  • Мнения: 41
Имам проблем със загрубялата кожа на краката след бременността. Разчитам на специалнист, а понякога и удома в зависимост от времето с което разполагам.

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Грижата за стъпалата ми се състои в използването на пемза и крем за омекотяване.

# 239
  • Мнения: 54
Имам проблем със загрубяла кожа на стъпалата (основно петите) и понеже нямам време да ходя при специалист за педикюр, се справям у дома. Използвам всяка вечер след душ омекотяващ и подхранващ крем със съдържание на уреа. За отстраняване на загрубялата кожа, ползвам електрическа пила за пети.

Общи условия

Активация на акаунт