Готови за разходка – Спечели с SNB Professional!

  • 4 955
  • 268
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 888
Предпочитам да си правя педикюра в домашни условия, тъй като нямам доверие на маникюристите и не съм сигурна до каква степен всичко им е дезинфекцирано.

- Стандартната пила е една от най-важните стъпки за поддържането на кожата на стъпалата.
- Ексфолиантът също помага, но понякога го пропускам.
- Добрият хидратиращ крем за крака е задължителен в рутината ми.
- Спрейчетата за стъпала според мен са допълнителна екстра, тъй като са в категория глезотийка за хубав аромат.

# 241
  • Мнения: 854
Имам загрубяла кожа, трудно ми е да отделям време за педикюр, много по удобно би ми било в къщи да се грижа за това. Изпозвам иначе хидратиращ крем и пила за пети.

# 242
  • София
  • Мнения: 372
Имам загрубяла кожа на ходилата, премахвам я с ексфолиращи чорапи, след това - крем. От време на време - при специалист.

# 243
  • Мнения: 998
Използвам електрическа пила и крем за омекотяване на стъпалата. Кожата ми на моменти наистина е загрубяла. Грижите обикновено ги полагам вкъщи. Само веднъж досега съм ходила на педикюр, но ми хареса.

# 244
  • София
  • Мнения: 2 098
Използвам една израелска козметика за пети и стъпала. Почти целогодишно се боря със загрубяла кожа. Винаги, когато мога -  при специалист.

# 245
  • Мнения: 1 100
Правя си педикюр в домашни условия-Накисвам си краката във вода със сили за 30 мин.след това подсушавам махам мъртвата кожа с електрическа пила и нанасям охлаждащ крем , оформям ноктите на краката с нокторизачка и пила и нанасям лак . Понякога ходя и при професионалист.

# 246
  • Мнения: 2 230
Аз имам проблем с кожата на краката - пресушава се от душ геловете и много бързо се натрупва загрубяла кожа, така че ми се налага много да се грижа за тях. Махам загрубялата с пила за пети всяка седмица, а през ден, ако не и по-често, слагам хидратиращ крем. Намерих един с хиалуронова киселина на някаква неизвестна марка, върши чудеса и гледам да не оставам без него. Не всеки път сменям лака, по-скоро на две-три седмицо веднъж. Цялото това упражнение ще ми дойде твърде скъпо, и като пари, и като време, да го правя в салон, така че вкъщи - пускам любим сериал и действам.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 249
• Каква е вашата рутина за мека и поддържана кожа на краката? По какъв начин сте премахвали досега мъртвата кожа на ходилата и кой е продуктът за грижа за стъпала, без който не можете?

• Имате ли проблем със загрубяла кожа на стъпалата? В домашни условия ли предпочитате да си направите педикюр, или разчитате на специалист?
- Като цяло гледам да си поддържам кожата хидратирана и да не се стига до по-сериозни проблеми. Не ползвам специална марка козметика. Имам и ваничка за крака, която ми помага да премахна мъртвата кожа.  Ходила съм на на педикюр, но определено в домашни условия ще е по-удобно. Ще се спести време.

# 248
  • Мнения: 109
Имам загрубяла кожа на  петите. Използвам уред за махане на загрубялата кожа, ексфолирам със скраб, нанасям хидратиращи продукти за крака. И обичам да си правя сама вкъщи педикюра.

# 249
  • Мнения: X
Имам груба кожа на краката, особен проблем са ми петите, които дори се напукват. Предпочитам педикюр да правя сама у дома, почиствам с пила и мажа с крем.

# 250
  • Мнения: 2
Само лятото ходя на педикюр, за мен цената на тази услуга е висока. В къщи използвам електрическа пила, вана със соли и крем за пети. Все още не съм открила моя крем, който да прави петите меки за това се надявам да спечеля домашната серия на SNB 🙄❤️💕

# 251
  • Мнения: 1 326
-Каква е вашата рутина за мека и поддържана кожа на краката? -крем и пилинг на краката.

-По какъв начин сте премахвали досега мъртвата кожа на ходилата и кой е продуктът за грижа за стъпала, без който не можете?- с пила за стъпала.Не мога без крем за крака.

• Имате ли проблем със загрубяла кожа на стъпалата? -понякога.

-В домашни условия ли предпочитате да си направите педикюр, или разчитате на специалист?-е, обичам да се глезя, но напоследък много падна качеството на услугите, затова предпочитам вкъщи.

# 252
  • Мнения: 1 715
Имам проблем със кожата на краката и по конкретно петите най-вече летният сезон когато ходя боса.Лятото поне два пъти през сезона ползвам ексфолиращи чорапки и омекотяващ крем.Имам си и уред за отстраняване на мъртвата кожа.Услугите на професионалист ползвам само за нанасянена гел лак.

# 253
  • Мнения: 1 902
Здравейте! Особено, когато започна да нося отворени обувки, петите започват да загрубяват. Всяка вечер си правя баня на ходилата със соли, след което ги подсушавам добре и намазвам, масажирайки с масло от шеа. Два пъти седмично след нанесения крем, слагам памучни чорапи и на сутринта стъпалата изглеждат чудесно. 🤗

# 254
  • София
  • Мнения: 271
Старая се да поддържам кожата на краката си и правя педикюр в домашни условия.  
Накисвам си краката във вода със соли, подсушавам. Премахвам мъртвите клетки, нанасям крем и оформям ноктите с нокторезачка. Накрая поставям лак. Макар и рядко ходя и при професионалист.

Общи условия

Активация на акаунт